-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
magenka1 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
jaka królewna z niej :) -
jakie ładne stadka , mimo, ze nic nie piszę często to Was zaglądam :)
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
magenka1 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę, że Kaja bedzie w domu moim daniem na watku zdarzyły się dwa cuda czyli Misia i Kaja w swoich domach :) -
[quote name='anetek100']a Bessi to ktos pamięta?? hehe patrzcie jaka cudna, ma juz swój domek:) [IMG]http://images46.fotosik.pl/1803/9d5ac161b77ae85fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/1586/cf4bb0c397835618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1826/5c97256e76b4dcb8med.jpg[/IMG][/QUOTE] wreście na swoim :) tak się cieszę a pomyśleć,że mogłaby być gdzie indziej jak pieniążki dojdą to napiszę na wątku
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Nasz pudelek ze Szczytna jest już poza schronem, jak już będzie ostrzyżony będą fotki dla nie go, mogę tylko powiedzieć,że to bardzo grzeczny chłopiec, nie brudzi , wytrzymuje be wyjcia kilka godzin, trochę płacze jak się go zostawi ale po kilku minutach jest cisza. -
dzisiaj miałam telefon o Drago (pona) Pani chce pieska dla rodziców, powiedziałam o wizycie i kastracja Pani ma przemyśleć sytuację i dać znać. Jest też pewna Pani z Bydgoszczy chce dać tymczas dla naszej suni jeden małej narazie czekamy na wizytę przedadopcyjną. Na kleszcze padła jedna sunia na razie muszę zweryfikować imię, mam nadzieje,że nie chodzi o tą sunię o której mi powiedziano :(
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
magenka1 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
dobre wiadomości :) -
Bardzo długo robiony bazarek dla naszych podobiecznych, kasa się przyda idzie zima a w naszym schronisko małe nasze psiaki tak zwane przedszkole dla których będziemy szukać tymczasów i dla naszych reszte psiaków również, zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232817-kosmetykowo-ciuchowy-bazarek-dla-Szczytna-do-19-10-zapraszamy?p=19725781#post19725781[/url]
-
pod koniec października
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Nasz pudelek ze Szczytna miał być adoptowany w poniedziałek jutro rano zadzwonię do schroniska i się dowiem, ogłoszenia miał kilka Anetka mu robiła -
[quote name='Poker']Wiem ,że masz. Ja też pewnie bym miała ,ale mój mąż jest stanowczy.Ponieważ dużo razem ze mną robi przy psach, muszę się liczyć z jego zdaniem .Może to i dobrze. Poza tym ja muszę je wszystkie trzymać w domu , nie mam jak na zewnątrz.[/QUOTE] Ze Szczytna ma ktoś jechać do Wrocławia jak coś to daj znać jakby była jakaś bida do Ciebie
-
[quote name='hop!'][URL]http://czterylapy.szczytno.pl/media/k2/items/cache/3f4808b525a42a0bb340252b3c0de1d3_L.jpg[/URL] A co wiecie o tej suni? Macie więcej fotek?[/QUOTE] informacje ze strony Ta młoda suczka ma około 2 lat. Trafiła do nas 1 września 2012 r. z terenu Gminy Szczytno. Jest bardzo fajną suczką, bardzo łagodna idealna do dzieci. Nadaje się tylko do mieszkania. Czekamy na kogoś kto odmieni jej los.
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
magenka1 replied to Energy's topic in Już w nowym domu
prosimy o pomoc w szukaniu choć tymczasu pudelka ze Szczytna. nie chce wejść do budy śpi na betonie -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magenka1 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
nie obrażając nikogo po ostatnim pobycie w białym dunajcu czyli rzut berecie od nowego targu mnie nic nie może zdziwić czyli szczeniaki, yorki, boksery wszystko to stało na łańcuchach oby mały trafił dobrze -
hehe jaką ma fajną bluzeczkę nasz Lordzik :) fajnie go widzieć u siebie a nie w schronisku na drewnianych paletach