[B]Mamy w schronisku w Szczytnie 4 miesięczną sunię z chorym oczkiem,sunia może trafić na tydzień do kliniki na leczenie w Olsztynie a dt mamy dla niej od 2 stycznia.Szukamy osoby,która może sunie przetrzymać przez okres świąteczny,aby nie musiała wracać do schroniska.[/B]