właśnie sprawdziłam konto i jest wpłata 50 zł , zaraz wpiszę na pierwszą stronę, wizyta z tego co pisałam z Panią Elą ma być jutro popołudniu, na razie wstrzymajmy się z transportem bo możliwe, ze ja go załatwię i sama go zawiozę
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B]
WPŁATY NA FLORKA
[SIZE=4][COLOR=purple][B]CORONAAJ[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=purple][B]- 60 zł
Flodendron - 25 zł
Pudelkowa Skarbonka 100 zł
Bogusik - 30 zł
Bazarek Anetki 80 zł
Sylwia ze Szczytna - 50 zł
---------------------------345 zł [COLOR=black]
Wydatki
jedzonko , szelki i smycz - 80 zł
[COLOR=indigo]--------------------------------------------265 zł na dzień 02.11.2011[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]