Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. ale zainteresowana jest zapachami :)
  2. Fredzio piesek Pani Eli miał dzisiaj kastrację, jesteśmy umówione o po 13 na odbiór Florka z kliniki, i w drogę nad morze :)
  3. jaka ona piękna i szczęśliwa, czytałam na FB, że jedna sunia pojechała do domku gratulację
  4. mój ukochany dziadek Rysiu i Wega z Julianem wymiata :)
  5. kurna już pojechały niedobrze , trzeba będzie ją znowu przywieść do Olsztyna jak Pani Krystyna się zgodzi ,
  6. to ja nieśmiało się spytam czy tytuł wątku można zmienić?
  7. Asiu ja pracuję w centrum, do 14 jestem w pracy jeśli Anetka nie będzie mogła to możemy się jakoś zmówić przez telefon
  8. Kaja lepiej trafić nie mogła , ma teraz tyle miłości od Was :)
  9. każda adopcja strasznie mnie cieszy a zwłaszcza w porę jesienną i zimową bo te maleńkie i krótkowłose pieski nie mają jak się ogrzewać, jak przeniesiemy wątek Florka i Li do subskrykcji [B]"w domu"[/B] będziemy myśleć o następnym piesku aby gdzieś go umieścić
  10. teraz czekamy do środy oby szybko zleciało
  11. [quote name='Bogusik']Cieszę się bardzo z tak fantastycznych wiadomości!Florcio będzie miał wspaniały domek,a zresztą czy ktoś w to wątpił?Bo ja nie...![/QUOTE] ja też w to nie wątpiłam :) rozmawiałam ze znajomym w środę mu pasuje więc to będzie środa 9 listopada
  12. Florek prawdopodobnie pojedzie do domu we wtorek albo środę, będę potem dzwoniła do znajomego i uzgodnię z nim. Pani Eli piesek będzie miał kastrację w poniedziałek, już czekają na niego :)
  13. heheh wiedziałam, że to tylko formalność :) dzięki:loveu:
  14. ciekawa jestem jak tam wizyta przed adopcyjna
  15. ja trzymam kciuki za Bertusię bardzo mocno!!
  16. tantika a te malizny co przywiozłaś pokażesz?
  17. cieszą mnie bardzo wiadomości o Liwi :) ze zmianą tematu jeszcze trochę się wstrzymam aby nie zapeszyć choć wiem,że Anula gdyby miała jakieś wątpliwości to by jej we Wrocławiu nie zostawiła
  18. [quote name='KOSKA']mam kilka wizyt za sobą :) (na razie kilka i każda inna, odczucia różne)[/QUOTE] miałaś i wcześniej do nas się nie zgłosiłaś oj nieładnie :) jak będzie następny domek w Gdańsku od razu piszę do Ciebie :)
  19. Anula wiem, że jest Ci przykro ale pomyśl Sobie o tych innych pieskach którym jeszcze pomożesz to powinno trochę pomóc , tyle jest nieszczęść w schroniskach , które czekają na taką szansę jaką dostała od Was Liwia,
  20. a można liczyć na nowe foteczki Kai , od tego podkradania jedzenie to ona musiała się już zaokrąglić ładnie :)
  21. Aniu nie wiem co napisać, strasznie się cieszę, mam nadzieje, że Liwia szybko się zadomowi w nowym domku i rozkocha w sobie swoich państw, jestem Ci strasznie wdzięczna za to co zrobiłaś dla niej
  22. :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-h6Mhl9MLW8E/Tq2I37sFFEI/AAAAAAAACLA/d3-QDLWBxXk/s640/DSC00939.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...