Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [IMG]http://i40.tinypic.com/5vu0xd.jpg[/IMG]
  2. rozumiem właśnie tak mi coś się zdawało , że tylko raz,szkoda jeśli chodzi o kwotę to choć z 50 PLN jak by komisja się przychyliła, te pieniadze są potrzebne na karmę royal renal puszki
  3. Itske kontaktowałaś się już z Panią Elą?
  4. To ja proszę o pomoc dla pieska Eklerka , który jest na bezpłatnym tymczasie u ATA, już raz dostał teraz potrzebuje pieniędzy na karmę [url]http://www.dogomania.pl/threads/191718-%C5%9Alepy-schorowany-Eklerek-prosi-o-....?p=17889508#post17889508[/url] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/1005/dsc07281dw.jpg[/IMG]
  5. ata Eklerek wygląda pięknie taka złota jesień wieku, proszę daj nr konta to ja zrobię przelew , zaraz napisze prośbę do skarbonki
  6. jutro będę ogarnięta bardziej to wyślę pieniądze i zapukam to skarbonki ,
  7. jeszcze nie wiemy kiedy wizyta ale sądzę, że będzie dobrze :)
  8. ja też jestem , szukamy kogoś na wiytę w Gdańsku STOGI może znacie? :) a sunia powinna iść do tymczasu najlepiej u takiej jednej cioteczki
  9. Pilnie szukamy kogoś na sprawdzenie domku w Gdańsku dzielnica Stogi nawet jutro popołudniu
  10. doszła wpłata od Bogusik 30 zł dziękujemy
  11. [quote name='tanitka']magenko, ale komu zadajesz te pytania? kto ma ci na nie odpowiedzieć?[/QUOTE] do schroniska zadałam te pytanie i już nawiązałam info przez pv rudego spanielka już nie ma stronie schroniska chyba już wyadopotowany
  12. Szybko doszła, Florek jedzie do hoteliku we czwartek, w hoteliku obecnie są dwa grzeczne pieski goldenka i kundelka , Pani Ela jeszcze nie dzwoniła ale jestem dobrej myśli
  13. a kiedy wizyta przed adopcyjna wiadomo już coś?
  14. chciałabym wykupić ogłoszenia dla tego pieska [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/pa060080.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2774/pa060080.jpg[/IMG][/URL] teraz szczegóły namiary rozumiem na schronisko? [B]jak on się nazywa?[/B] wiem, że ma ok 3 lat, waga 6 kg, łagodny resztę można sklepać napewno jest łagodnym pieskiem , ciekawe jak do kotów i dzieci bo często są takie pytania ale to można sobie darować czy można jakieś fotki tego pieska jeszcze dostać? A co z wizytą przed adopcyjną? Nie chciałabym aby dostał się w jakies niepowołane rece ps. SPRAWA ZDJĘĆ JUŻ WYJAŚNIONA ZE SCHRONISKIEM
  15. 20 zł ode mnie pójdzie w tym tygodniu proszę o nr konta , może warto napisać do skarbonki im. Tallcot jeszcze raz ?
  16. na pewno Florkowi już krzywdy nikt nie zrobi my się o to postaramy teraz będzie tylko kochany i rozpieszczany
  17. Anula pięknie to opisałaś tylko przesadziłaś z tą pańcią w podeszłym wieku :)
  18. Anula jeśli Państwo już będą gotowi to wtedy poprosimy te cioteczki Marchewo weź zmień ten jeden banerek po straszysz :)
  19. Ja też zaglądam do Iwci ona ukochała sobie fur mocno :)
  20. a co słychać u naszej księżniczki Liwi?
  21. Ja też , tym bardziej, że Pani napisałam o kosztach leczenia Pani Elżbieta nie odstąpiła od adopcji wszystko się oczywiście okaże już po wizycie
  22. [quote name='Energy']Anetek100 skarbonka pudlowa przekaże na małego 100 zł. Poproszę o nr konta do przelewu. Może dlatego rodzina zmarłej właścicielki się go pozbyła:shake:Biedny Florek, na szczęście jest już pod dobrą opieką:lol:[/QUOTE] Jest już wpłata na koncie dziękuję, za jakiś czas będziemy poszukiwać doświadczonej osoby która sprawdzi nam domek w Gdańsku czy macie kogoś takiego, Pani obecnie jest chora ma się odezwać jak już będzie mogła mówić. Jeszcze nie mam adresu.
  23. mieli dwa psy pudelka i owczarka niemieckiego z tego co pamiętam oba bardzo długo chorowali, pudelek coś z nowotworem więc zdają sobie z tego sprawę co to znaczy chory pies. Jeszcze nic nie jest przesądzone będzie wizyta przed adopcyjna. Proszę mi wierzyć dobra psa leży mi bardzo na sercu i Florek pójdzie tylko w dobre ręce ps. Dobrze też by było gdyby osoba robiąca wizytę przed adopcyjna byłaby doświadczona w robieniu takich wizyt Jest nowa wpłata od Pudelkowej Skarbonki 100 zł dziękuję
  24. szukajmy kogoś kto przeprowadzi wizytę p/a, Pani jest chora ale jak wyzdrowieje zadzwoni i porozmawiamy , wtedy poda adres wstępnie chce adoptować Florka, Jeden warunek Florek ma żyć długo :)
  25. ps. Pani napisała Smsa , że jest zaziębiona i nie może mówić ale się pyta o nie go , jak dzwoniła to było słychać, że Pani ledwo co mówi
×
×
  • Create New...