Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. tak się cieszę, że Milka już jest poza schroniskiem, jakieś fotki by się przydały oczywiście :)
  2. może jak będzie doprowadzona do stanu ładniejszego i będą lepsze fotki to coś ruszy mam nadzieje, Milka zostanie obcięta, będzie chyba trzeba ją odchudzić i wtedy będzie bardziej widoczna na fotkach :)
  3. zapraszamy na wątek Milki może i tym razem będzie szczęśliwe zakończenie oby [url]http://www.dogomania.pl/threads/224030-Pi%C4%99kna-Milka-od-zawsze-w-schronisku-pojawi%C5%82a-si%C4%99-nadzieja[/url]...
  4. [IMG]http://i40.tinypic.com/14v5gjq.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/3505fk7.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i41.tinypic.com/24x19vc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/6p6fck.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/ig9d8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/bjbig9.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://i44.tinypic.com/beaazq.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/6h3tsk.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/x59t9z.jpg[/IMG]
  7. [COLOR=navy]Milka to 4 letnia sunia, została wzjeta ze schroniska jako szczeniak, po kilku miesiącach oddana bez żadnej przyczyny (może za duża urosła), od tej pory przebywa w schronisku. Nie wychodzi na spacery, nie wie co to ludzkie przytulanie, co to spacery ze swoim człowiekiem. Nawet w schronisku nie ma swojego "kąta" co rusz rzucana do innego kojca. [/COLOR]J[B][COLOR=navy]est szansa dla niej ale czekamy co z tego wyjdzie.....od 03.03.2012 Milka w bdt w Olsztynie :) [/COLOR][/B][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-FphW5PFAx4o/T1vCLaAgCsI/AAAAAAAAIQk/TBekkh4dw3Y/s500/PICT0008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T6cv1EzrYkI/T1vCNZ-yC6I/AAAAAAAAIQw/ulmahu7jqBk/s500/PICT0002.JPG[/IMG] [B][COLOR=navy] [IMG]http://i43.tinypic.com/ht74sk.jpg[/IMG] Wydatki: 57 zł [/COLOR][/B][COLOR=navy]odrobaczenie i fiprex - 03.03.2012 r. [B]8 zł [/B]za[/COLOR][COLOR=navy]kość ze skóry wołowej z chlorofilem [B]60 [/B]zł strzyżenie -----------------------------------------------[B]65 zł[/B] [/COLOR]
  8. hehhe no to ładnie mieliśmy okazję poznać owczarka środkowoazjatyckiego a jak on się czuje?
  9. Lusia wygląda świetnie :) widać, że jest szczęśliwa u Was
  10. będzie trzeba założyć jej nowy wątek, postaram się to zrobić w piątek, Asia mówiła, że Antoś żyje i dostaje kroplówki
  11. wieści niosą, że w schronisku jakieś nowe młode sunie :( trzeba niedługo się wybrać do Szczytna
  12. też zaglądam i pozdrawiam Iwcię
  13. a ja wczoraj poznałam w końcu Zorkę , Zorka wpatrzona w Anetkę, dała się oczywiście pogłaskać, ale wzrokiem wpatrzona w swoją Panią
  14. Dziewczyny na metamorfozach oczekują jakiś nowych metamorfoz myślę, że Perzyka trzeba tam pokazać
  15. nie mogę napatrzeć się na fotki :) ale się domek trafił Perzykowi
  16. Dzielna Szira jest :) mam nadzieje, że w końcu znajdzie swego człowieka
  17. jakie cudne wiadomości ale wiedziałam,że to musi być dobry domek bo w sylwestra sami po Dajlę przyjechali więc to ludzie o dobrym sercu :)
  18. ja nie wiem dziewczyny o co chodzi co się dzieje , moja deklaracja 10 zł nadal aktualna
  19. [quote name='roszponka']Jeśli to możliwe, odpchlijcie Milkę.. od wtorku może być już w Olsztynie. z tym, że od razu mówię, również ją ostrzygę.. kubraczek jest po Beniu, a ona taki włochacz, że nie wyobrażam sobie ją ot tak wyczesać..[/QUOTE] Aniu rozmawiałam z Asią ma rozmawiać z Basią albo z Sylwią w sprawie transportu i innych zabiegów
  20. ciekawe jak tam Perzyk, jak mu się oddycha Warszawskim powietrzem :)
  21. przepraszam, że tak mało , postaram się jeszcze coś wykombinować :) 50 zł na skarpetę wczoraj wysłane
  22. Piękny jest ma naprawdę bardzo fajną Panią , i ładne tereny do zabawy :)
  23. magenka1

    Metamorfozy

    bardzo wzruszający filmik
×
×
  • Create New...