-
Posts
7392 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magenka1
-
zapiszę wątek bo inaczej nie mogę sobie go dadać do poczytania :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magenka1 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ADOPTOWANY adopcja ze schroniska -
szkoda, że nie można sprawdzić domku ach
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
magenka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Romka została jeszcze 25 zł muszę się rozliczyć prześlę Ci na konta oki? -
fajny Feluś szkoda, że wciąż w schronisku
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
magenka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
serce się raduje oby jak jak najwięcej takich adopcji -
ja tam się cieszę bardzo :) po cichu kibicowałam Kamie a teraz bede kibicować następnemu pieskowi
-
Feluś już został umieszczony na sos dla jamników [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1782[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magenka1 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='yunona']Feluś ma profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1782[/URL][/QUOTE] dziękuje bardzo ! -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
magenka1 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
jamniczek Feluś w schronisku [FONT=Arial][SIZE=2]Mały około 7kg,gładkowłosy, podobny do jamnika -taki jest Feluś.Psiak trafił do lecznicy po wypadku samochodowym .Pęknięta miednica zrasta się,psiak nie może jednak poruszać się zbyt szybko i długo .Ale już wychodzi na mniejszy dziedziniec schroniska i radośnie biega.Jest łagodny i ufny.Gładkowłosy Feluś ,powinien mieszkać w mieszkaniu,buda to nie jest odpowiednie miejsce dla takiego malucha.SZUKAMY DOMU DLA FELUSIA!Kontakt w sprawie adopcji:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz m.gorzynska @wp.pl[/SIZE][/FONT] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f111dc40f236dbfb21174f90e5f65c1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/10662b4bdee59156662f061b09317dab,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/695d4937bd8808752e704c682f2c6e75,10,19,0.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256749-FELU%C5%9A-jamnikowaty-m%C5%82odziak-szuka-domu?p=22369183#post22369183[/url] -
dodam go na wątek jamników
-
ja też zaglądam :)
-
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
magenka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [INDENT] [B]ROZLICZENIE[/B] po Lili - [B]28 zł [/B] Yoana stała sierpień 04.08.2014 - [B]15 zł[/B] Roma 04.08.2014 - [B] 60 zł[/B] od Zacharego 06.08.2014 - [B]20 zł[/B] bazarek B-B - [B]81 zł [/B](14.0:cool: WYDATKI 126zł - pobyt od 1 do 14.08 10zł - odrobaczenie, przegląd u weta 13zł - obroża Sabunol 60zł - szczepienie --------------------- 209zł - 30zł od DS ------------ [B]179zł[/B] przelane na konto hop 15.08.2014 ---------------------------------------stan konta na dzień [B]15.08.2014 [SIZE=3]25[/SIZE][/B] zł ROMKA dla kogo przelać resztę po Tujce? [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL] [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL] -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
magenka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
ale ekspresowa adopcja, już robię przelew zaraz podsumowuje wsio :) -
TUJKA,maleńka mikrosuczka POJECHAŁA DO DOMU STAŁEGO!!!!!!!!
magenka1 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[INDENT] [B]ROZLICZENIE[/B] po Lili - [B]28 zł [/B] Yoana stała sierpień 04.08.2014 - [B]15 zł[/B] Roma 04.08.2014 - [B] 60 zł[/B] od Zacharego 06.08.2014 - [B]20 zł[/B] bazarek B-B - [B]81 zł [/B](14.08) ---------------------------------------stan konta na dzień [B]14.08.2014 [SIZE=3]204[/SIZE][/B] zł [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL] -
my też się cieszymy w jednym poście może wkleić 5 zdjęć takie wymogi dogo