Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [quote name='KOSKA']Koleżanki, może mogłabym pomóc w wizycie przed adopcyjnej? (za Waszym istruktażem oczywiście)[/QUOTE] KOKSA już mamy osobę do sprawdzenie wizyty, musisz koniecznie zaczać chodzić bo jak widać brakuje osób z Gdańska na wizyty przed adopcyjne, warto z kimś się wybrać na pierwszą wizytę i się przekonać jak jest i na co zwracać uwagę
  2. ja już się denerwuje ciekawe jak tam u dziewczyn
  3. Może być Nina tylko nie Niemka, a kiedy one wracają do Szczytna? od kiedy by trzeba szukać hoteliku?
  4. kurczę Asiu bo ja myślałam, że weźmiemy do hoteliku rudzią ale teraz to nie wiem czy nie lepiej Niemkę (kurczę jakie imię)
  5. właśnie sprawdziłam konto i jest wpłata 50 zł , zaraz wpiszę na pierwszą stronę, wizyta z tego co pisałam z Panią Elą ma być jutro popołudniu, na razie wstrzymajmy się z transportem bo możliwe, ze ja go załatwię i sama go zawiozę [B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B] WPŁATY NA FLORKA [SIZE=4][COLOR=purple][B]CORONAAJ[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=purple][B]- 60 zł Flodendron - 25 zł Pudelkowa Skarbonka 100 zł Bogusik - 30 zł Bazarek Anetki 80 zł Sylwia ze Szczytna - 50 zł ---------------------------345 zł [COLOR=black] Wydatki jedzonko , szelki i smycz - 80 zł [COLOR=indigo]--------------------------------------------265 zł na dzień 02.11.2011[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE]
  6. Maksiu [*] tak mi przykro...
  7. Florek jak zwykle na fotkach szczęśliwy, antenka do góry stoi )
  8. oj trzymam również kciuki mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i że Lwia zostanie we Wrocławiu
  9. oj Tanitko dzielna kobieta jesteś, bardzo się cieszę z udanej akcji
  10. myślę, że na razie nie martwmy się tym transportem , teraz ważna jest wizyta czy domek się nadaje po prostu
  11. ja też się cieszę, aby jedzonko smakowało Eklerkowi :)
  12. Kacperek jamnik został adoptowany przez dogomaniaczkę gazzy ze Szczytna, jest nawet jego wątek Marchewa Asia - 693960672 Anetka 696679286 Marzena (magenka1) 667 440 784 Anetko pisałyśmy razem heheh
  13. dziękuję za pomoc Eklerka, rozumiem, że pieniądze już przelane proszę napiszcie ile jestem winna skarbonce bo zobowiązałam się oddać procent
  14. byłam teraz nie daleko Radys w Orzyszu u znajomych nikt tam nie wiedziałam, że w ogóle jest tam schronisko a jest tam od nich zaledwie 30 km , ciekawe jakie malizyny przyjadą z tantiką
  15. Bojka i Kreta są nadal, Kapra nie ma już ps. jakie są szczęśliwe te sunie na trawce poza schronem niestety wrócą do Szczytna
  16. czy już wiadomo kiedy wizyta przed adopcyjna?
  17. mamy 70 zł od skarbonki im. Talcott i 100 zł od skarbonki kundelkowej , ata podaj numer konta skarbonkom , mnie teraz nie ma do pon więc nie mogę nadzorować sprawy
  18. [quote name='Monika z Katowic']Ja również jestem za wsparciem Eklerka w kwocie 70 zł. Zwłaszcza, że mój skarpetkowy bazarek idzie dobrze.[/QUOTE] dziękuję podać nr ty? to ile muszę zwrócić ? mnie teraz nie będzie do pon potem nadrobię załatwiane sprawy
  19. to jeszcze raz proszę choć o 50 zł oczywiście ten procent co trzeba oddać do ja oddam , z kudnelkowej skarbonki nie mam odpowiedzi
  20. Anula dla mnie ten domek wygląda idealnie dla suni, będzie kochana i rozpieszczana przez państwa, myślę, że śmiało można Liwię oddać do Wrocławia
  21. Napisałam do kundelkowej skarbonki jeszcze...
  22. nie pisałam , wiem , że od staruszków jest ta skarbonka ale mogę tam zapukać już w sumie idę
  23. i druga fotka BIAŁASKA tak go nazywam , muszę jeszcze sklepać tekst do ogłoszeń, [IMG]http://i40.tinypic.com/t000fo.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...