Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. jakie piękności :( wszedzie to samo te maleństwa mozna do mikropiesków pokazać
  2. ja potrzymuje swoją deklrację, moje dogo chodzi fatalnie na pv nic nie dostałam i jakoś dawno nie dostałam, duzo wątków potraciłam stare nie mogę skasować wku... mnie te dogo
  3. zapiszę wątek bo inaczej nie mogę sobie go dadać do poczytania :)
  4. ADOPTOWANY adopcja ze schroniska
  5. szkoda, że nie można sprawdzić domku ach
  6. Romka została jeszcze 25 zł muszę się rozliczyć prześlę Ci na konta oki?
  7. ja swoją deklarację też przenoszę na następnego pieska z przytuliska
  8. ja sie pogubiłam w tym nowy dogog nic nie mogę znaleść....
  9. ja też trzymam kciuki, nie wiem jak się poruszać po tym new dogo ....
  10. fajny Feluś szkoda, że wciąż w schronisku
  11. ja też jestem na zaproszenie Lili, jednorazowa 20 zł mogę przelać w tym miesiącu
  12. Dziękujemy Panie Romanie za odwiedziny psiaków ze Szczytna a szczególnie za poświęcony czas Franiowi, na pewno staruszek się ucieszył, że Pan się nim zajął. Dawno nie byłyśmy w schronisku ja osobiście jakieś 1,5 roku trzeba się w końcu wybrać do naszych psiaków.
  13. serce się raduje oby jak jak najwięcej takich adopcji
  14. ja tam się cieszę bardzo :) po cichu kibicowałam Kamie a teraz bede kibicować następnemu pieskowi
  15. Feluś już został umieszczony na sos dla jamników [url]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1782[/url]
  16. [quote name='yunona']Feluś ma profil na stronie Fundacji SOS dla Jamników : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1782[/URL][/QUOTE] dziękuje bardzo !
  17. jamniczek Feluś w schronisku [FONT=Arial][SIZE=2]Mały około 7kg,gładkowłosy, podobny do jamnika -taki jest Feluś.Psiak trafił do lecznicy po wypadku samochodowym .Pęknięta miednica zrasta się,psiak nie może jednak poruszać się zbyt szybko i długo .Ale już wychodzi na mniejszy dziedziniec schroniska i radośnie biega.Jest łagodny i ufny.Gładkowłosy Feluś ,powinien mieszkać w mieszkaniu,buda to nie jest odpowiednie miejsce dla takiego malucha.SZUKAMY DOMU DLA FELUSIA!Kontakt w sprawie adopcji:604 10 11 65 lub 508 911 774 oraz m.gorzynska @wp.pl[/SIZE][/FONT] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f111dc40f236dbfb21174f90e5f65c1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/10662b4bdee59156662f061b09317dab,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/695d4937bd8808752e704c682f2c6e75,10,19,0.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256749-FELU%C5%9A-jamnikowaty-m%C5%82odziak-szuka-domu?p=22369183#post22369183[/url]
  18. dodam go na wątek jamników
  19. ja też zaglądam :)
  20. [INDENT] [INDENT] [B]ROZLICZENIE[/B] po Lili - [B]28 zł [/B] Yoana stała sierpień 04.08.2014 - [B]15 zł[/B] Roma 04.08.2014 - [B] 60 zł[/B] od Zacharego 06.08.2014 - [B]20 zł[/B] bazarek B-B - [B]81 zł [/B](14.0:cool: WYDATKI 126zł - pobyt od 1 do 14.08 10zł - odrobaczenie, przegląd u weta 13zł - obroża Sabunol 60zł - szczepienie --------------------- 209zł - 30zł od DS ------------ [B]179zł[/B] przelane na konto hop 15.08.2014 ---------------------------------------stan konta na dzień [B]15.08.2014 [SIZE=3]25[/SIZE][/B] zł ROMKA dla kogo przelać resztę po Tujce? [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL] [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  21. ale ekspresowa adopcja, już robię przelew zaraz podsumowuje wsio :)
  22. [INDENT] [B]ROZLICZENIE[/B] po Lili - [B]28 zł [/B] Yoana stała sierpień 04.08.2014 - [B]15 zł[/B] Roma 04.08.2014 - [B] 60 zł[/B] od Zacharego 06.08.2014 - [B]20 zł[/B] bazarek B-B - [B]81 zł [/B](14.08) ---------------------------------------stan konta na dzień [B]14.08.2014 [SIZE=3]204[/SIZE][/B] zł [/INDENT] [URL="http://www.flaszeczki.pl"] [/URL]
  23. my też się cieszymy w jednym poście może wkleić 5 zdjęć takie wymogi dogo
×
×
  • Create New...