-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='roszponka']śniegiem jest zachwycony :) non stop niucha i chyba specjalnie włazi w wielkie zaspy ogólnie chodzi coraz lepiej.. w sensie, stabilniej ---------- przytulak z niego niesamowity.. przychodzi i kładzie główkę do myziania, albo tak się super przytula.. ---------- ze śmieszniejszych rzeczy, Benio za kazdym razem zapomina o szklanych drzwiach na klatce schodowej ;) ------------- w poniedziałek będzie chodził ksiądz po kolędzie.. ciekawe jak Benek zareaguje na "obcego" w domu[/QUOTE] oj to fajnie, że Benio uwielbia śnieg, a z tym ks po kolędzie to mam nadzieje, że ksiądz się nie przerazi i Was odwiedzi :) -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Aniu jak mija sobota? Jak tam Benek odnajduje się na podwórku w tym śniegu? u mnie sypie cały dzień, jutro to się chyba nie wydostaną od siebie do miasta -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
dobrze, że zdążyłyśmy przed śniegiem Beniem i z Fazim, z odwiedzinami to muszę pogadać z Anetką może w tygodniu jakoś znajdziemy chwilę aby wspólnie wpaść ucałować Benia -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
odwiedzam Benka choć wirtualnie, dzisiaj przyjechał do Olsztyna Fazi, kolega ze schroniska, Aniu proszę o nr konta na meila -
ja trzymam mocno! niech się uda
-
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anula']A czy ktoś by mógł kupić w Aptece Olekardin omega 3+6+9+E.Są to kapsułki z olejem rybim i z wit E na oczka.Ja to stosuję u moich tymczasowiczków z super efektem.Kosztuje 24zł.W opakowaniu jest 60 kapsułek tj.na dwa miesiące.[/QUOTE] Czy ten kapsułki też byś Ania kupiła to od razu doliczę za nie ? -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Strzyżenie - 50 zł leki - 90 zł ----------------------140 zł Aniu wyślij mi na meila swój nr konta -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='roszponka']ja mniej więcej napisałam ile wydałam i na co będzie jeszcze trzeba.. --------- kurcze.. nie mam cm-tra w domu.. muszę kupić :/ Aniu tu na wątku napisz, ile za strzyżenie, za leki Dostałam dzisiaj 50 zł od Anuli dla Benka -------- a od kiedy startuje bazarek?[/QUOTE] Aniu tu na wątku napisz, ile za strzyżenie, za leki Dostałam dzisiaj 50 zł od Anuli dla Benka -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
zdjęcia od fryzjera powalają nie można ich ogladać, Aniu mam prośbę abyś zrobiła zestawienie ile już wydałaś i za co , bym choć cześć przelała Ci pieniądze -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
dodam tylko ,że jest on w domowy bezpłatym tymczasie , choć te koszty nam odchodzą, jedzonko jak na razie ma kupione 15 kg, tylko te badania -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
wo matko jak on teraz wygląda :) nie poznałam go, ale widać teraz jaki stan skóry i jaki on chudziutki jest, jestem w totalnym szoku , on teraz to będzie odsypiał ten schron, Anula to ja podam swój nr konta, dziękuję pieknie Jak skończy się bazarek Anetka zrobi rozliczenie wtedy Aniu wyślemy Ci kasę za dzisiejszy dzień -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Benek już poza schronem, był tam chyba ponad dwa lata, dzwoniłam do Ani, Benek akurat spał, ma coś ze skórą reszta na pewno napisze -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
no to ja trzymam kciuki za dzisiejszy dzień :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']co u kudłatej? wpłaciłam na konto Anetki pieniążki na allegro z wyróżnieniem, jeżeli coś się wykluje z telefonu do Marchewy to ogłoszenie pójdzie na innego psiaka. czekamy na potwierdzenie wpłaty od Anetek100[/QUOTE] był telefon o Deisy ale Asia mowiła, że Pani niestety nie zadzwoniła więcej więc Daisy nadal w schronisku czeka na bdt lub ds, na razie nie stać nas na płatny tymczas, bierzemy Benka, a w skarpecie piesków ze Szczytna nie ma dużo kasy, uratowałby nas tylko bezpłatny tymczas -
Benek teraz Muflon szczęsliwy w swoim nowym domku
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
dopiero się dowiedziałam,że jutro jest transport między 10 a 11 byliby w kortowie , wcześniej nie było wiadomo -
byłoby cudnie gdyby w przyszłości Lordzik trafił na tymczas do Olsztyna :)
-
no i widać naszego kochanego Juranda :)
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='MARCHEWA']Miałam fajny telefon w sprawie Daisy,pani ma się jeszcze odezwać.[/QUOTE] oby to był ten telefon -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
magenka1 replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
oj Daisy , czuję, że na tymczasie długo byś nie posiedziała bo jak by Ci fryzurkę zrobić szybko byś trafiła do swego domku, ona ma same zalety zero wad