-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='_Aga_']Irvin vel Biszkopt ma nowy domek ;)[/QUOTE] Suuuperrrr:sweetCyb:
-
Super zdjęcia, a ile się nazbierało fuuuuutra:crazyeye: :evil_lol:
- 876 replies
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Do domku Haneczko... -
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
maarit replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki..... mooooooocno! -
Falbanku wszystkiego najlepszego z okazji kundelkowego święta:loveu:
-
[quote name='barb']To troche bardziej skomplikowane bo odpowiedż dostalam tylko informacji o suniach nie. :shake: Ale jak kolejna osoba, zwroci się w tej samej sprawie to moze coś uzyska. Dlatego sprobuj.[/QUOTE] Acha... To źle Cie zrozumiałam... Spróbuję jak ogarnę zaległości.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Barb... jesteś:multi:, już myślałam że też znikasz z tego wątku... Wiesz co, spróbuję w wolnej chwili kogoś znaleźć. W sumie wcale sie nie dziwię że nie odpisali. Opieka nad zwierzakami pochłania mnóstwo czasu, wiec trudno odpisywać na każdego maila o informacje. Co innego maile z zapytaniem w sprawie adopcji- na takie aż chce się odpisywać.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Komputer mi muli i strasznie opornie mi to idzie :(
- 876 replies
-
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
maarit replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Gdzieś przeczytałam że jedna cioteczka takie szyje... -
To taka piękna historia:loveu:, zrobię im jutro profil na NK (pomóc pewnie nie pomoże ale myślę że nie zaszkodzi).
- 876 replies
-
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
maarit replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Jak miło, że dołączyłaś do nielicznej grupy interesującej się losem Daffiego. Dzięki![/QUOTE] Dołączyłam "pisemnie" dopiero teraz ale śledzę Was prawie od poczatku;) -
[quote name='Incia']Najlepsze schronisko nie zastąpi WŁASNEGO DOMU...[/QUOTE] No tak, ale zawsze to coś pocieszającego... Szkoda że nie ma informacji o dziewczynkach:roll:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
maarit replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki... -
Trafiłam przez banerek, który teraz zabieram do siebie... Taka wzruszająca historia:placz: Musi im sie udać!!! MUSI!!!
- 876 replies
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
[quote name='ClaudiaAnna']Hania z tego co wiem nadal jest w schronsiku... :( Nie mam czasu żeby tu pisać ale ogłoszenia cały czas aktualizuję tylko że neistety nikt nie dzwoni, nie pisze, nie pyta... :([/QUOTE] Hania to niestety kolejny pies niewidzialny :( -
CZy ktoś wie jak się miewa starsza sunia?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jak się czuje Falbanek?
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jakoś ciągle ciężko na sercu że się nie udało :( http://wirtualnyznicz.pl/pid,824486,zapal.html -
Loluś pojechał do cudownego DS - bądź szczęśliwy psiaku :)
maarit replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pyrdka']Nie komentujcie imbecyla. Szkoda czasu. To wątek Lolka, a nie takiego trolla.[/QUOTE] Racja, szkoda czasu :)