Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Musimy rozkręcić wątek Cindy. Czy ktoś wie czy i gdzie jest ogłaszana?
  2. [quote name='Jara'] edit: Jak coś to mam dziewczynę chętna na wizytę PA, może pojechać na testy Pani z bulterierem :evil_lol:[/QUOTE] To by był dobry test :diabloti:
  3. Cioteczki przypomnijcie mi czy gdzieś było ile on ma lat?
  4. Tropiku ty już jesteś bezpieczny. Wybacz, że wypadłeś z mojej sygnatury...
  5. [quote name='sonia1974']Jak zobaczyłam to zdjecie to byłam w szoku [URL]http://images35.fotosik.pl/1797/6cd3bf7f2ce6d9eemed.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE] No to jest najładniejsze:)
  6. [quote name='sonia1974'] Bardzo mi szkoda Fionki , pani mówi że jest smutna[/QUOTE] A ona dużo czasu spędza sama?
  7. [quote name='Zosia123']Fajnie, że im się udało wyciągnąć go z boksu, bo to wcale nie jest takie proste...[/QUOTE] Proszę piszcie jaśniej ;) ja nie korzystam z FB a ciekawość mnie zżera:razz:
  8. [quote name='abra43']Ja mam sunie też po przejściach(wyrzucona z samochodu na trasie szybkiego ruchu,schronisko Miedary i DT Warszawa) to mój weterynarz zlecił mi podawanie hydroksiziny dawek nie pamiętam i to ja uspokoiło.[/QUOTE] Czyli państwo mogliby spróbować. Zamiast sterylki na razie "kuracja uspokajająca".
  9. Niech się najpierw uspokoi, potem sterylizacja. To by ją jeszcze bardziej "rozstroiło" nerwowo. Hydroxyzyna nie wiem jak działa na psy. Wiem, że ludzi nie uzależnia. Słyszałam, że podają ją nawet dzieciom, ale lepiej skonsultować z weterynarzem. Lek u ludzi wykorzystywany do leczenia m. in . lęków- czyli coś w tym stylu ;) Ona chyba panicznie się boi, że znów zostanie sama...
  10. Też się bardzo cieszę, że pomieszkali na "wolności" :)
  11. [quote name='Olena84']a Kamysiowi sie podoba co jest;)[/QUOTE] I to najważniejsze :D
  12. I Ty to sama pokrywasz? :crazyeye: Masakra... Nie zaglądałam w rozliczenia, nie wiedziałam że jest aż tak źle:shake:
  13. Super, trzymam kciuki żeby był odzew:)
  14. [quote name='martka1982']dziękuję za styczniowe wpłaty od doroty1, bonheur i 26asia, resztę pokryłam sama[/QUOTE] Dużo miesięcznie brakuje ? :shake:
  15. [quote name='martik b']ja też tak myślę, na niektórych zdjęciach jest przytłaczająco smutny ..psy na stare lata nie powinny zmieniać domów..to dla nich podwójna tragedia :([/QUOTE] Ile on tam może zostać?
  16. [quote name='Havanka']Tuż przed pójściem do szpitala, poznałam Fioneczkę i nie mogłam o niej zapomnieć. Dziś jestem tak szczęśliwa, jakbym szóstkę w totka trafiła !!! Fioneczka ma swój dom ! Udało się !!!! Mari23 czytała mi posty i opowiadała o niej, o Tropiku. Tak się cieszę !!!![/QUOTE] Witaj cioteczko :)
  17. On napewno czuje że coś jest nie tak... Bidulek :(
  18. [quote name='sonia1974']właśnie tak się tłumaczyłam że stare ciotki zawsze węszą podstęp :roll: a teraz będziemy miały swojego wujka na dogo :evil_lol:[/QUOTE] No... :) wujek przeszedł chrzest bojowy:evil_lol: [quote name='ALOJZY']wujek ALOJZY dziękuje za miłe słowa i chętnie będzie służył pomocą:p[/QUOTE] Bardzo się cieszymy, że cioteczki będą miały wsparcie :)
  19. Cieszymy się z dobrych wiadomości o Tropiku i z nowego Dogomaniaka :cool3: Alojzy ciotkom napewno wybaczy podejrzliwość, bo my tak przecież z troski :D
  20. [quote name='mari23']przeczytałam ten post Havance, śmiała się.... jest teraz w szpitalu, ale sercem wciąż na dogo... pozdrawia serdecznie i obiecuje pomoc, jak tylko wyzdrowieje a ja bardzo się cieszę, że Tropik już po zabiegu i ma sie dobrze :)[/QUOTE] Oj... to życzę cioteczce Havance szybkiego powrotu do zdrowia:Rose: Niech porządnie odpocznie, bo jak się wieści o jej "szczęśliwej ręce" rozniosą, to się cioteczka nie opędzi od "roboty":cool3:
×
×
  • Create New...