Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. przelałam 180 zł za transport naszej amstaffki do Warszawy
  2. odwiedzam wątek Sziry :) nie mogę się przyzwyczaić nowej fryzury dziewczyny tak fajnie wygląda :)
  3. Anetko wykonałaś kupę dobrej roboty musimy im znalść dobbre domki, koniecznie każdy z tych psiaków jest gotowy do adopcji
  4. ja nie mam jej też nigdzie, nie mogę wejść do moich postów i tematów , które zaczęłam, przypomnę bo to też nam wcięło, wczoraj jak Anetka pisała do adopcji poszła Maja [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=teal][B][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_uGsOru3gmA/Tq2Ig_lHqkI/AAAAAAAACHs/jAoT4pDX8JM/s483/DSC00945.JPG[/IMG] [/B][/COLOR][SIZE=2]wcześniej do adopcji pojechała Perełka, Anetko wczoraj pytałam się właśnie o Tylko bo jej nie widziałam, [/SIZE][/SIZE][/FONT][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-PlaA0e0Jv9A/Tq2Iq3esALI/AAAAAAAACJ0/JHgoKcIzIEM/s640/DSC01003.JPG[/IMG]cczy ona jeszcze jest w schronisku??
  5. on jest bardzo fajnym pieskiem, ładnie na smyczy szedł, wesoły, choć najlepiej gdyby on był w domu sam i bez dzieci i kotów,
  6. wczoraj odwiedziłyśmy Nemo, wesoły z nie go chłopak, strasznie przytył ale to tak jest bez spacerów,są fotki na pewno Anetka wstawi :)
  7. od 3 kwietnia nie mam postów , Informacja od Aministratora "Z powodu awarii sprzętowej dysku twardego serwis był wczoraj niedostępny. Przywróciliśmy dane z backupu, ale niestety stracone zostały posty z ostatniego tygodnia. EDIT: [B]z uwagi na wiele takich samych zapytań: nie ma możliwości przywrócenia wiadomości wysłanych w ostatnich dniach[/B]."
  8. jest znowu wysyp szczeniąt poprzednie nadal siędzą już wyrośnięte, nikt nie robi fotek bo nie ma kto dzisiaj próbowałam namówić kogoś na tymczas ale niestety na tą chwilę jeszcze nie mogą brać, są kudłate małe duże
  9. magenka1

    Metamorfozy

    ten film jest strasznie wzruszający
  10. warto napisać do Myszki Miki, która jest na dogo napisać do niej pv,żeby w końcu coś tu napisała
  11. jeśli chodzi o wizytę to najlepiej do P. Jagody albo AniaiKropk
  12. Z całego serca współczuje wiem jak to boli :(
  13. heheh śmiesznie Szira wygląda bo zabiegu taka pudelnica z niej się zrobiła
  14. może te małe pieski wysłać do dziewczyn z mirkopiesków?? szkoda tych malizn
  15. to ja się też podpisuję pod tym co Anetka napisała, bardzo się cieszę,że Szira w końcu trafiła na Swoją rodzinką, która ją pokochała , dziękujemy!
  16. jak miło ogląda się fotki Twojej ferajny :)
  17. Aniu i co u Milki? czy było już jakieś spotkanie?
  18. jestem i ja aby popatrzeć na Atenkę, charakterna z niej dziewczynka :) bardzo ładnie wygląda, Poker dziękujemy za wizytę u niej
  19. ale fotki Misia rewelacyjne śmieszne :)
  20. [quote name='asiek.l-g']na konto Inki w lutym wpłynęło 10 zł od Marzeny B. proszę mi się tu szybko na pw po niku przedstawić ;) bo zrobię ency pency i na kogo benc temu dopisze :cool3: tak to jest jak czeka mnie trudna rozprawa to głupkowaty humor dopisuje[/QUOTE] Marzena B to ja przepraszam zapomniałam dopisać nicku następnym razem się poprawię :)
  21. szkoda, że na koniec tak wyszło nieładnie żadnych informacji...
×
×
  • Create New...