Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. w sprawie Drago do mnie nikt nie dzwonił, wróciłam teraz z tygodniowego pobytu w górach i chyba już w rejon Zakopanego nie pojadę , wszędzie psy na łańcuchach po kilka w jednych gospodarstwach , bokserki, kudłate, szczeniaki totalny mix nawet dwa yorki były a takim dziwnym sznurki pociągniętym z domu do szopy więc sobie tak biegały, [IMG]http://i47.tinypic.com/21ju6ae.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/9tfjhf.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2w40mjp.jpg[/IMG]
  2. jestem cały czas u Iwy tak po cichu...
  3. wreście dotarłam na wątek Lorda, nie mogłam być przy pożegnaniu jego ale całą sobotę myślami byłam w Szczytnie, gratuluję Lordzikowi domku
  4. wszystkie te psiaki potrzebują domu wyć się chce znowu nowe psiaki w schronie
  5. Toyota masz pełną skrzynkę nie można do Ciebie wysłać wiadomości, mogłabyś mi napisać w jakim mieście jest jamniś?
  6. [quote name='magenka1']mam prośbę szukam kogoś sprawdzenie tymczasu dla naszego pieska w Szczytnie, miejscowość Żułów od Zamościa patrzyłam 27 km bardzo prosze o pomoc[/QUOTE] może jednak ktoś się znajdzie?
  7. mam prośbę szukam kogoś sprawdzenie tymczasu dla naszego pieska w Szczytnie, miejscowość Żułów od Zamościa patrzyłam 27 km bardzo prosze o pomoc
  8. o drugiej Zielonce wiemy ale nie uwierzę jak nie zobaczę :)
  9. oczywiście,że bym nie poznała jaka białaska się zrobiła :)
  10. [quote name='Dżdżowniś']Kurde jest tyle psów w tym typie a nie ma /chyba /strony. Ten wątek szczerze napisawszy jest mało czytelny.Jak bym wstawiła 10psów to komu by sie chciało przeglądać strona po stronie ? [URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=407246179323937&set=oa.299705596793348&type=1&relevant_count=1&ref=nf"][IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s320x320/404134_407246179323937_270333840_n.jpg[/IMG][/URL] Ten psiak siedzi w schronisku w szczytnie.W schronisku jest tragedia. Fote z info dostałam od kumpeli z fejsa. Mop został zabrany z interwencji razem z tym mikrusem pod nim i chyba jest w pakiecie z mopem. Podobno są w bardzo złym stanie.Płaczą. Jest wydarzenie o tytule./POMOCY!!! TRAGEDIA W SCHRONIE W SZCZYTNIE P... Jest bardzo w typie polskiego owczarka przynajmniej na fotach. Edytuje bo po godzinie szukania znalazłam forum PON-ów ale jakoś dużo psów do adopcji na forum nie widać hmmm dziwne może mało osób wie że takie forum jest, bo Ja za chiny nie mogłam nic wyguglować Dopiero jak zaczęłam przegladąć wątki to znalazłam.Powinna być jakaś odrębna strona " Na pomoc mopiszczakom (:"[/QUOTE] czekamy na lepsze fotki tej parki, prosimy o pomoc, są to chłopcy
  11. ja jej nie poznałam serio, dostałam fotki mmsem a mam nowy telefon i nie miałam wpisanej Pani Perełki w telefonie i siedziałam i myślałam kto to może być a potem dostaję smsa , że fotki Soni bo tak teraz sę nazywa i to dowód,że ma się dobrze jak bym powiedziała,że aż za dobrze widać jak ładnie wygląda teraz Sonia
  12. i tu jestem :) [IMG]http://i49.tinypic.com/xqjlv6.jpg[/IMG]
  13. czy ktoś pamięta tą pannę? [IMG]http://i45.tinypic.com/vglqt.jpg[/IMG]
  14. trzeba koniecznie sprawdzić ten domek w Działdowie martwię się o Pchełkę, proszę trzymać kciuki za Pikusia jak wszystko się ułoży to wstawię piękną fotkę
  15. magenka1

    Metamorfozy

    poszukuję kogoś z Działdowa do przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej, schronisko wydało małą sunię i chcemy ten domek sprawdzić
  16. ale akcja ja po prostu nie wierzę w to co się dzieje, chciałabym buć przy adopcji Lordzika :)
  17. chciałabym podziękować za wpłatę od Grafita 100 zł pieniądze te przeznaczyłyśmy na kastracje Pikusia , który jest na bezplatynm tymczasie, dzięki!
  18. aż nie chce się w to wierzyć..
  19. to, że Pusław ma iść do domu szłyszełyśmy już dwa miesiące temu, mnie smuci jeszcze zachowanie Rudolfa, który cofa się , ucieka od ludzi
  20. z tego wszystkiego wczoraj nie zrobiłyśmy fotek łatkowi, który wrócił z adopcji i jest w depresji :(
  21. Wczoraj bylysmy w schronisku, Anetka jak znajdzie chwilę wstawi fotki, zawsze po wizycie w schronisku jestem do bani, w schronie nowe szczeniaki, nowe psiaki, jest dużo małych suczek do pilnej adopcji, płakać się chce jak się z stamtąd wraca ... do Olsztyna przywiozłyśmy Białkę, która w niedziele rusza do domu i rudą kotkę , ktora została znaleziona przez Sylwię w lesie
  22. mamy i zapraszamy [url]http://www.facebook.com/events/315238998563560/[/url]
×
×
  • Create New...