-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Musimy rozkręcić wątek Cindy. Czy ktoś wie czy i gdzie jest ogłaszana?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
maarit replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jara'] edit: Jak coś to mam dziewczynę chętna na wizytę PA, może pojechać na testy Pani z bulterierem :evil_lol:[/QUOTE] To by był dobry test :diabloti: -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Kocham takie rudzielce:loveu: -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
maarit replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zosia123']Fajnie, że im się udało wyciągnąć go z boksu, bo to wcale nie jest takie proste...[/QUOTE] Proszę piszcie jaśniej ;) ja nie korzystam z FB a ciekawość mnie zżera:razz: -
[quote name='abra43']Ja mam sunie też po przejściach(wyrzucona z samochodu na trasie szybkiego ruchu,schronisko Miedary i DT Warszawa) to mój weterynarz zlecił mi podawanie hydroksiziny dawek nie pamiętam i to ja uspokoiło.[/QUOTE] Czyli państwo mogliby spróbować. Zamiast sterylki na razie "kuracja uspokajająca".
-
Niech się najpierw uspokoi, potem sterylizacja. To by ją jeszcze bardziej "rozstroiło" nerwowo. Hydroxyzyna nie wiem jak działa na psy. Wiem, że ludzi nie uzależnia. Słyszałam, że podają ją nawet dzieciom, ale lepiej skonsultować z weterynarzem. Lek u ludzi wykorzystywany do leczenia m. in . lęków- czyli coś w tym stylu ;) Ona chyba panicznie się boi, że znów zostanie sama...
-
I Ty to sama pokrywasz? :crazyeye: Masakra... Nie zaglądałam w rozliczenia, nie wiedziałam że jest aż tak źle:shake:
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Super, trzymam kciuki żeby był odzew:) -
[quote name='martka1982']dziękuję za styczniowe wpłaty od doroty1, bonheur i 26asia, resztę pokryłam sama[/QUOTE] Dużo miesięcznie brakuje ? :shake:
-
[quote name='Havanka']Tuż przed pójściem do szpitala, poznałam Fioneczkę i nie mogłam o niej zapomnieć. Dziś jestem tak szczęśliwa, jakbym szóstkę w totka trafiła !!! Fioneczka ma swój dom ! Udało się !!!! Mari23 czytała mi posty i opowiadała o niej, o Tropiku. Tak się cieszę !!!![/QUOTE] Witaj cioteczko :)
-
[quote name='sonia1974']właśnie tak się tłumaczyłam że stare ciotki zawsze węszą podstęp :roll: a teraz będziemy miały swojego wujka na dogo :evil_lol:[/QUOTE] No... :) wujek przeszedł chrzest bojowy:evil_lol: [quote name='ALOJZY']wujek ALOJZY dziękuje za miłe słowa i chętnie będzie służył pomocą:p[/QUOTE] Bardzo się cieszymy, że cioteczki będą miały wsparcie :)
-
Suzi,nieśmiała modelka poszukuje przyjaciela na dobre i na złe!!
maarit replied to Natussiaa's topic in Już w nowym domu
Super wiadomosć:multi: -
[quote name='mari23']przeczytałam ten post Havance, śmiała się.... jest teraz w szpitalu, ale sercem wciąż na dogo... pozdrawia serdecznie i obiecuje pomoc, jak tylko wyzdrowieje a ja bardzo się cieszę, że Tropik już po zabiegu i ma sie dobrze :)[/QUOTE] Oj... to życzę cioteczce Havance szybkiego powrotu do zdrowia:Rose: Niech porządnie odpocznie, bo jak się wieści o jej "szczęśliwej ręce" rozniosą, to się cioteczka nie opędzi od "roboty":cool3: