Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Reksio jest ulubieńcem Anetki jeden z wielu jeszcze babuleńka jest :) a to Reksio przed ogoleniem [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TcgwuByDXfI/AAAAAAAAAbU/01trklCv-2E/s512/42.JPG[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] po ogoleniu [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bjX-Xn6Mf6M/Thq69OmXmZI/AAAAAAAABqU/9-juzedyUZg/s600/P7107036.JPG[/IMG]
  2. tak, był właśnie w tą niedzielę jak już wiedzieliśmy, że coś się szykuje to taki staruszek spokojny był TYLKO raz od 6 lat uwierzycie
  3. Lucynka pisała do mnie, że ma Ci wszystko napisać gdzie i jak , ja to chyba odpsapnę jak już wszyscy będziecie na miejscu , trochę się obawiam o Reksia on jest w schronisku od 2005 roku nie wiem jak on będzie się zachowywał w aucie , ale chłopakowi poszczęściło pojedzie do Pani prezes fundacji :)
  4. A ja znowu z prośbą wielką prośbą: Poszukuję tymczasu na ok 2 tygodnie dla pudelka ze Szczytna, załatwiłam mu hotelik na dajtkach ale chciałabym go wcześniej wykastrować, on już w schronisku strasznie marznie a na dodatek słyszałam , że chcą go komuś wyadopotować jakieś babie proszę pomóżcie mi [URL="http://www.dogomania.pl/threads/215224-Pudelek-Murzynek-po-stracie-pani-czeka-na-dom-w-schronisku-czy-zdarzy-si%C4%99-cud"]http://www.dogomania.pl/threads/215224-Pudelek-Murzynek-po-stracie-pani-czeka-na-dom-w-schronisku-czy-zdarzy-si%C4%99-cud[/URL]
  5. Dziewczyny nie wiem czy jeszcze tutaj zaglądacie ale poszukuję tymczasu na ok 2 tygodnie dla pudelka ze Szczytna, załatwiłam mu hotelik na dajtkach ale chciałabym go wcześniej wykastrować, on już w schronisku strasznie marznie a na dodatek słyszałam , że chcą go komuś wyadopotować jakieś babie proszę pomóżcie mi [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-08RDh6Uu01E/Tky_3xBpXrI/AAAAAAAAChQ/VuT_HGTeiHU/DSC03430.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/215224-Pudelek-Murzynek-po-stracie-pani-czeka-na-dom-w-schronisku-czy-zdarzy-si%C4%99-cud[/url]
  6. ewtos nie wiem jak mam Tobie dziękować za opiekę nad Liwią , z całego serca dziękuje Liwia w piątek jedzie już na tymczas do Anuli :) Ania kontaktował się Tobą już nasz kierowca w sprawie opłaty?
  7. kurczę nieciekawie co teraz będzie z Fokusem wszystko ostatnio idzie źle
  8. [quote name='beta ata']Taki tekst napisalam o Murzynku: PUDELEK SREBRNY SZUKA DOMU Murzynek jest niewielkim, przemiłym pieskim. Lubi głaskanie, przytulanie i pieszczoty. Jest grzeczny i dobrze ułożony, ładnie chodzi na smyczy, zachowuje czystość w domu. Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi i nie wdaje się w konflikty z psami. Nie lubi jedynie kotów. To spokojny i zrównoważony piesek, a przy tym wesoły i chętny do spacerów. Ten uroczy psiak trafil do schroniska po śmierci swojej właścicielki, teraz szuka nowego domu. Przebywa w woj. warmińsko-mazurskim. Wymagana wizyta przed- i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie adopcji: ... ... I jak, podoba się? Przedstawiłam Murzynka w superlatywach, w kilku prostych konkretnych zdaniach, bo wiem, że takie teksty robia najlepsze wrażenie, są chętnie czytane, psiaki maja większą szanse na zainteresowanie...[/QUOTE] tekst super nr kontaktowe: Asia - 693960672 Marzena, 667 440 784, [email][email protected][/email]
  9. dzisiaj już odpadam ale bede szukać dalej...
  10. tanitka które pieski jadą??
  11. niestety nie mamy tymczasa jeszcze dla Murzynka ..
  12. jakie śliczności oj można się zakochać
  13. Liwia dochodzi do siebie jak fajnie, Ewo szukamy płatnego transportu dla pieska ze Szczytna Reskia do Inowrocławia czy może któryś ze znajomych za odpłatnie mógłby przewieść go? Przejmuje go Fundacja i to jest jedyna szansa dla nie go [url]http://www.dogomania.pl/threads/215837-Potrzebny-transport-Szczytno-%C5%9Arem[/url]
  14. na Facebook czytałam , że bokserka przejednuje fundacja sos bokserom już wczoraj było taka propozycja
  15. może warto napisać na facbooku wydarzenie, ja to nie potrafię się posługiwać tą stroną
  16. szukamy tymczasu nadal....
  17. jeśli są to znajome tych pracowic to wszystko nie tak , rodzina ich pieski rozmnażają a potem szczeniaki przynoszą do schronu to nie jest domek dla Murzynka
  18. jakaś znajoma pracownicy interesuje się Murzynkiem mam nadziej, że my będziemy pierwsze bo się wkurzę
  19. własnie dowiedziałam się , że w schronisku pieski są jakoś podenerwane i się gryzą
  20. Wczoraj Reskio został pogryziony :( coś wisi w schronisku bo psy są nie spokojne
  21. można pominąć ale nie wiem czy zmieniać imię choć na razie dlatego, ze wszędzie jest podany jako Murzynek sama nie wiem
  22. Murzynek mieszkał ze starszą osobą więc chyba nie jest przyzwyczajony do zabaw czy spacerów, ale to młody chłopak (ok.5 lat) więc wszystko przed nim, chyba jest wesoły jak go osobiście nie poznałam, wiem, ze chce się bawić z kotami a one z nim nie
  23. heheh oczywiście chodziło mi o body :) a ja wcześniej nie zauważyłam tych długich rzęś oj niejedna kobietka pozazdrościła by Liwi taki długich zalotnych rzęs ps. Anula w tle widać naszego Murzynka
  24. [quote name='beta ata']Trafiłam tu :-) Czy potrzebny tekst do ogloszeń może?[/QUOTE] oczywiście, że potrzebny każda pomoc jest potrzebna :)
  25. Z samego rana takie dobre wiadomości super już teraz będzie wszystko dobrze, a Lwia w śpioszkach wygląda bosko :)
×
×
  • Create New...