wczoraj podrzucony w katonie 4 miesięczna dziewczynka, jamnikowaty, jeszcze dzieciak, szukamy tymczasu na już, za tydzień jest możliwy przewóz chłopaka do Warszawy prosimy o pomoc
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-r1TrTvrb2jY/TxMJ-7xQoBI/AAAAAAAAFNA/IIBtabxZy3U/s500/P1151606.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HfFB1cODUUA/TxMKAtRomoI/AAAAAAAAFNE/FZh_L1ulZbE/s500/P1151604.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-01HIky0QSvE/TxMKCY0RhAI/AAAAAAAAFNI/eW4SE7jweuw/s500/P1151603.JPG[/IMG]
fatalne fotki bo nie widać go w całości ale to taki fajny jamnik
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB%21%21?p=18402407#post18402407"]http://www.dogomania.pl/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie.POM%C3%93%C5%BB!!?p=18402407#post18402407[/URL]