Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [quote name='SCHRONISKODWORAKOWSCY.PL']Poszukujemy chetnych do adopcji DOBERMANOW ZDJECIA I OPISY W SOBOTE.[/QUOTE] najlepiej powiadomić fundację od rotków
  2. ukochany Florek obyś kochany znalazł swój domek który Cię bardzo mocno pokocha z tą Twoją wadą małego psiego serduszka
  3. Anula podaj mi na pv do Ciebie dane odeślę komplecik jutro
  4. fajną minkę ma Samba widać, że jest szczęśliwa :)
  5. jeśli byłyby naklejki to jedną chcę przykleję na swoje uno:eviltong:
  6. Byliśmy dzisiaj u Florka , będą fotki nowe. Jedno jest pewne Florek będzie do końca życia brał drogie lekki VedMedin, nie wiem co na to Państwo z Gdańska, trochę mi smutno dlatego, że Florek jest takim cudownym piesikiem, jak go trzymałam na rękach to się przytulił. Florek nie może nosić obroży ze względy na swoją tchawicę. Dzisiaj jak Pani wieczorem zadzwoni to muszę jej wszystko powiedzieć o kosztach leków
  7. [quote name='coronaaj']A panstwo wiedza , ze musi byc wizyta przedadopcyjna? Mowilyscie o tym? Kto zrobi w Gdansku wizyte? Czy wiecie od rodziny co oddala Murzynka do schronu jak sie wabil przedtem? moj nick [B]CORONAAJ[/B][/QUOTE] wczoraj Pai powiedzialam o chorym sercu Florka, pani dzisiaj ma jeszcze dzwonić powiem jej o wizycie , jeszcze nie myślą kto to zrobi bo czekam na konkretne informacje o leczeniu pudelka , a znasz kogoś z Gdańska kto mógł podjąć się tej wizyty?
  8. [quote name='anetek100']no jesli sie okaże, że będzie ten domek nawet i ja zawioże z moim Pawłem:) ma byc po 28 października więc akurat:) ale zobaczymy:) może nie zdecyduja się:([/QUOTE] jeśli jutro zadzwoni to też będzie dobry znak
  9. [quote name='ala56']Wiem i dlatego je wstawiamy. Same jesteśmy szczęśliwe. Trudno mi sobie wyobrazić 6 lat schroniska. Dlaczego tak późno się o nim dowiedziałyśmy.[/QUOTE] 6 lat schroniska i jeden spacer z tego co się orientuje ps. ala a na ile lat jest on oceniany???
  10. oby tylko te leki na serce brał ja to się boje, że może jeszcze coś tam wynajdą , ale wiecie fajnie by było gdyby pojechał do Gdańska, ja go sama tam bym zawiozła :)
  11. [quote name='anetek100']aha no to dobrze,że są juz świadomi[/QUOTE] Pani też bierze leki na serce :) a tak serio jeśli te leki nie będą w jakieś kosmicznej cenie Pani byłaby zainteresowana
  12. już powiedziałam o sercu i o tabletkach
  13. domek zapowiada się dosyć fajny, ale telefony się dzisiaj o Liwię urywają to trzeci już
  14. miałam fajny telefon od Pani z Gdańska, Pani i Pan młodzi emeryci, nie chcą młodego pieska bo oni tez nie aż tacy młodzi, pani ma dwa koty jakiegoś przybłędę i perskiego. Powiedziałam wszystko o Florku jutro ma zadzwonić. Ale Pani konkretna podoba mi się ten domek
  15. Lordziku pokazuj się teraz na Ciebie kolej
  16. [quote name='Anula']Tak o Reksia tylko Reksio ma teraz imię Aras a więc tak napisałam.[/QUOTE] acha ja tego nie doczytałam, że on teraz Aras :)
  17. mam wieści od Bastera vel Plastusia bo tak się teraz nazywa, mieszka sobie w Sopocie chodzi na spacery nad morze i ma się dobrze, Małgosia Pani Plastusia w wolnej chwili prześle mi fotki na meila
  18. Anulo chodzi ci chyba o Reksia tego nie wiem
  19. dziwna sprawa z tym czipem, teraz jak dostaliśmy dokumenty na Murzynka to było zaświadczenie o czipie, wcześniej na Fifiego też był czip może przeoczyli nie wiem może Asia coś będzie wiedziała
  20. malawaszko jestem Twoją wielką fanką na dogo od początku jak się zapisałam czyli już 3 lata :)
  21. Łukasz z pierwszego postu możesz Pierniczka jamniczka przenieść do domu stałego? ten pierwszy post jest aktualny jeśli chodzi o pieski?
  22. są już dwie pierwsze wpłaty dla Florka, wszystko będzie zapisywane w poście 2 [B]CORONAAJ[/B] - 60 zł Flodendron - 25 zł ---------------------------85 zł dziękuję
  23. wzruszają mnie te foty oj wzruszają i łapią za serce ....
  24. jutro chyba będziemy u Florka to się wszystkiego dowiemy jakie to koszta , Asiu ale to co mam Ci podać nr konta a Ty jej przekażesz?
  25. tak dzwoniła do mnie pani, pytałam się o jakiego pieska chodzi to nie mogła sobie przypomnieć w końcu powiedziała, że o Liwię, pytała się czy lubi dzieci bo to dla jej wnuczek ja jej odpowiedziałam, żeby mama tych wnuczek zadzwoniła do mnie pani powiedziała, że w ogłoszeniach jest napisane, że nie lubi dzieci a jej sprostowałam, że Liwia lubi dzieci. Pani mieszka ok.40 km od Polkowic. powiedziałam o wizycie przedadopcyjnej zobaczymy czy się jeszcze odezwie pytała się ile kosztuje piesek...
×
×
  • Create New...