Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. jakie piękne widoki ma Megi, nie dziwię się Asiu,że też byś tam zamieszkała :)
  2. teraz już jestem spokojna o Megi :)
  3. [h=2][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/h] [INDENT] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2Inwb_bz-5M/UCgVq47rUhI/AAAAAAAAPyc/o-pNS0coh-Q/s500/DSC04444.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4-33fPWj0Mw/UCgVszROjiI/AAAAAAAAPyk/kXVCp0HL7bg/s500/DSC04440.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xWeXvHUjhTg/UCgVvLYeZeI/AAAAAAAAPys/dDZD7B3PRY8/s500/DSC04439.JPG[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CZL1btCV5tM/UCgVo36wZtI/AAAAAAAAPyU/xvzv8VV8Z98/s500/DSC04445.JPG[/IMG] [/INDENT]
  4. wszystkie psiaki , ktore są na pierwszej stronie są do adopcji , super psiaki Mleczarza chciałabym jakoś zawieść do fryzjera ma strasznie duzo sierści ostatnio trochę go wyczesłam, Bojek z kolei jest deki delikatny wesoły ale jak się do nie go podejdzie do się boi , Rudolf ładnie chodzi na smyczy martwię się o nie go bo ostatnio słyszeliśmy ,że inne psiaki mu dokuczają, miał sporo ogłoszeń i żadnego telefonu :( Bajbuś i Filuś to dwa wesołki, mimo tego co przeszli w schronisku są bardzo ufne , wszystkie są mi bardzo bliskie i mam nadziej,że uda nam się im znaleść wspaniałe domy
  5. jak bardzo się cieszę,że Niedzielny trafił w tak odpowiedzialne ręce to jak trafienie w totolotka dla nie go ,
  6. w końcu szczęśliwy Grafit! :)
  7. własnie może warto pomysleć o transporcie płatnym mamy trochę pieniędzy a możemy pomóc suni
  8. e tam ja w tych fotkach naszej Bojki nie rozpoznaje :)
  9. [quote name='magenka1']Wątek Megi bernardynki zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230420-Bernardynka-Megi-ju%C5%BC-raz-adoptowana-na-la%C5%84cuch-czy-znowu-jej-to-grozi-szukamy-domu?p=19486421#post19486421"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230420-Bernardynka-Megi-już-raz-adoptowana-na-lańcuch-czy-znowu-jej-to-grozi-szukamy-domu?p=19486421#post19486421[/URL] megi ma też zrobione wydarzenie na FB [URL]http://www.facebook.com/events/376613492405166/[/URL][/QUOTE] sunia dzisiaj adoptowana ze schroniska powodzenia !
  10. sunia już została sprawdzona i wszystko jest ok na nic wpływu już nie mamy
  11. [quote name='Aimez_moi']Super dziewusia i te kropeczki na pysiu......[/QUOTE] sunia jest cudowna, pcha się do kuchni do ludzi, zostala adoptowana jak pojechaliśmy po jednego piska to zajechaliśmy sprawdzić w jakich warunkach jest Megi a ona stała w rozpadającej szopie na ciężkim łańcuchu i płakała teraz jest znowu w schronie nie wiem co dalej ludzie jakcyś się kręcą a sunia nawet niewysterylizowana
  12. tak myślę,że przydałby nam banerek jakiś ładny
  13. heheh zdublowałyśmy się ale mi fotki na naszym forum nie chciały się otworzyć
  14. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GfTPakUQA1I/UAHaFevquJI/AAAAAAAANgI/p_sKCyF4Rjg/s530/IMG_0193.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Mr1KfR2rCSU/UAHaNFc2ZOI/AAAAAAAANgg/B70BBTeaXWM/s530/IMG_0179.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-of5z2MlmeUY/UAHagLK23BI/AAAAAAAANhY/6XzwHKqybgs/s530/IMG_0206.JPG[/IMG]
  15. Wątek Megi bernardynki zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230420-Bernardynka-Megi-ju%C5%BC-raz-adoptowana-na-la%C5%84cuch-czy-znowu-jej-to-grozi-szukamy-domu?p=19486421#post19486421[/url] megi ma też zrobione wydarzenie na FB [url]http://www.facebook.com/events/376613492405166/[/url]
  16. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nvXlMvMc6V0/UAHaVU9nEZI/AAAAAAAANg4/tl_N4mi67dA/s530/IMG_0210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RtyVU7sIgS8/UAHaYIige7I/AAAAAAAANhA/lejKoVklyk4/s530/IMG_0209.JPG[/IMG]
  17. skopiowane ze strony schroniska: [COLOR=#0000cd]Ta piękna sunia trafiła do nas 25 czerwca 2012 r. z terenu gminy Szczytno. Znaleziona przez jednego z mieszkańców Kamionka, i przyprowadzona do schroniska. Jest bardzo łagodną sunią, mimo tak poważnego wyglądu. Lubi towarzystwo człowieka, uwielbia jak każdy pieszczoch głaskanie. Jest młoda, ma około 2 lat. [/COLOR] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s480x480/391685_398202563570580_2146469429_n.jpg[/IMG]
  18. pójdę na spacer z moim stadem jak wrócę wezmę się za wątek Megi
  19. to jest pikuś prosze trzymać kciuki za jutro [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TMIWXA4DdmU/UAHgKG0FIAI/AAAAAAAAN0w/KJ-eLVt5-A4/s530/IMG_0327.JPG[/IMG]
  20. Jurand i Nemo nasze pieski, które pamiętam od początku jak zaczelyśmy jeździć do Szczytna w końcu doczekali się swoich domów, zabieramy się za następne Orlen, Beksa, Mleczarz i 297 innych piesków czeka nadal
  21. Jurandku powodzenia!!!!
  22. nr lepiej na mnie i na Anetkę, szukamy też transportu ze Szczytna do Warszawy mamy tymczas na pikusia
  23. dobre cioteczki czuwają prawdopodobnie karma będzie dowieziona ale to jeszcze nic pewne
×
×
  • Create New...