[quote name='majuska']Goniu Ringo jest świetny ale to chyba nie najpilniejszy przypadek, ponieważ on sobie łazi po schronisku luzem, ma dużo wolności i śpi w budynku ( oczywiście kiedy ma na to ochotę ;) ) póki co ma w miarę dobre warunki, zawsze jakiegoś głasa dostanie opd ludzia, wiadomo, że domek potrzebny, ale on nie ma co narzekać mimo wszystko...;)[/quote]
To taki mój przykład;) - ale tak jak napisałam - pani Bożenka chce żebyście to Wy wybrały - bo najlepiej wiecie, który psiak ma najbardziej "przechlapane" życie.:shake: