Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. ach wzruszyłam się tym co Ania powiedziała , ja też już mogę spokojnie iść spać wszyscy dojechali do domów
  2. zmieniłam temat Murzynek już nie w schronisku i teraz będzie TYLKO lepiej :)
  3. [quote name='anetek100']rozumiem,że to w Olsztynie??to pewnie my polecimy z Marzeną jeśli się zgodzi:)[/QUOTE] Asia mówiła, że koło Łodzi :)
  4. [quote name='anetek100']Lobo i Wojtek adoptowane:)[/QUOTE] mam nadzieje, że dobrze trafiły...
  5. pewnie, że mamy w subskrycjach , mała piękna nie mogę się na nią napatrzeć
  6. trzeba dodać jeszcze, że Murzynek jest jeszcze piękniejszy na zywo jest cudnym pieskiem,
  7. czekamy na informację jak tam Liwia się czuje i Anula
  8. dzień pełen wrażeń , mam nadzieje,że wszyscy już na miejscu
  9. No głupia sytuacja, czekałam aż odbierze facet a tu kobietka to ja się pytam czy może jest Arek co ma psy wieść a ona na to, że ona ma je odebrać :)
  10. ewtos Arek napisał, że będzie w Olsztynie o 8 rano a gdzie się zobaczycie da znać rano z trasy obecnie jest cały czas w pracy
  11. [quote name='Lucyja']Dziewczyna która ma odebrać Reksia w Śremie próbowała się z Baksiem skontaktować, ale bez efektu. Podałam teraz wszystkim namiary do dziewczyny, która ma w Śremie odebrać pieska, więc mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku.[/QUOTE] Lucynka ale akcja ja dzwoniłam pod tej numer co Ci podałam i odebrała ta dziewczyna co ma odebrać Reksia w Śremie :) ale się uśmiałam. Baksio jest w pracy i nie może odbierać telefonów jutro będzie się kontaktował ze wszystkimi Ja już chyba pójdę spać bo nie wiem co robię :)
  12. Arek ma dzwonić do Asi nie wiem kiedy on ma na Was namiary, jeśli chodzi o kontakt z fundacją w Śremie to też do Anuli ma ktoś dzwonić i podać adres w Śremie
  13. maż Anula złotego TZ tylko pozazdrościć :)
  14. Anula a Twój TZ wie co Liwi? Pamiętam jak mówił na parkingu , że już tymczasów nie bo szkoda psiaków :)
  15. piękny i szczęśliwy jest to widać, wiedział gdzie trafić na tymczas
  16. ja zapisuję będę sobie oglądać wyżełki :)
  17. no właśnie nie a jak czekam pisałam tylko tu na wątku prośbę o nr konta a do Ciebie Jaago nie może być?
  18. halo halo Jaaga wszystko w porządku u Was?
  19. kama podaj mi też nr konta pieniądze z bazarku Ewy mam wysłać , serce boli jak się patrzy na mamę..
  20. Lucynka bo mi chodziło właśnie o Milkę otka wyżej, bo mi się kojarzy, że oni mówili w schronisku , że oni są spokrewnieni ale teraz sama nie wiem czy to prawda :)
  21. czyli piątek to dzień wielki: Reskia, Murzynka i Liwi oby się wszystko udało po naszej myśli a potem następne pieski ratujemy :)
  22. jak zwykle na zdjęciach widać wielką miłość Twoich psiaków
  23. Murzynek będzie w tymczasie tylko wszystko musimy dograć, wykastrować chłopaka i sio do domku
  24. Dwie spanielki w schronisku na Mazurach w Radysach wątek ogólne jest [B]Suczka wiek ok 1 roku w dobrej kondycji mozliwa adopcja za 8 dni Dane: Imię: Wera Płeć: suczka Rasa: SPANIEL[/B] [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg[/IMG][/URL] WIEK OK 3 LAT BARDZO SPOKOJNA STAN ZDROWIA BDB [B]Dane:[/B] Imię: MINKA Płeć: suczka Rasa: SPANIEL [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach?p=17790276#post17790276"]http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach?p=17790276#post17790276[/URL]
  25. są spaniele dwa trzeba powiadomić dziewczyny od spanieli [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg[/IMG][/URL] dodałam już: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140770-spaniele-w-potrzebie/page3[/url]
×
×
  • Create New...