Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Jaga i Terry tez terier napisz na fb bo mają swoją stronkę
  2. Koleżanka podpowiedział mi, że on terrier walijski sprawdziłam w Google i faktycznie taki jest. Nikogo nie znam ale poszperać w necie coś może znajdę, ewu a skąd masz fotki schronisko ma swoją stronę?
  3. Jakie cuda są w schronienie same perełki a Foksa to trzeba zgłosić do ludzi od tej rasy
  4. Ja się ciesz, że Ciapek vel o odys dostał szanse od Was i jest w hoteliku. A Arion to chyba sznurek może go zgłosić do malewaszki
  5. ja zapłaciłam do końca roku wiec co się stało z tymi pieniędzmi? proszę niech ktoś coś napisze, trochę to nie w porządku dla osób które płaciły regularnie
  6. Tez się zapisze u Felusia
  7. U Ciebie będzie mu najlepiej ja będę dopóki będzie trzeba
  8. Moja deklaracja tez zostaje aż w przytulisku nikogo nie będzie
  9. Jedyne wyście to szukać dla niego tymczasem i go zabrać
  10. czy na dogo już nie będzie rozliczenia? za mnie wpłaca moja siostra ale nie widzę nigdzie rozliczenia wpłat?
  11. Calineczka jaka dumna kochana
  12. Calineczka chyba najmniejsza sunia :( trzymałam za nią kciuki
  13. Natusiu w Radysach wszystko możliwe z tego co teraz czytam pieski okazują się dziewczynkami..
  14. w hoteliku jest już 5 lat , jak został zabrany ze schroniska to już mógł mieć 2 latka no tak wychodzi. Chyba już hotelik pokochał i stał się dla niego po prostu domkiem
  15. jaki dostojny jet Miś tak się zastanawiam ile on może mieć lat?
  16. Popcorn to taki dzieciak słodki,
  17. i super,że nie pieniądze się przydały już jesteśmy rozliczone :)
  18. zagubiłam wątek Sawanki ale już jestem
  19. Romka w poniedziałek robie przelew w domu nie netu,mam nr konta Twoj
×
×
  • Create New...