-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
jestem ,ja też mam fotki Benka ale te Anetki są lepsze , on tam długo nie pociągnie -
wyżły w schronisku w Radysach WSZYSTKIE MAJĄ DOMY:)
magenka1 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę :) -
dzisiaj byliśmy w Nemo, został przeniesiony w głab już teraz nikt go nie wypatrzy :( a jego kolega z kojca też jest przeniesiony i wyglada strasznie ja go nie poznałam :(
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Anulo Kochana! Liwia sobie poradzi ma dobrych ludzi koło siebie i to dzięki TOBIE! Nie myśl tak , dzisiaj byliśmy w schronisku w Szczytno tam jest bidne , szczeniaki ok 8 zmarznięte, bieda i rozpacz , kudłaczki są ale aż boję się oglądać fotki one są w takim strasznych stanie, nie możesz się dołować. -
Bardzo się cieszę, Pani godna podziwu , że tyle czekała
-
ale Lunka ma fajną rodzinę ach widać sobie też podróżuje :)
-
Pani Ela ma w poniedziałek zadzwonić do kardiologa, dostałam następnego meila same dobre wiadomości , [I]W stosunku do ludzi zero agresji, na wszystkich się cieszy i jest posłuszny, przychodzi na zawołanie, być może zna parę komend, albo jest bardzo inteligentny i szybko się uczy.[/I]
-
Przelałam właśnie 100 zł na pudelki , poproszę potem tylko o potwierdzenie , że doszły resztę 186 zł przeznaczamy na pieski ze Szczytna,
-
Wczoraj i dzisiaj dostałam meila od Pani Eli, Florek czuje się dobrze, z pieskiem się już zakumplowali, Florek waży 6,5 kg, mało je ale może to jeszcze stres, Florek kuleje na nogę a w domu są schody, Pani Ela się tym martwi,
-
na ostatniej Fotce Florek wtulony w Panią :)
-
WPŁATY NA FLORKA [SIZE=4][COLOR=purple][B]CORONAAJ[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=purple][B]- 60 zł Flodendron - 25 zł Pudelkowa Skarbonka 100 zł Bogusik - 30 zł Bazarek Anetki 80 zł Sylwia ze Szczytna - 50 zł Pani Ela Pai Florka 150 zł ---------------------------495 zł [COLOR=black] Wydatki jedzonko , szelki i smycz - 80 zł [/COLOR][/B][/COLOR][B]1 op Cardiovetu - 59 zł i 1 op Benakoru 70 zł czyli razem 129 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][B]Pudelkowa Skarbonka - 100 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=purple][B][COLOR=black] [COLOR=indigo]--------------------------------------------186 zł na pieski ze Szczytna Teraz mam zapytanie do osbób, które wpłaciły na Florka czy zgadzacie się aby [U]100 zł[/U] przelać na skarbonkę Pudelkową a resztę przeznaczyć na pieski ze Szczytna, którym chcemy pomóc ?? [/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
-
Fotki wstawi Anetka , rano wysłałam smsa , Florek był u weta i wszystko ok,
-
Wczoraj późnio wrócliliśmy , mgła opóźniła nasz powrót więc jak wrócilam do domu już nie mialam siły na nic. tak pokrótce: Florek jest cudowny, dobrze wychowanym chłopce ja go pokochałam, w aucie pół drogi intersował się autem i tym co za nim, po postoju na stacji pali Florek wyszedł za swoimi potrzebami opróżnił się i następną część trasy przespał na moich kolanach. W nowym domu Pani Ela nas ładnie ugościła, Florek powąchał kąty i grzecznie położył się na legowisku (łózeczko ma być zakupione). Podpisaliśmy dokumenty adopcyjne, porozmawialiśmy o zwierzętach. Nowego kolegę Florka ja nie poznałam bo był w drugim domku Państwa do którego Florek miał jechać. Florek to szczęściarz, z Panią Elą się dobrali. Jeszcze nie wiem jak on zachowuje się wstosunku do kolegi, Mam fotki jak wrócę z pracy to wstawię. Zrobię też rozliczenie, tak jak Anetka napisała wyżej wydaliśmy wczoraj część na leki. Dostaliśmy też od Pai Eli 150 zł na psiaki , to na razie chyba tylko tyle, zaraz zaczynam pracę. Mogę jeszcze napisać, że Państwo prowadzą w Gdańsku pensjonat jeśli ktoś by planował urlop nad morzem mogę dać namiary :) blisko jest do morza
-
no to już jutro :) nie mogę się doczekać
-
oczy się zaszkliły jak zobaczyłam te wyżej fotki , jaki Reksio jest delikatny..