-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
magenka1 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
udało się , bardzo się cieszę i gratuluję , teraz psiaki będę miały co jeść! -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
magenka1 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale Sonia pięknie wygląda reszta towarzystwa również :) -
a fotkach jak zwykle widać miłość :)
-
Delikatna ,wrażliwa Sarenka [*]....Odeszła...
magenka1 replied to jostel5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
strasznie mi przykro tak krótko cieszyła się swoim domek :( -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
kurna szkoda a tak może by już nasz bernarydyn sobie jechał -
Kaja...Hotelowała się u Lilu - i... do DS trafiła! :)
magenka1 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
ale ona jest szybko , szaleje w parku aż miło popatrzyć, ale ona jest szczęśliwa -
ładna niespodzianka , ciekawe ile takich szczeniaków rodzi się w tym nieszczęsnym schronie
-
Asiu ten kontenerek Basi ma Sylwia, ja go jednak nie brałam , Rudzia na szczęście była grzeczna, wczoraj dzwoniłam wieczorem do Pana , Rudzia się zaszyła i śpi nie chciała jeść ani pić myślę, że to stres, dzisiaj pan ma sprawdzić na koty wieczorem umówiłam się, że do nie go zadzwonię. a Rudzia ma zapisane w dokumentach imię [B]"Gusia"[/B]. z tym zakupem to musimy poczekać na razie i tak kasy nie mamy na taki szał
-
Rudzia już w hoteliku , będzie miała bardzo dobrze jest u tresera psów , jest ona bardzo grzeczna , w aucie siedziała z przodu i patrzyła przez szybę, na smyczy bardzo ładnie chodzi, pies idealny już nie mogę się doczekać kiedy będzie już w domu stałym, Dostałam dzisiaj meila o Florku - oprócz tego, że ma ochotę na kotka Pani Ela to pies idealny , grzeczny, zna już kilka komend, reaguje na swoje imię. Postanowiłyśmy z Asią i Anetką zakupić kontenerek dla naszych piesków ze Szczytna, będziemy zbierać kasę :) nie znam się ale może coś takiego: [url]http://allegro.pl/transporter-gulliver-4-mega-70x50x51cm-atest-iata-i1920480984.html[/url]
-
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
magenka1 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
właśnie Onka miała szczęście, że spotkała na swojej drodze Was -
Sonia-miala wspanialy dom.ZA TM-ZEGNAJ.....
magenka1 replied to lika1771's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja też bym chciała oko nacieszyć :) i co z tym onkiem? -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Szczytno jest specyficzne, nie wydają piesków do tymczasów , nie ma w Szczytnie żadnego dobrego weta są tylko tacy co dają zastrzyki, specjaliści są w Olsztynie (ok.50 km) ale aby go zawieść do Olsztyna, trzeba przede wszystkim kasa na leczenie , na przetrzymanie go tam , -
Jedna kobieta i 150 psów, potrzebni wolontariusze.
magenka1 replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
ode mnie dwa głosy będę -
rozmawiałam z X Zbyszkiem, Misiek ma się dobrze, jest wykastrowany, pilnuje parafii, chodzi na smyczy na spacery, jest bardzo łagodny, na wiosnę będzie miał robione szczepienia, ma swoją weterynarz.
-
Iwa już we własnym domu, oby to był ten jeden jedyny!
magenka1 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Iwa jak zwykle piękna , bardzo dobre fotki -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
on nie bywa na spacerach ani razu , te schronisko nie ma wolontariatu zero, jest tylko jedna kobietka ale ona bierze raczej mniejsze pieski -
Pani już rozmawiała z lekarzem z Olsztyna, wszystko wyjaśnili , Florek oczywiście czuje się świetnie "kocha" koty [I]Rozmawiałam z p.doktor z Olsztyna, chciała wiedzieć, jak reaguje na leki, bo zmienili mu na wyjściu ze szpitala. Na razie nie widzę nic niepokojącego. Mam do niej dzwonić, jakby coś się działo.[/I]
-
Florek został wykąpany, wkleję cześć meila, Pani Ela chyba nie będzie miała mi za złe a wiem, że takie informację są dla nas ważne :) [I]"Florek dał się pięknie wykąpać, potem wysuszyć suszarką i wyczesać, a także poobcinać sierść koło oczu. Pod tym względem jest wyjątkowo uległy. Wszystkie moje psy zawsze jakoś nerwowo na kąpiel reagowały, a on jest ideałem pod tym względem. Ale z kotami jest ciężko, muszę poszukać porady jakiegoś fachowca. Jego po prostu nic nie interesuje innego, jak w pobliżu są koty."[/I]