-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
ach wzruszyłam się tym co Ania powiedziała , ja też już mogę spokojnie iść spać wszyscy dojechali do domów -
zmieniłam temat Murzynek już nie w schronisku i teraz będzie TYLKO lepiej :)
-
[quote name='anetek100']rozumiem,że to w Olsztynie??to pewnie my polecimy z Marzeną jeśli się zgodzi:)[/QUOTE] Asia mówiła, że koło Łodzi :)
-
pewnie, że mamy w subskrycjach , mała piękna nie mogę się na nią napatrzeć
-
trzeba dodać jeszcze, że Murzynek jest jeszcze piękniejszy na zywo jest cudnym pieskiem,
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
czekamy na informację jak tam Liwia się czuje i Anula -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
ewtos Arek napisał, że będzie w Olsztynie o 8 rano a gdzie się zobaczycie da znać rano z trasy obecnie jest cały czas w pracy -
[quote name='Lucyja']Dziewczyna która ma odebrać Reksia w Śremie próbowała się z Baksiem skontaktować, ale bez efektu. Podałam teraz wszystkim namiary do dziewczyny, która ma w Śremie odebrać pieska, więc mam nadzieję, że wszystko dojdzie do skutku.[/QUOTE] Lucynka ale akcja ja dzwoniłam pod tej numer co Ci podałam i odebrała ta dziewczyna co ma odebrać Reksia w Śremie :) ale się uśmiałam. Baksio jest w pracy i nie może odbierać telefonów jutro będzie się kontaktował ze wszystkimi Ja już chyba pójdę spać bo nie wiem co robię :)
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
maż Anula złotego TZ tylko pozazdrościć :) -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
magenka1 replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Anula a Twój TZ wie co Liwi? Pamiętam jak mówił na parkingu , że już tymczasów nie bo szkoda psiaków :) -
wyżły w schronisku w Radysach WSZYSTKIE MAJĄ DOMY:)
magenka1 replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
ja zapisuję będę sobie oglądać wyżełki :) -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
magenka1 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
no właśnie nie a jak czekam pisałam tylko tu na wątku prośbę o nr konta a do Ciebie Jaago nie może być? -
Fil tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka na zawsze
magenka1 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
halo halo Jaaga wszystko w porządku u Was? -
jak zwykle na zdjęciach widać wielką miłość Twoich psiaków
-
Murzynek będzie w tymczasie tylko wszystko musimy dograć, wykastrować chłopaka i sio do domku
-
Dwie spanielki w schronisku na Mazurach w Radysach wątek ogólne jest [B]Suczka wiek ok 1 roku w dobrej kondycji mozliwa adopcja za 8 dni Dane: Imię: Wera Płeć: suczka Rasa: SPANIEL[/B] [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg[/IMG][/URL] WIEK OK 3 LAT BARDZO SPOKOJNA STAN ZDROWIA BDB [B]Dane:[/B] Imię: MINKA Płeć: suczka Rasa: SPANIEL [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach?p=17790276#post17790276"]http://www.dogomania.pl/threads/214498-Cuda-cude%C5%84ka-ze-schroniska-w-Radysach?p=17790276#post17790276[/URL]
-
są spaniele dwa trzeba powiadomić dziewczyny od spanieli [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/344e83afe7819e5f0be7c659c977b2cddf0d5e7b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg"][IMG]http://www.schroniskodworakowscy.pl/user_images/e7239f539f0d5a5149987c959879933f715e4c6e.jpg[/IMG][/URL] dodałam już: [url]http://www.dogomania.pl/threads/140770-spaniele-w-potrzebie/page3[/url]