Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. to ja też tu wpadam, Oscar dostał dużą szansę należy mu się po tylu latach na łańcuchu
  2. Rosa jest bardzo łagodną sunią, chodzi na smyczy, dała mi się wzjąść na ręce trzeba jej koniecznie znaleść dom
  3. jestem ,ja też mam fotki Benka ale te Anetki są lepsze , on tam długo nie pociągnie
  4. te pieski strasznie wyglądają, od naszej ostatniej wizyty one po prostu mizernieją :( , nie mogę patrzeć na te szczeniaki ....
  5. dzisiaj byliśmy w Nemo, został przeniesiony w głab już teraz nikt go nie wypatrzy :( a jego kolega z kojca też jest przeniesiony i wyglada strasznie ja go nie poznałam :(
  6. Anulo Kochana! Liwia sobie poradzi ma dobrych ludzi koło siebie i to dzięki TOBIE! Nie myśl tak , dzisiaj byliśmy w schronisku w Szczytno tam jest bidne , szczeniaki ok 8 zmarznięte, bieda i rozpacz , kudłaczki są ale aż boję się oglądać fotki one są w takim strasznych stanie, nie możesz się dołować.
  7. Bardzo się cieszę, Pani godna podziwu , że tyle czekała
  8. Asia napisała , że Nina poszła do domku do pani ze Szczytna,... Anetko możesz gdzieś na pierwszej stronie napisać, że w skarpecie piesków jest 186 zł spadku po Florku;
  9. ale Lunka ma fajną rodzinę ach widać sobie też podróżuje :)
  10. Pani Ela ma w poniedziałek zadzwonić do kardiologa, dostałam następnego meila same dobre wiadomości , [I]W stosunku do ludzi zero agresji, na wszystkich się cieszy i jest posłuszny, przychodzi na zawołanie, być może zna parę komend, albo jest bardzo inteligentny i szybko się uczy.[/I]
  11. Przelałam właśnie 100 zł na pudelki , poproszę potem tylko o potwierdzenie , że doszły resztę 186 zł przeznaczamy na pieski ze Szczytna,
  12. Wczoraj i dzisiaj dostałam meila od Pani Eli, Florek czuje się dobrze, z pieskiem się już zakumplowali, Florek waży 6,5 kg, mało je ale może to jeszcze stres, Florek kuleje na nogę a w domu są schody, Pani Ela się tym martwi,
  13. [quote name='MARCHEWA']A w schronisku następne szczeniaki odchodzą za TM,jedna sunia z tych mikro-maluchów ma jakieś guzy na szyjce i nikt jej wetowi nie pokazał.Maluchy odchodzą w ciszy jeden po drugim.........tragedia.........[/QUOTE] tragedia :(
  14. na ostatniej Fotce Florek wtulony w Panią :)
  15. WPŁATY NA FLORKA [SIZE=4][COLOR=purple][B]CORONAAJ[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=purple][B]- 60 zł Flodendron - 25 zł Pudelkowa Skarbonka 100 zł Bogusik - 30 zł Bazarek Anetki 80 zł Sylwia ze Szczytna - 50 zł Pani Ela Pai Florka 150 zł ---------------------------495 zł [COLOR=black] Wydatki jedzonko , szelki i smycz - 80 zł [/COLOR][/B][/COLOR][B]1 op Cardiovetu - 59 zł i 1 op Benakoru 70 zł czyli razem 129 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Pudelkowa Skarbonka - 100 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B][COLOR=black] [COLOR=indigo]--------------------------------------------186 zł na pieski ze Szczytna Teraz mam zapytanie do osbób, które wpłaciły na Florka czy zgadzacie się aby [U]100 zł[/U] przelać na skarbonkę Pudelkową a resztę przeznaczyć na pieski ze Szczytna, którym chcemy pomóc ?? [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
  16. Fotki wstawi Anetka , rano wysłałam smsa , Florek był u weta i wszystko ok,
  17. Wczoraj późnio wrócliliśmy , mgła opóźniła nasz powrót więc jak wrócilam do domu już nie mialam siły na nic. tak pokrótce: Florek jest cudowny, dobrze wychowanym chłopce ja go pokochałam, w aucie pół drogi intersował się autem i tym co za nim, po postoju na stacji pali Florek wyszedł za swoimi potrzebami opróżnił się i następną część trasy przespał na moich kolanach. W nowym domu Pani Ela nas ładnie ugościła, Florek powąchał kąty i grzecznie położył się na legowisku (łózeczko ma być zakupione). Podpisaliśmy dokumenty adopcyjne, porozmawialiśmy o zwierzętach. Nowego kolegę Florka ja nie poznałam bo był w drugim domku Państwa do którego Florek miał jechać. Florek to szczęściarz, z Panią Elą się dobrali. Jeszcze nie wiem jak on zachowuje się wstosunku do kolegi, Mam fotki jak wrócę z pracy to wstawię. Zrobię też rozliczenie, tak jak Anetka napisała wyżej wydaliśmy wczoraj część na leki. Dostaliśmy też od Pai Eli 150 zł na psiaki , to na razie chyba tylko tyle, zaraz zaczynam pracę. Mogę jeszcze napisać, że Państwo prowadzą w Gdańsku pensjonat jeśli ktoś by planował urlop nad morzem mogę dać namiary :) blisko jest do morza
  18. [B] [/B] [INDENT] jaki on jest piękny i takie smutne oczka :( gdzieś na tej wsi siedzi i jeszcze ten łańcuch [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dvcZd1FWGa8/TrldjD64eUI/AAAAAAAADkk/vkR4OUJoAUc/s500/P8050608.JPG[/IMG][/INDENT]
  19. no to już jutro :) nie mogę się doczekać
  20. Gratuluję, tylko nie wiem jak psiaki będę jeść suchą karmę bo oni raczej nie są przyzwyczajeni :)
  21. tak Lucynko chodziło mi o Areska (zawsze zapominam, ze on ma inne imię), cieszą mnie wiadomości, a Kacper wygląda świetnie widać, że dom mu służy , jest tłuściutki i świecący jak na psa przystało i oczywiście groźny jest cudowny
  22. oczy się zaszkliły jak zobaczyłam te wyżej fotki , jaki Reksio jest delikatny..
  23. ciekawe jak się miewa Reksio, zaczynają się mrozy , trzeba maleństwa ratować ale nie mamy tymczasów, Rudzia przyjechała do Olsztyna już nie może wrócić do Szczytna
×
×
  • Create New...