Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ciężko mi coś sensownego napisać bo niedawno pożegnałam swoją sunię, czytam i ryczę... Jestem z Wami. Pewna jestem jednego-psiak wie kiedy nadchodzi jego czas. Pamiętam ten wzrok :(
  2. Właśnie widziałam nasze kochane pycholki w Teleekspresie :) Mam nadzieję że domek ich zobaczył.
  3. Jestem ale finansowo nie mogę pomóc:oops:... Może za jakiś czas.
  4. [quote name='KasiaKia']Chyba tak, nie wiem, ale nie wyglądało to jakoś bardzo źle. Panie z hotelu na pewno by zareagowały, gdyby to było coś niepokojącego...[/QUOTE] Może to nawet już miał, akurat go "z bliska" sfotografowałaś więc zobaczyłam;) Dinuś ma tam superowe życie. Chłopak kwitnie:loveu:
  5. Co Wy tak z tym "brzydkim"? Przecież on jest śliiiiczny:D... Uwielbiam takie rudzielce. Jak będę przy grosiku to podeślę, tylko mi przypomnijcie...
  6. Ile to biedactwo wycierpiało...
  7. Pies z klasą :) Coś bidulkowi nad oczkiem wyszło?
  8. :-( Brak mi słów...:-( Kilusiu...:-( [*] :-(
  9. Mocno trzymam kciuki za Kilusia i całą gromadkę. Musi być dobrze. Musi!!!
  10. Gosiapk... chciałabym bardzo żeby słowo CHCIEĆ rzeczywiscie znaczyło MÓC. Niby tak się mówi ale nie zawsze to jest możliwe :(
  11. [quote name='Bjuta']Specjalnie dla nas! :)[/QUOTE] No bo reszta Dinusiowego stadka tak się jakoś na nas "wypięła" :D
  12. Pozdrawiam Falbania i jego cioteczki :)
  13. [quote name='Bjuta']Pomnknęło zatem - do Bartusia - [URL="http://www.dogomania.pl/threads/68062-niesamowitej-urody-BartuA-po-eksmisji-wA-asciciela-trafiA-do-schroniska-czeka-7-lat"]http://www.dogomania.pl/threads/68062-niesamowitej-urody-BartuA-po-eksmisji-wA-asciciela-trafiA-do-schroniska-czeka-7-lat :loveu::loveu::loveu: [/URL][/QUOTE] Bardzo się cieszę :)
  14. Ale Ty szybko piszesz - zanim PW "upisałam" to już odpowiedź na wątku - a więc "się powtórzę" na wątku - wg uznania :)
  15. Nie mogę sie doczekać świeżutkich informacji:)
  16. To jeden z pierwszych wątków jakie "śledziłam" na dogomanii. Nie pisałam, bo też cóż mogłam napisać, ale często w rozmowach z różnymi ludźmi mówiłam o jego historii. Niektórzy mieli łezki w oczach. Wielki szacunek za to co dla niego zrobiliście. Śpij kochaniutki [*]
  17. Cioteczki przepraszam ze dopiero dzisiaj zaglądam choć pw dostałam już kilka dni temu - mam sporo zamieszania... Niestety nie mogę się dołożyć na stałe ale jak Dolar bedzie w pilnej potrzebie fin. to piszcie... Obiecuję coś wyskrobać jednorazowo ;) No i przede wszystkim trzymam kciuki... mocno....
  18. Przepraszam że dopiero dzisiaj zaglądam na zaproszenie ale miałam ostatnio kiepski czas... Poczytałam... Cieszę sie że psiaczek jest już zdrowy. To paskudztwo zabrało mojego pupila kilka lat temu :(
  19. Nie jestem co prawda na bieżąco, ale nic nie "słyszałam" :( , dlatego warto "podrzucić".
×
×
  • Create New...