Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Ufff ulżyło mi, teraz sobie myślę, że dobrze się stało, że ten wyjazd się przesunął
  2. może ją skrzykawką nakarmić, ona praktycznie nie jadła od czwartku już, a na dziosełka Asia mi podpowiedziała , że jakaś maść jest sachol
  3. dzwoniłam do Pani Krystyny, jutro wraca do Olsztyna i przyjmuje pół rocznego labradora on tak będzie do końca października u niej potem by przyjełam naszego Murzynka tylko za karmę na co liczyłam :) , mam cichy plan aby wcześniej wykastrować go i umieścić w olsztynie na tymczasie ale nie wiem co z tego wyjdzie
  4. leki przestały działać, miała sterylkę do tego 7 usuniętych zębów więc jest słaba, może jeszcze do tego odsypia schronisko może dlatego tak jest aby nic poważnego jej się nie stało , i tak już wiele zniosła
  5. jak ja bym wycałowała ten śliczny pyszczek Liwi :) nie mogę na nią się napatrzeć
  6. Ewo dziękuje ci bardzo bardzo. A co teraz sunia będzie jadła? Czy sunia rodziła mówił może coś Wet?
  7. i jak tam Liwia? bo ja już słyszałam kilka informacji o jej ząbkach ?
  8. nie wiem jakie pani ma warunki, ale koleżanka swoje psiaki nieraz trzymała i była bardzo zadowolona, szkoda Murzynka, trzeba go też wykastrować przed adopcją,
  9. zajmę się oczywiście, postaram się zadzwonić do babeczki do hoteliku w Olsztynie, jutro wieczorem zadzwonię
  10. [quote name='Isadora7'][B]Magenko oczywiście że poszykuje dzisiaj banerki dla Radys[/B] [COLOR=silver](tylko się prześpię) :cool1: [/COLOR][/QUOTE] Isadoro kochana pośpij Sobie oczywiście :) dziękuje:loveu::loveu:
  11. czy wiadomo co u Brunona???
  12. [quote name='Anula']Wstawiłam naszego Murzynka na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/215132[/url][/QUOTE] Anula dziękuje, że czuwasz i jesteś z nami, dzisiaj już jest u nas zimno
  13. ten piesek ma złamane serduszko :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/pa060080.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2774/pa060080.jpg[/IMG][/URL]
  14. musis być wszystko dobrze, Liwia musi jeszcze poczuć jak to jest żyć w domu gdzie jest kochana
  15. bardzo dobra wiadomość , na pewno jest szczęśliwy z Twoimi rodzicami
  16. ależ ona jest fajnusia a te ząbki to jakieś powybijane? Anula ja to nic nie wiem o obcinaniu jej , ale cudnie jest, że ona już poza schroniskiem, trzymam kciuki za sterylkę i za ząbki
  17. a czy możemy liczyć na jakieś fotki Liwi? :)
  18. heheh bardzo się cieszę, że sunia już poza schronem bazarek zrobimy ja albo Anetka spoko, etwos dziękuje bardzo a teraz muszę lecieć do pracy
  19. nie wiem ile z tego prawdy ale słyszałam , że już Liwia poza schronem :)
  20. [quote name='magenka1']z bazarku wyszło 45 zł proszę nr konta na które mogę przelać pieniądze jak dojdą[/QUOTE] to poproszę nr konta kasa doszła będzie 50 zł :)
  21. [quote name='monika083']rozliczenie w pierwszej stronie, [B] Piromanko, odezwiesz sie???[/B][/QUOTE] dawno Piromanki nie widziałam na dogo, ciekawa jak ma Rambo, może warto napisać jej wiadomość na pv
  22. Kobietki ja Was przepraszam, ale mój znajomy dzisiaj dzwonił z informacją , że wyjeżdza na pogrzeb znajomego do Nowego Sącza i nie może jechać ze mną w poniedziałek ale obiecał, że mnie specjalnie z Liwią zawieźie w poniedziałek ale 17 , ja już dzwoniłam do Ewy i zgodiła się przetrzymać Liwię tydzień jeszcze , przepraszam
  23. napisałam smsa do Marchewy o nr do Sylwii bo ja nie posiadam , też bym wolała, żeby była wykąpana
×
×
  • Create New...