Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. udało się , bardzo się cieszę i gratuluję , teraz psiaki będę miały co jeść!
  2. gdzie te pieski się chowają, że jak jesteśmy w schronisku to ich nie widać takie piękne
  3. Jurand potrzebuje domku , ten pies od lata strasznie się zmienił jest wystraszony..
  4. Czy znacie może kogoś kto jeździ do Gdańska bądź do Gdyni? potrzebuję transportu dla szczeniaka
  5. ale Sonia pięknie wygląda reszta towarzystwa również :)
  6. o matko jakie świetne fotki ma Kamyś , nigdy takich nie miał ale chłopak jest fotogeniczny
  7. a fotkach jak zwykle widać miłość :)
  8. strasznie mi przykro tak krótko cieszyła się swoim domek :(
  9. kurna szkoda a tak może by już nasz bernarydyn sobie jechał
  10. Dzisiaj dowiedziałam się, że Kamyś jest w innym hotelu, w końcu to się stało, od razu są o nim informację i zdjęcia, Gratuluję Agato decyzji , może teraz jego szanse na adopcję się zwiększą
  11. ale ona jest szybko , szaleje w parku aż miło popatrzyć, ale ona jest szczęśliwa
  12. Rudzia jeszcze wystraszona, mało zjadła, niestety koty Pana są raczej dominujące i Rudzia się ich wystraszyła i się wycofała , jutro Rudzia jedzie do miasta
  13. ładna niespodzianka , ciekawe ile takich szczeniaków rodzi się w tym nieszczęsnym schronie
  14. Asiu ten kontenerek Basi ma Sylwia, ja go jednak nie brałam , Rudzia na szczęście była grzeczna, wczoraj dzwoniłam wieczorem do Pana , Rudzia się zaszyła i śpi nie chciała jeść ani pić myślę, że to stres, dzisiaj pan ma sprawdzić na koty wieczorem umówiłam się, że do nie go zadzwonię. a Rudzia ma zapisane w dokumentach imię [B]"Gusia"[/B]. z tym zakupem to musimy poczekać na razie i tak kasy nie mamy na taki szał
  15. Rudzia już w hoteliku , będzie miała bardzo dobrze jest u tresera psów , jest ona bardzo grzeczna , w aucie siedziała z przodu i patrzyła przez szybę, na smyczy bardzo ładnie chodzi, pies idealny już nie mogę się doczekać kiedy będzie już w domu stałym, Dostałam dzisiaj meila o Florku - oprócz tego, że ma ochotę na kotka Pani Ela to pies idealny , grzeczny, zna już kilka komend, reaguje na swoje imię. Postanowiłyśmy z Asią i Anetką zakupić kontenerek dla naszych piesków ze Szczytna, będziemy zbierać kasę :) nie znam się ale może coś takiego: [url]http://allegro.pl/transporter-gulliver-4-mega-70x50x51cm-atest-iata-i1920480984.html[/url]
  16. właśnie Onka miała szczęście, że spotkała na swojej drodze Was
  17. ja też bym chciała oko nacieszyć :) i co z tym onkiem?
  18. Szczytno jest specyficzne, nie wydają piesków do tymczasów , nie ma w Szczytnie żadnego dobrego weta są tylko tacy co dają zastrzyki, specjaliści są w Olsztynie (ok.50 km) ale aby go zawieść do Olsztyna, trzeba przede wszystkim kasa na leczenie , na przetrzymanie go tam ,
  19. ode mnie dwa głosy będę
  20. widać na fotkach jaki on chudziutki jest, boki zapadnięte ale w końcu nie jest na łańcuchu :(
  21. rozmawiałam z X Zbyszkiem, Misiek ma się dobrze, jest wykastrowany, pilnuje parafii, chodzi na smyczy na spacery, jest bardzo łagodny, na wiosnę będzie miał robione szczepienia, ma swoją weterynarz.
  22. Iwa jak zwykle piękna , bardzo dobre fotki
  23. on nie bywa na spacerach ani razu , te schronisko nie ma wolontariatu zero, jest tylko jedna kobietka ale ona bierze raczej mniejsze pieski
  24. Pani już rozmawiała z lekarzem z Olsztyna, wszystko wyjaśnili , Florek oczywiście czuje się świetnie "kocha" koty [I]Rozmawiałam z p.doktor z Olsztyna, chciała wiedzieć, jak reaguje na leki, bo zmienili mu na wyjściu ze szpitala. Na razie nie widzę nic niepokojącego. Mam do niej dzwonić, jakby coś się działo.[/I]
  25. Florek został wykąpany, wkleję cześć meila, Pani Ela chyba nie będzie miała mi za złe a wiem, że takie informację są dla nas ważne :) [I]"Florek dał się pięknie wykąpać, potem wysuszyć suszarką i wyczesać, a także poobcinać sierść koło oczu. Pod tym względem jest wyjątkowo uległy. Wszystkie moje psy zawsze jakoś nerwowo na kąpiel reagowały, a on jest ideałem pod tym względem. Ale z kotami jest ciężko, muszę poszukać porady jakiegoś fachowca. Jego po prostu nic nie interesuje innego, jak w pobliżu są koty."[/I]
×
×
  • Create New...