Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Skarpeta Szczytnowska wysłała dzisiaj 50 zł na Skarpetę Mirkopiesków wspomogła Szirę :)
  2. wczoraj Asia mówiła, że jest jakiś młody onek gdzieś na tyłach schronu, że grzeczny ale fotek raczej nie ma bo Sylwia nie posiada aparatu , gmina Szczytno posiada zimie na schronisko gminne mają robić schronisko i wszystkie psy , które były wyłapana w gminie mają je przenieść , Basia jeździ teraz często do Olsztyna ona mogłaby przywieść kolejnego tymczasowicza tyko daj znać Aniu kiedy już byś mogła go przygarnąć :)
  3. skarpeta Szczytnowska wspomoże Szirę 50 zł będzie na jedzonko Andzike na konto mikropiesków?
  4. sprawdzałam na stronie poczty, dzisiaj została doręczona
  5. Andzike a moja przesyłka doszła?
  6. ale Ania go rozpieszczała , na łóżeczku miał miękko , ciekawe jak się ma w domku
  7. rysunki są świetne :)
  8. Anetko może już tytuł wątki można zmienić? :)
  9. przywitanie było wzruszające Perzyk ładnie imię :)
  10. ja jestem bardzo szczęśliwa, że Fazi pojechał do domu i to do ludzi z dogo :) dzięki Wam Mru :)
  11. na pewno mu się śniły same dobre rzeczy :)
  12. ale puchaty się zrobił , nie ma to jak dobra karma
  13. co tam u Weguni? były jakieś telefony
  14. czyżby Zorka już polubiła Juliana i Wegunie? fajnie wszyscy wyszli :)
  15. gdyby Antoś był zdrowy to bym się bardzo cieszyła z takiego zakończenia a tak nie wiem co myśleć, nie wiele mu zostało życia ale bądź szczęśliwy Reksiu vel Antosiu
  16. ja trzymam kciuki aby Fazi jak najszybciej znalazł Swojego człowieka chłopak zasługuje na to :)
  17. widać, że on się u Was Aniu czuje dobrze i bezpiecznie
  18. Zapraszam na następny bazarek na potrzeby naszych piesków [url]http://www.dogomania.pl/threads/223059-CB-radio-i-ciuszki-na-Szczytnowsk%C4%85-skarpet%C4%99-do-28-lutego-zapraszam[/url]
  19. z Olsztyna do Warszawy jest transport w tą niedzielę, dziewczyny z Fundacji Viva , w sumie to jak wszystko wypali do ze Szczytna
  20. Aniu napisz jak tam to wszystko się wyjaśni
  21. nie mogę na nie się napatrzeć, ja mam też takie wrażenie , że Olek wydoroślał i wygląda świetnie
  22. jestem w szoku, że my tego nie zauważyłyśmy może teraz mu się pogorszyło ale miał szczeście,że ludzie go pokochali
  23. [quote name='anetek100']dzwoniła roszponka, wyczuła guza na szyi u Antosia, więc albo powiększone węzły, no albo guz innego rodzaju, pojedzie do weta i zapyta co i jak[/QUOTE] Antoś Ty biedny chłopaczku wszystko Ci się czepia :(
×
×
  • Create New...