Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='_Aga_']Irvin vel Biszkopt ma nowy domek ;)[/QUOTE] Suuuperrrr:sweetCyb:
  2. Super zdjęcia, a ile się nazbierało fuuuuutra:crazyeye: :evil_lol:
  3. Czasu na pisanie brakuje (bo i cóż napisać można skoro pomóc nie mogę:roll:), ale staram się nadrabiać zaległości. Szkoda że domków nadal brak:-(
  4. Trzymam kciuki..... mooooooocno!
  5. Falbanku wszystkiego najlepszego z okazji kundelkowego święta:loveu:
  6. [quote name='barb']To troche bardziej skomplikowane bo odpowiedż dostalam tylko informacji o suniach nie. :shake: Ale jak kolejna osoba, zwroci się w tej samej sprawie to moze coś uzyska. Dlatego sprobuj.[/QUOTE] Acha... To źle Cie zrozumiałam... Spróbuję jak ogarnę zaległości.
  7. Barb... jesteś:multi:, już myślałam że też znikasz z tego wątku... Wiesz co, spróbuję w wolnej chwili kogoś znaleźć. W sumie wcale sie nie dziwię że nie odpisali. Opieka nad zwierzakami pochłania mnóstwo czasu, wiec trudno odpisywać na każdego maila o informacje. Co innego maile z zapytaniem w sprawie adopcji- na takie aż chce się odpisywać.
  8. Komputer mi muli i strasznie opornie mi to idzie :(
  9. Gdzieś przeczytałam że jedna cioteczka takie szyje...
  10. To taka piękna historia:loveu:, zrobię im jutro profil na NK (pomóc pewnie nie pomoże ale myślę że nie zaszkodzi).
  11. [quote name='hop!']Jak miło, że dołączyłaś do nielicznej grupy interesującej się losem Daffiego. Dzięki![/QUOTE] Dołączyłam "pisemnie" dopiero teraz ale śledzę Was prawie od poczatku;)
  12. [quote name='Incia']Najlepsze schronisko nie zastąpi WŁASNEGO DOMU...[/QUOTE] No tak, ale zawsze to coś pocieszającego... Szkoda że nie ma informacji o dziewczynkach:roll:
  13. Trafiłam przez banerek, który teraz zabieram do siebie... Taka wzruszająca historia:placz: Musi im sie udać!!! MUSI!!!
  14. [quote name='ClaudiaAnna']Hania z tego co wiem nadal jest w schronsiku... :( Nie mam czasu żeby tu pisać ale ogłoszenia cały czas aktualizuję tylko że neistety nikt nie dzwoni, nie pisze, nie pyta... :([/QUOTE] Hania to niestety kolejny pies niewidzialny :(
  15. Cioteczki nie zawsze mam czas napisać, ale dziewczynki mam w "Ulubionych". Wiem że się u nich dużo pozmieniało. Żal że nie mogę na razie pomóc finansowo a i czasu nieraz brakuje żeby zaglądnąć. Pamiętam jednak o niuniach.
  16. Moja wpłata na 2 mce też poszła, nie będę zmieniać.
  17. Jak się czuje Falbanek?
  18. Tak jakoś ciągle ciężko na sercu że się nie udało :( http://wirtualnyznicz.pl/pid,824486,zapal.html
  19. [quote name='Pyrdka']Nie komentujcie imbecyla. Szkoda czasu. To wątek Lolka, a nie takiego trolla.[/QUOTE] Racja, szkoda czasu :)
×
×
  • Create New...