chciałabym wykupić ogłoszenia dla tego pieska
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/pa060080.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2774/pa060080.jpg[/IMG][/URL]
teraz szczegóły
namiary rozumiem na schronisko?
[B]jak on się nazywa?[/B]
wiem, że ma ok 3 lat, waga 6 kg, łagodny resztę można sklepać napewno jest łagodnym pieskiem , ciekawe jak do kotów i dzieci bo często są takie pytania ale to można sobie darować
czy można jakieś fotki tego pieska jeszcze dostać? A co z wizytą przed adopcyjną? Nie chciałabym aby dostał się w jakies niepowołane rece
ps. SPRAWA ZDJĘĆ JUŻ WYJAŚNIONA ZE SCHRONISKIEM