rozmawiałam z Panem, wszystko przekazałam, panu było przykro, powiedział, ze dzisiaj słyszała, że na paluchu po świętach jest 50 nowych piesków i chyba tam się uda
Nie mamy jeszcze konkretnie daty prawdopodobnie będzie to wtorek , środa albo czwartek czekamy cały czas na informacje ze schronu,
Aniu nie wiesz ile będzie kosztowała kastracja dla tak dużego pieska? czuję , że to będzie duża kwota
[quote name='roszponka']a co z bazarkiem??
jestem ciekawa jak pójdą ikonki ;)[/QUOTE]
Link do bazarku, jedna ikona się sprzedała:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/220141-Ciuszki-ikony-zgniatacz-kosmetyki-i-inne-na-psy-ze-Szczytna-12.01.-g.-20[/url]
To dobra wiadomość, oby test na koty wypalił choć zawsze rzeczywistość wszystko weryfikuje , i fotki nowe się przydadzą, Asiu daj znać jak wypali to wszystko Pan ma dzwonić wieczorem
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9pJZZ4YQLpU/TwNQAWXSrLI/AAAAAAAAFBE/88BWrvYK-7E/s500/DSC03750.JPG[/IMG]
Iskiereczka teraz Doga waży już 4,7 kg!! Ważyliśmy ją w klinice po przyjeździe ze schronu ale nie pamiętam ile ona wtedy ważyła, Anetka pamiętasz?
[quote name='ata']A ja bym prosiła jakieś zdjęcia z pobytu w Warszawie.... Dobrze aby mimo wszystko zrobiona została sekcja. O o ile się nie mylę "hotelik" nigdy nie był z Fokusem u weta, o co nie raz pytałam i prosiłam. Do tej pory nie wiadomo kto był jego prawnym opiekunem....
Dlaczego nikt z forum nie został powiadomiony gdzie bedzie ten domek i jak będzie wyglądała jego podróż ?
Dostaliśmy suchą informację, że prawdopodobnie będzie domek i póżniej nastała cisza, niestety same trzymanie kciuków nie wystarczy .....[/QUOTE]
ata zgadzam się z Tobą , jakieś fotki z Warszawy
pan z ogłoszenia ale którego już nie pytałam, na razie musimy jakoś sprawdzić Nemo na koty, Asia myśli, ale domek trzeba dobrze prześwietlić bo teraz jakieś ziarnko niepokoju się wtargnęło
no nieee jakie to niesprawiedliwe akurat wtedy kiedy pojechał do swego domku,
ile taka sekcja kosztuje? czy my mamy w ogóle jakieś pieniądze, ja bym chciała jednak co się stało
był już jeden telefon w sprawie rRosy ale nie brzmiał przekonywujące tzn to chyba nie ten domek,Pani z Lubawy (woj. warm-maz) ale akurat po drugiej stronie województwa
Iskiereczka też będzie miała sterylkę, jak dorośnie, na razie to istny szogun, rozkochała w sobie rodzinkę,jest śmieszna, oczko jak widać niebieskie nic nie schodzi ale to może z czasem,