Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. [quote name='roszponka']śniegiem jest zachwycony :) non stop niucha i chyba specjalnie włazi w wielkie zaspy ogólnie chodzi coraz lepiej.. w sensie, stabilniej ---------- przytulak z niego niesamowity.. przychodzi i kładzie główkę do myziania, albo tak się super przytula.. ---------- ze śmieszniejszych rzeczy, Benio za kazdym razem zapomina o szklanych drzwiach na klatce schodowej ;) ------------- w poniedziałek będzie chodził ksiądz po kolędzie.. ciekawe jak Benek zareaguje na "obcego" w domu[/QUOTE] oj to fajnie, że Benio uwielbia śnieg, a z tym ks po kolędzie to mam nadzieje, że ksiądz się nie przerazi i Was odwiedzi :)
  2. Aniu jak mija sobota? Jak tam Benek odnajduje się na podwórku w tym śniegu? u mnie sypie cały dzień, jutro to się chyba nie wydostaną od siebie do miasta
  3. dobrze, że zdążyłyśmy przed śniegiem Beniem i z Fazim, z odwiedzinami to muszę pogadać z Anetką może w tygodniu jakoś znajdziemy chwilę aby wspólnie wpaść ucałować Benia
  4. i jest już nasz maleńki, widać na fotkach jak on wygląda źle,
  5. odwiedzam Benka choć wirtualnie, dzisiaj przyjechał do Olsztyna Fazi, kolega ze schroniska, Aniu proszę o nr konta na meila
  6. ja trzymam mocno! niech się uda
  7. ma on takie piękny pyszczek, oczka tak błagalnie patrzyły, to takie piękny pies tylko zaniedbany,
  8. Fazi już w klinice , fotki wstawi Anetka, na razie strasznie śmierdzi, ale jest on bardzo milusi, delikatny, jestem bardzo ciekawa co z tego pieska będzie
  9. heheh imieę to do ie go pasuje nasz kochany Plasterek :)
  10. [quote name='Anula']A czy ktoś by mógł kupić w Aptece Olekardin omega 3+6+9+E.Są to kapsułki z olejem rybim i z wit E na oczka.Ja to stosuję u moich tymczasowiczków z super efektem.Kosztuje 24zł.W opakowaniu jest 60 kapsułek tj.na dwa miesiące.[/QUOTE] Czy ten kapsułki też byś Ania kupiła to od razu doliczę za nie ?
  11. Strzyżenie - 50 zł leki - 90 zł ----------------------140 zł Aniu wyślij mi na meila swój nr konta
  12. [quote name='roszponka']ja mniej więcej napisałam ile wydałam i na co będzie jeszcze trzeba.. --------- kurcze.. nie mam cm-tra w domu.. muszę kupić :/ Aniu tu na wątku napisz, ile za strzyżenie, za leki Dostałam dzisiaj 50 zł od Anuli dla Benka -------- a od kiedy startuje bazarek?[/QUOTE] Aniu tu na wątku napisz, ile za strzyżenie, za leki Dostałam dzisiaj 50 zł od Anuli dla Benka
  13. zdjęcia od fryzjera powalają nie można ich ogladać, Aniu mam prośbę abyś zrobiła zestawienie ile już wydałaś i za co , bym choć cześć przelała Ci pieniądze
  14. dodam tylko ,że jest on w domowy bezpłatym tymczasie , choć te koszty nam odchodzą, jedzonko jak na razie ma kupione 15 kg, tylko te badania
  15. wo matko jak on teraz wygląda :) nie poznałam go, ale widać teraz jaki stan skóry i jaki on chudziutki jest, jestem w totalnym szoku , on teraz to będzie odsypiał ten schron, Anula to ja podam swój nr konta, dziękuję pieknie Jak skończy się bazarek Anetka zrobi rozliczenie wtedy Aniu wyślemy Ci kasę za dzisiejszy dzień
  16. Benek już poza schronem, był tam chyba ponad dwa lata, dzwoniłam do Ani, Benek akurat spał, ma coś ze skórą reszta na pewno napisze
  17. no to ja trzymam kciuki za dzisiejszy dzień :)
  18. [quote name='docha']co u kudłatej? wpłaciłam na konto Anetki pieniążki na allegro z wyróżnieniem, jeżeli coś się wykluje z telefonu do Marchewy to ogłoszenie pójdzie na innego psiaka. czekamy na potwierdzenie wpłaty od Anetek100[/QUOTE] był telefon o Deisy ale Asia mowiła, że Pani niestety nie zadzwoniła więcej więc Daisy nadal w schronisku czeka na bdt lub ds, na razie nie stać nas na płatny tymczas, bierzemy Benka, a w skarpecie piesków ze Szczytna nie ma dużo kasy, uratowałby nas tylko bezpłatny tymczas
  19. prawdopodobnie jutro Fazi przyjedzie do Olsztyna bo jest transport
  20. dopiero się dowiedziałam,że jutro jest transport między 10 a 11 byliby w kortowie , wcześniej nie było wiadomo
  21. byłoby cudnie gdyby w przyszłości Lordzik trafił na tymczas do Olsztyna :)
  22. no i widać naszego kochanego Juranda :)
  23. [quote name='MARCHEWA']Miałam fajny telefon w sprawie Daisy,pani ma się jeszcze odezwać.[/QUOTE] oby to był ten telefon
  24. oj Daisy , czuję, że na tymczasie długo byś nie posiedziała bo jak by Ci fryzurkę zrobić szybko byś trafiła do swego domku, ona ma same zalety zero wad
×
×
  • Create New...