Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. no to chłopie z Łezki jest, wszystko musi go boleć od tej sierści, że nawet nie dał się wzjaść na ręce
  2. kur...mać skąd w tych ludziach tyle bezduszności
  3. Asia łezka ma swój wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/219786-%C5%81EZKA-smutna-zrezygnowana-sko%C5%82tuniona-posklejana-sunia-b%C5%82aga-o-dom-ok.Olsztyna?p=18248507#post18248507[/url] a Marsowi koniecznie tymczas!!
  4. [quote name='Anula']Nikt nie pytał o naszego Benusia z ogłoszeń? Kurcze co z nim będzie?[/QUOTE] Mamy na oku tymczasa tylko ten tymczas ma pieska, który prawdopodobnie w tym tygodniu jedzie do domu stałego więc trzymamy kciuki bo to nic pewnego
  5. Karolina dzieki za taką szczegółową informację ale ani ja ani Anetka nie dzwoniła w sprawie odmowy adopcji, jeśli dajemy pieska pod opiekę fundacji czy innych tymczasów to raczej takich rzeczy nie robimy , nie wiem kto to dzwonił
  6. i jestem u Benusia , musimy go w końcu zabrać ze schronu oby się udało załatwić tymczas a potem na Benuś wypięknieje
  7. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-G7TRj6rAbhg/Tu-YtplMZcI/AAAAAAAAEdY/z49Omokl32A/s500/IMG_0143.JPG[/IMG] Ten chłopczyk też potrzebuje domu , ma coś z nogą ale w schronisku nie ma jak to sprawdzić :( to jeszcze szczeniak , nie chciał wracać do schroniska ze spaceru
  8. to ja jeszcze u Łezki, po świętach trzeba myśleć o jakieś pomocy dla malutkiej
  9. ale Rusio jest piękny (jak wszystkie tymczasiki Anuli) :)
  10. Lordzik musi w 2012 roku znaleść domek koniecznie!
  11. jetem u Łezki ona potrzebuje tymczasu na wczoraj
  12. Czytałam na FB, że Fifka już po sterylce będzie już gotowa do adopcji pięknisia jedna :) [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.291842517519462.60029.167056143331434&type=3[/url]
  13. ja cały czas o tej suni myślałam, mam nadzieje, że trafiła dobrze i nie jest prezentem świątecznym,
  14. ja też codziennie zaglądam i podziwiam Iwcię
  15. sunia pudelek potrzebuje pomocy , w ogóle wszystkie pieski cudne ,ja myślę o szczeniaku który został po nowym roku będę szukała dla nie go tymczasu, niech tylko dotrwa
  16. [quote name='Bolonczyk11']anetek100 czy ta sunia którą wiozłas samochodem jest już w adopcji?Ta biała?[/QUOTE] ta biała jest na dt w Warszawie, szykuje się do sterylki Szczeniak jest już w lecznicy, bardzo rozbrykana i chudziutka czekamy na wyniki co z oczkiem i z resztą
  17. udało się Iskereczka w całej swoje okazałości, Ewanko dziękuję jeszcze raz ,
  18. Ewanko fotka chyba poszła, jeśli wszystko jutro się uda maleńka trafi do Olsztyna (trzeba ją jakoś ładnie nazwać dla mnie to Iskereczka)
  19. nie mamy kabla czy ktoś może wstawić fotkę z telefonu??? przesłałabym na komórkę
  20. niedługo odwiedzimy Nemo
  21. to ja choć podniosę już niedługo bedę na pewno nowe fotki
  22. Anula śliczną masz tymczasowiczkę :)
  23. [quote name='Barkelona']rozsyłam smsa z tą informacją po znajomych.[/QUOTE] dzięuję, dla nas do ważne bo w ten weekend jedziemy do Szczytna i to jest szansa aby maleństwo przywieść do kliniki , ciężko teraz znaleźć tymczas bo święta
  24. Sunia już w stolicy bezpieczna, Anetka z TZ już wracają,
  25. [B]Mamy w schronisku w Szczytnie 4 miesięczną sunię z chorym oczkiem,sunia może trafić na tydzień do kliniki na leczenie w Olsztynie a dt mamy dla niej od 2 stycznia.Szukamy osoby,która może sunie przetrzymać przez okres świąteczny,aby nie musiała wracać do schroniska.[/B]
×
×
  • Create New...