Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. zimno jak jasny gwint Kasiu, tak wymarzłam w drodze do pracy brr z minus 20 stopni chyba jest
  2. moje serce też szukamy domku razem dla Gacków
  3. tyle piesków już opuściło Radysy hurA
  4. ja zapisuje wątek
  5. a jak Gacki się mają? czy wiadomo że to są bracia?
  6. cudny jest :) Romka odezwij się do mnie na pv ja już pisałam kilka razy w sprawie kasy
  7. Strasznie się cieszę że chłopaki już bezpieczne
  8. Ja też jestem u gacków
  9. ja stałej nie mogę ale 20 zł jednorazowa wspomogę gacków
  10. malawaszka taka cudowna ta fryzura? :) dobrze, że coś ruszyło z tymi Radysami tam jest kilka tysięcy piesków :(
  11. dziewczyny jest już waek piesków z Radys proawdzą ją wolontariusza zajrzyjcie http://www.dogomania.com/forum/topic/144188-schronisko-w-radysach-psiaki-do-adopcji/page-2
  12. zapomniałam napisać swego nicka marzena b to ja
  13. właśnie na zimę Etna powinna zrobić miejsce dla następnego pieska
  14. ja już ma nr konta dziękuje :)
  15. Właśnie kiedy otwarcie bo ja chcę dzemiki
  16. czuje się może zazdrosna ale fajnie,że szybko się zadomowiła
  17. mnie dogo też wkurza miałam taki dobry porządek, wszystko pogrupowane a teraz wszystko w jednym Mazury piękne, piękne lato woda w Śniardwy w tym roku ponad 24 stopni, Jest takie fajne miejsce, po drugiej stronie jeziora i po drugiej stronie Mikołajek miejscowość nazywa się Okartowo plaża nieodkryta jeszcze przez turystów jest spokój i cisza. Moi bliscy znajomi tam mieszkają i często tam do nich jeżdżę. Jesień też piękna... Szkoda, że lata u nas takie krótkie. Jak lato się kończy to życie na Mazurach jakby zwalnia taki marazm i stagnacja. Ja mieszkam na Warmii. Kocham Warmię te domu z czerwonej cegły i czerwonej dachówki. Sama mieszkam w takim domu właśnie.
  18. biankaO fajnie,że powróciłaś na dogo stęskniłam się za Twoimi zwierzakami :)
×
×
  • Create New...