[quote name='xewelaynax']z Siedlec (woj.mazowieckie), ale już najprawdopodobniej znalazłam suczkę do adopcji:) Tulę, ze schroniska w Tomaszewa Maz.
[url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/tula-porzucona-w-mrozy-jamnisia-z-dzieckiem/1770508[/url][/QUOTE]
daj znać na tym wątku jak się suczka zadomowiła u Ciebie, powodzenia