Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. piękne te szczeniaczki ale już nie mam pomysłu gdzie je umieścić, oby ktoś sensowny się znalazł, a my tak jak napisałam Anetka szukamy kogoś Lubawy
  2. rozmawiałam z Panem, wszystko przekazałam, panu było przykro, powiedział, ze dzisiaj słyszała, że na paluchu po świętach jest 50 nowych piesków i chyba tam się uda
  3. Nie mamy jeszcze konkretnie daty prawdopodobnie będzie to wtorek , środa albo czwartek czekamy cały czas na informacje ze schronu, Aniu nie wiesz ile będzie kosztowała kastracja dla tak dużego pieska? czuję , że to będzie duża kwota
  4. szkoda ale to jest jamnik i trzeba było się z tym liczyć , wszystko przekaże panu dzisiaj
  5. [quote name='roszponka']a co z bazarkiem?? jestem ciekawa jak pójdą ikonki ;)[/QUOTE] Link do bazarku, jedna ikona się sprzedała: [url]http://www.dogomania.pl/threads/220141-Ciuszki-ikony-zgniatacz-kosmetyki-i-inne-na-psy-ze-Szczytna-12.01.-g.-20[/url]
  6. To dobra wiadomość, oby test na koty wypalił choć zawsze rzeczywistość wszystko weryfikuje , i fotki nowe się przydadzą, Asiu daj znać jak wypali to wszystko Pan ma dzwonić wieczorem
  7. witam Cię Aniu ciepło na wątku Benka, bardzo się cieszę, że jesteś z nami tutaj :) to co trzeba będzie kupić smycz??
  8. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9pJZZ4YQLpU/TwNQAWXSrLI/AAAAAAAAFBE/88BWrvYK-7E/s500/DSC03750.JPG[/IMG] Iskiereczka teraz Doga waży już 4,7 kg!! Ważyliśmy ją w klinice po przyjeździe ze schronu ale nie pamiętam ile ona wtedy ważyła, Anetka pamiętasz?
  9. [quote name='ata']A ja bym prosiła jakieś zdjęcia z pobytu w Warszawie.... Dobrze aby mimo wszystko zrobiona została sekcja. O o ile się nie mylę "hotelik" nigdy nie był z Fokusem u weta, o co nie raz pytałam i prosiłam. Do tej pory nie wiadomo kto był jego prawnym opiekunem.... Dlaczego nikt z forum nie został powiadomiony gdzie bedzie ten domek i jak będzie wyglądała jego podróż ? Dostaliśmy suchą informację, że prawdopodobnie będzie domek i póżniej nastała cisza, niestety same trzymanie kciuków nie wystarczy .....[/QUOTE] ata zgadzam się z Tobą , jakieś fotki z Warszawy
  10. wzruszające są te fotki tak się cieszę, że następnym Tymczasik Aniu Twój w domku już jest
  11. to już wyprawka Benka w Olsztynie tylko brakuje jego :)
  12. pan z ogłoszenia ale którego już nie pytałam, na razie musimy jakoś sprawdzić Nemo na koty, Asia myśli, ale domek trzeba dobrze prześwietlić bo teraz jakieś ziarnko niepokoju się wtargnęło
  13. pan powiedział, że czekałam na telefon od kogoś w sprawie pieska z Warszawy ale nikt nie zadzwonił czy będziecie go sprawdzać?
  14. dokładnie co napisałaś Anetko
  15. o losie chyba tak , miał wcześniej jamnika szorstokowego czy z nim coś nie tak?
  16. był telefon o Nemo, pan z Warszawy, mieszka z córką , która ma kota i to warunek, Nemo musi nie ganiać kotów, pan zgadza się wizytę p/a
  17. no nieee jakie to niesprawiedliwe akurat wtedy kiedy pojechał do swego domku, ile taka sekcja kosztuje? czy my mamy w ogóle jakieś pieniądze, ja bym chciała jednak co się stało
  18. ten tytuł już powinien się zmienić :) Bojka jest w swoim domku szczęśliwa
  19. był już jeden telefon w sprawie rRosy ale nie brzmiał przekonywujące tzn to chyba nie ten domek,Pani z Lubawy (woj. warm-maz) ale akurat po drugiej stronie województwa
  20. nio Fazi udało Ci się chłopaku niedługo będzie w ciepłym miejscu , jestem ciekawa jak on będzie wygląda bo metamorfozie
  21. czekamy teraz na transport dla Benka , już nie mogę się doczekać jak będzie w Olsztynie
  22. Iskiereczka też będzie miała sterylkę, jak dorośnie, na razie to istny szogun, rozkochała w sobie rodzinkę,jest śmieszna, oczko jak widać niebieskie nic nie schodzi ale to może z czasem,
  23. Jamnisie i cioteczki Jamnisiowie wszystkiego dobrego aby wszykie jamnisie miały kochających ludzi a dla Was kobitki dużo siły!!!
  24. Kochani Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! mam nadzieje, że w Szczytnie nie strzelają mocno ...
×
×
  • Create New...