Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [quote name='MARCHEWA'][B]Mamy w schronisku 4 miesięczną sunię z chorym oczkiem,sunia może trafić na tydzień do kliniki na leczenie w Olsztynie a dt mamy dla niej od 2 stycznia.Szukamy osoby,która może sunie przetrzymać przez okres świąteczny,aby nie musiała wracać do schroniska.[/B][/QUOTE] powtórzę zostało mało czasu prosimy o pomoc
  2. zapisuję się u psiaków
  3. jak byłyśmy ostatnio to chyba jej nie było, ładne maleństwo
  4. przykro mi :( Rysiu [*]
  5. Wszystko się zgadza, nowa Pani Czarka jest wszystkiego świadoma, gdyby to zależało ode mnie to bym Czarka dała do tego domku, Ania już od jakiegoś czasu szukała pieska, była nawet w schronisku, ale nie chciała podejmować decyzji sama bez TZ, nie miała wcześniej żadnego pieska ale już od dłuższego czasu wszystko czyta w necie i dużo już wie jest przygotowana
  6. zaglądamy zaglądamy i podziwiamy Miecie :) pięknie jest
  7. Anetka wszystko napisze spokojnie, dom bardzo odpowiedzialny, możecie dogadywać transport, ja Czarusia kiedyś odwiedzę w Olsztynie
  8. i mrozy się zaczęły beda nasze psiaki marznąć
  9. tak ja Jostel napisała, Zosia to wykapana córeczka tatusia , oj będzie z niej księżniczka w sumie to już jest :) pozdrawiam
  10. Iwa jest piękna, wiem, że to nie pocieszające ale te adopcje ostatnio idą jak krew z nosa
  11. śliczny i strasznie dostojny jest Szarik
  12. [quote name='Julia84']Chciałam przypomnieć, że mam na koncie cały czas pieniądze: [B][COLOR=green]- Zygmusia 613,30 zł[/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201011-Zygmu%C5%9B-kocha-furciaczek-a-furciaczek-Zygmusia-i-nie-odda-Go-nikomu-%29"]http://www.dogomania.pl/threads/201011-Zygmu%C5%9B-kocha-furciaczek-a-furciaczek-Zygmusia-i-nie-odda-Go-nikomu-%29[/URL] te pieniądze warto przelać na długo [COLOR=green][B]- Bunia 125,00 zł[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202665-Niewidomy-staruszek-Bunio-po-horrorze-u-arktyki-po-quot-wczasach-quot-u-fur-juz-w-domku-%29[/URL] Pieski już od dawna mają swoje dt. Nie wiem na co jeszcze czekać, skoro sytuacja tak wygląda. Te pieniądze "leżą" na koncie od kilku miesięcy niewykorzystane.[/QUOTE] warto je przelać na dług choć cześć będzie spłacona
  13. kurcze a co robił haski w schronie , mu go nie widzieliśmy ostatnio
  14. trzeba jakoś to strawić, ja też już szczeniaka miałam wieść do Gdyni i babka zadzwoniła, że jednak nie
  15. ten psiak prawie identyczny do tej suni co Anetka miała na tymczasie ,
  16. magenka1

    Metamorfozy

    Albi cudna jest , tyle lat czekała i tyle lat czekają inne pieski
  17. prawda jest bolesna wszystkim nie pomożemy, nie mamy tymczasów, nie mamy kasy na hotele, a psów jest dużo przykre i bolesne a ta sunia taka maleńka było :( beznadziejny dzień
×
×
  • Create New...