Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. odwiedzam Iwcię, moja wpłata będzie wysłana dopiero jutro, przepraszam za opóźnienie
  2. jak dobrze obejrzeć te zdjęcia w taki pochmurny dzień, zdjęcia to lekarstwo na moje serce :)
  3. labradorka pojechała do domu do Olsztyna, jest obecnie ok 13 szczeniąt
  4. tak się dzieje w północno wschodniej Polsce, z tego co czytałam teraz psów nie wydają przyjechali ludzie a tu schron nie chce dać cała akcja na nic
  5. piękne maleństwa , jedna tragedia goni następną
  6. widziałam na fb,że jedna sunia szczeniak przyjechała do fundacji [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.447728095245005.111736.116296488388169&type=1[/url]
  7. Ania na pewno napisze szczegóły, Milka pojechała dzisiaj od Gdyni, kciuki potrzebne aby wszystko było oki
  8. nie mamy fotek ale w schronisku jest takie maleństwo suczka , która nie powinna wogóle być w takim miejscu :( [url]http://czterylapy.szczytno.pl/adoptuj/item/202-notka-3862[/url]
  9. adopcje stoją mamy tyle piesków do adopcji , kilka było ogłoszonych ale nie ma żadnego telefonu, szkoda,że nie mamy żadnego wolnego tymczasu może fotosy z domowe szybciej by coś podziałały a psiaki adopcyjne na teraz już są
  10. zaglądam zaglądam tylko ostatnio mniej na dogo
  11. [quote name='doddy']Jest decyzja. :) Była oczywista i wiadoma od początku. :) [B]DORA ZOSTAJE W DT NA STAŁE. [/B] Umówię się z Ewą w wolnej chwili to zrobię jakieś fotki.[/QUOTE] hura strasznie się cieszę, proszę od nas pozdrowić właścicieli Dory i oczywiście czekamy na fotki :)
  12. ja dostałam meila z pytaniem tylko jeszcze o inne szczeniaki : psy są?? i tylko tyle
  13. a ile jeszcze jest długi po Livi?
  14. trzymam mocno kciuki za Poleńkie...
  15. widziałam w sobotę przez moment Milkę, jeszcze nie miałam szansy ją zobaczyć poza schronem,
  16. ja też nic nie wiem,zależy jaką sunią gdybym wiedziała o kogo chodzi to bym się spytała
  17. dzisiaj się dowiedziałam o pogryzieniu 9 letniej suni, którą pani oddała do schroniska
  18. cały czas trzymamy kciuki za Dorkę i za jej czystość aby dama potrafiła się zachować
  19. heheh Iwcia w tym bajorze jest szczęśliwa fotki świetne
  20. jakoś ostatnio nasze pisaki nie mają szczęścia do adopcji a takie adopcyjne są ..udzie chyba są na długim weekendzie
  21. we jak upływa długi weekend Dorze?
  22. kwotę tą można podzielić po cześć na Leszka i Jarka i Jaspera
×
×
  • Create New...