nie lubię offować ale w Pszczynie jest taki kudłaczek nie ma ludzi na wątku, proszę zajrzyjcie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222670-Bardzo-kud%C5%82aty-m%C5%82ody-i-przyjacielski-AS.-Pomo%C5%BCesz-og%C5%82asza%C4%87[/url]
[COLOR=royalblue][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images10.fotosik.pl/762/d2643fc5fad2451emed.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/SIZE][/COLOR]
wysłam już nr konta dla wapiszon, ja też nie podawałam Twoich namiarów, nawet mi by nie przeszło to przez głowę bo masz Antoniego,
trzeba po prostu odmówić normalnie wszystkim nie pomożemy od razu nawet gdybyśmy strasznie chcieli
[quote name='MARCHEWA']Marzenia pewnie musi odespać bal;)[/QUOTE]
już odespałam ale nie mogę chodzić, wszystko mnie boli , zaraz jadę odwiedzić Rosę bo słyszałam ,że już ładnie się bawi, bazarek postaram się zrobić w tygodniu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6yvIyifEZpU/Tu-am9txK0I/AAAAAAAAEhM/uSyQ86n6ZFI/s500/IMG_0270.JPG[/IMG]
Rosa już w domu tymczasowy, oby zaprzyjaźniła się z domownikiem haski trzymać kciuki proszę :)
Wyciągnęłyśmy ze schroniska w Szcytnie onka w tragicznym stanie, jest na tymczasie prosimy o pomoc jak mu pomóc:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222647-Zag%C5%82odzony-owczarek-w-domu-tymczasowy-w-tragicznej-sytuacji-pomocy?p=18584657#post18584657[/url]
Na szybkiego założyłam wątek bo zaraz zaczynam pracę:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/222647-Zag%C5%82odzony-owczarek-w-schronisku-czeka-na-pomoc-pilnie?p=18584657#post18584657[/url]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-16tgl78KKoY/TzAhlXFf5FI/AAAAAAAAGOQ/8an31nx2dlc/s500/DSC03993.JPG[/IMG]
Zakładam na szybkiego, resztę wiadomości dopiszę wieczorem, w jednym w mazurskim schronisku znajduje się od kilku dni owczarek w tragicznym stanie sami zobaczcie
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-16tgl78KKoY/TzAhlXFf5FI/AAAAAAAAGOQ/8an31nx2dlc/s500/DSC03993.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TYCYUcK7M_w/TzAhnWzBFEI/AAAAAAAAGOY/JAfhf07Hd3M/s500/DSC03987.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--x042iqkMcU/TzAhjOuKXNI/AAAAAAAAGOI/IsMj0XjHdao/s500/DSC03981.JPG[/IMG]
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LwfakeB98iI/TzAhpOSp_gI/AAAAAAAAGOk/cx1NRZkRYKY/s500/DSC03986.JPG[/IMG]