wczoraj Asia mówiła, że jest jakiś młody onek gdzieś na tyłach schronu, że grzeczny ale fotek raczej nie ma bo Sylwia nie posiada aparatu , gmina Szczytno posiada zimie na schronisko gminne mają robić schronisko i wszystkie psy , które były wyłapana w gminie mają je przenieść , Basia jeździ teraz często do Olsztyna ona mogłaby przywieść kolejnego tymczasowicza tyko daj znać Aniu kiedy już byś mogła go przygarnąć :)