Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. niestety nie ma żadnych telefonów o nasze psiaki :( a w schronisku nowe pieski jest ich 311
  2. mała marcheweczka jest piękna :) mam nadzieje,że niedługo będzie z nami wyprowadzać psiaki na spacery
  3. dla mnie to cześć też może być na Jarka i Leszka , jest tyle bid ,że na pewno jakieś znajdziecie
  4. przepraszam za brak wpłat, w tym tygodniu cześć uzupełnię,
  5. to trzymamy kciuki za dt :)
  6. tak mi przykro , ata dziękuję,że mu dałaś szanse przez te kilka miesiące na godne życie
  7. biankO życzę aby Fionka żyła jak najdłużej z Towoją gromadką
  8. aktualnych ogłoszeń chyba nie ma , Anetka bedzie to się wypowie
  9. ciekawe co u Sawyera ? :)
  10. tak Asia kupiła jej kubraczek ale co się z nim stało tego już nie wiem, my też się cieszymy co niektórzy się popłakali jak Dorka opuszczała schron :)
  11. ona taka słodka jest, delikatna następnym razem koniecznie trzeba jej sesję strzelić, ja jej nie widziałam sama przybiegła do nas
  12. tak co poszła do Olsztynka ona by się też była w podobnej wadze pięknisia przesiedziała w największe mrozy w schronisku a potem jak zrobiło się ciepło poszła do domu, a Anetko a ta sunia co pomyliłam ją z Niemką???
  13. Jest domek dla małej suczki do 5 kg może coś macie wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225953-Poszukiwany-piesek-kudlaty-malutki[/url]
  14. [quote name='lika1771']Szukam malutkiej suni do 4 kg kudlatej wiek nie ma znaczenia [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225953-Poszukiwany-piesek-kudlaty-malutki[/URL][/QUOTE] nie mamy takiej małej suni
  15. wzruszają te fotki a szczególnie te tarzające się Dory w trawce, wszystkie psiaki , które wyprowadzamy na spacery to samo robią, my nie widziałyśmy Anulo żadnego kubraczka Dory
  16. Piękna jest po prostu nasz Iwcia :)
  17. wątek Dory zaginął więc jeszcze raz założyłam zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225965-Bia%C5%82a-amstaffka-Dora-ju%C5%BC-w-dt-szukamy-ds[/url]
  18. [IMG]http://i42.tinypic.com/33mq0wx.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2encbyg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/9j0y1d.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i39.tinypic.com/97uyyd.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/28tkxo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/23ti4jp.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/voq6jb.jpg[/IMG]
  20. Dora 1,5 roku spędziła w schronisku na Mazurach, jej pani przebywała w więzieniu a suczka była w depozycie w schronisku, po 1,5 roku pani wyszła i ... rzekła się Dory. Od tej chwili szukałyśmy pomysłu jak pomóc suczce aby nie trafiła w nie powołane ręce. Z pomocą przyszła [COLOR=#000080][B]nam fundacja AST, i w sobotę 14 kwietnia Dora wpakowała się do auta Kasi i pojechała do domu tymczasowego. Obecnie sunia szuka domu stałego[/B][/COLOR] Tak było na początku... [IMG]http://i41.tinypic.com/15hzu6c.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2yls7xi.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2n6vjwx.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/10h3n9u.jpg[/IMG]
  21. Beksa i Mlecarz oby ogłoszenia przyniosły Wam szczęście!! po wypłacie wykupie dwa kolejne pakiety
  22. Nie chciałabym zaśmiecasz wątku macie tyle bid ale czy nasze suczki też można pod sznaucerki podciągnać czy bardziej kudłacze Zojka [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pGVtmSsPuhY/T4r5IPXmRlI/AAAAAAAALAo/pJ0IT13guyk/s500/P1010217.JPG[/IMG] Alsa [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-YgHvKF_X2s8/T4r5jjl2q3I/AAAAAAAALCI/9i_aNkVsxxk/s500/P4145535.JPG[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205613-300-piesk%C3%B3w-i-wiele-kotk%C3%B3w-czeka-na-dom-w-schronisku-w-Szczytnie-POM%C3%93%C5%BB!!/page51[/url]
×
×
  • Create New...