każda adopcja strasznie mnie cieszy a zwłaszcza w porę jesienną i zimową bo te maleńkie i krótkowłose pieski nie mają jak się ogrzewać, jak przeniesiemy wątek Florka i Li do subskrykcji [B]"w domu"[/B] będziemy myśleć o następnym piesku aby gdzieś go umieścić
[quote name='Bogusik']Cieszę się bardzo z tak fantastycznych wiadomości!Florcio będzie miał wspaniały domek,a zresztą czy ktoś w to wątpił?Bo ja nie...![/QUOTE]
ja też w to nie wątpiłam :) rozmawiałam ze znajomym w środę mu pasuje więc to będzie środa 9 listopada
Florek prawdopodobnie pojedzie do domu we wtorek albo środę, będę potem dzwoniła do znajomego i uzgodnię z nim. Pani Eli piesek będzie miał kastrację w poniedziałek, już czekają na niego :)
cieszą mnie bardzo wiadomości o Liwi :)
ze zmianą tematu jeszcze trochę się wstrzymam aby nie zapeszyć choć wiem,że Anula gdyby miała jakieś wątpliwości to by jej we Wrocławiu nie zostawiła
[quote name='KOSKA']mam kilka wizyt za sobą :) (na razie kilka i każda inna, odczucia różne)[/QUOTE]
miałaś i wcześniej do nas się nie zgłosiłaś oj nieładnie :) jak będzie następny domek w Gdańsku od razu piszę do Ciebie :)
Anula wiem, że jest Ci przykro ale pomyśl Sobie o tych innych pieskach którym jeszcze pomożesz to powinno trochę pomóc , tyle jest nieszczęść w schroniskach , które czekają na taką szansę jaką dostała od Was Liwia,
Aniu nie wiem co napisać, strasznie się cieszę, mam nadzieje, że Liwia szybko się zadomowi w nowym domku i rozkocha w sobie swoich państw, jestem Ci strasznie wdzięczna za to co zrobiłaś dla niej