Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. wpłynęły do mnie na konto 80 zł od Smadaleny i 7 zł z bazarku
  2. jakie ładne stadka , mimo, ze nic nie piszę często to Was zaglądam :)
  3. [quote name='anetek100']to trzeba go skombinowac:) bo łódź a pabianice to niecałe 30 minut różnicy wiec jesli dziewczyny sie zgodza to juz kontener to pikus, znajdziemy[/QUOTE] moja znajoma ma sie szefa pytać on pod koniec miesiaca ma jechać
  4. bardzo się cieszę, że Kaja bedzie w domu moim daniem na watku zdarzyły się dwa cuda czyli Misia i Kaja w swoich domach :)
  5. mojej koleżanki szef jedzie do pabianic, ale sunia powinna być w jakimś kontenerku
  6. [quote name='anetek100']a Bessi to ktos pamięta?? hehe patrzcie jaka cudna, ma juz swój domek:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1803/9d5ac161b77ae85fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1586/cf4bb0c397835618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1826/5c97256e76b4dcb8med.jpg[/IMG][/QUOTE] wreście na swoim :) tak się cieszę a pomyśleć,że mogłaby być gdzie indziej jak pieniążki dojdą to napiszę na wątku
  7. Nasz pudelek ze Szczytna jest już poza schronem, jak już będzie ostrzyżony będą fotki dla nie go, mogę tylko powiedzieć,że to bardzo grzeczny chłopiec, nie brudzi , wytrzymuje be wyjcia kilka godzin, trochę płacze jak się go zostawi ale po kilku minutach jest cisza.
  8. słyszałam włąśnie o Ajre. może to coś z żołądkiem
  9. transport do Wrocławia nieaktualny , kobietka miała jechać bo szczeniaka goldena ale już wszystkie sprzedane , może jeszcze na fb popytać
  10. dzisiaj miałam telefon o Drago (pona) Pani chce pieska dla rodziców, powiedziałam o wizycie i kastracja Pani ma przemyśleć sytuację i dać znać. Jest też pewna Pani z Bydgoszczy chce dać tymczas dla naszej suni jeden małej narazie czekamy na wizytę przedadopcyjną. Na kleszcze padła jedna sunia na razie muszę zweryfikować imię, mam nadzieje,że nie chodzi o tą sunię o której mi powiedziano :(
  11. będziemy szukać transportu dopiero co przeczytałam informację
  12. Bardzo długo robiony bazarek dla naszych podobiecznych, kasa się przyda idzie zima a w naszym schronisko małe nasze psiaki tak zwane przedszkole dla których będziemy szukać tymczasów i dla naszych reszte psiaków również, zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232817-kosmetykowo-ciuchowy-bazarek-dla-Szczytna-do-19-10-zapraszamy?p=19725781#post19725781[/url]
  13. pod koniec października
  14. Nasz pudelek ze Szczytna miał być adoptowany w poniedziałek jutro rano zadzwonię do schroniska i się dowiem, ogłoszenia miał kilka Anetka mu robiła
  15. [quote name='Poker']Wiem ,że masz. Ja też pewnie bym miała ,ale mój mąż jest stanowczy.Ponieważ dużo razem ze mną robi przy psach, muszę się liczyć z jego zdaniem .Może to i dobrze. Poza tym ja muszę je wszystkie trzymać w domu , nie mam jak na zewnątrz.[/QUOTE] Ze Szczytna ma ktoś jechać do Wrocławia jak coś to daj znać jakby była jakaś bida do Ciebie
  16. szukamy tymczasów dla naszych psiaków jest już jesień rano nawet temperatury osiągają 4 sto jest zimno, będziemy miały transport w okolice Wrocławia jakby coś
  17. [quote name='hop!'][URL]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/3f4808b525a42a0bb340252b3c0de1d3_L.jpg[/URL] A co wiecie o tej suni? Macie więcej fotek?[/QUOTE] informacje ze strony Ta młoda suczka ma około 2 lat. Trafiła do nas 1 września 2012 r. z terenu Gminy Szczytno. Jest bardzo fajną suczką, bardzo łagodna idealna do dzieci. Nadaje się tylko do mieszkania. Czekamy na kogoś kto odmieni jej los.
  18. prosimy o pomoc w szukaniu choć tymczasu pudelka ze Szczytna. nie chce wejść do budy śpi na betonie
  19. nie obrażając nikogo po ostatnim pobycie w białym dunajcu czyli rzut berecie od nowego targu mnie nic nie może zdziwić czyli szczeniaki, yorki, boksery wszystko to stało na łańcuchach oby mały trafił dobrze
  20. hehe jaką ma fajną bluzeczkę nasz Lordzik :) fajnie go widzieć u siebie a nie w schronisku na drewnianych paletach
  21. Doga jest już wysterlizowana, jest bardzo przyjacielska, mieszka razem z 19 końmi, w wakacje pilnowała koni i dzieci, które były tam na kolonii, byli nawet chętni na nią ale Olga oczywiście Dogi nikomu nie odda :)
  22. bardzo niewyraźne ale to jest starsza boskerka , która stoi na łańcuchu przy wielkim domu [IMG]http://i45.tinypic.com/wsv0is.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...