Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. ewu ja pomóc nie mogę ale kilka złociszy podrzucę w tym tygodniu
  2. jestem winna 20 zł dla Yogiego w tym tygodniu obiecam przeleję bo bede miała wypłatę
  3. Ale na szczęście Etna juz nie jest w prztulisku przynajmniej ona
  4. i już jest Etna na pieknych fotach a ma taką ryskę na czole?
  5. i już jest Etna na pieknych fotach a ma taką ryskę na czole?
  6. miałyście ostatnio adopcję pieska do Łodzi? w piątek lub w sobotę?
  7. super! już nie mogę się doczekać relacji jak się zachowuje Etna
  8. obie adopcje Bertuni i tego dziadka wyżej są wzruszające
  9. 5 maleńskich istnień uratowanych !
  10. cudne wiadomości a foteczka jeszcze fajniejsza :)
  11. kochaniu pieniażki wyslę jutro bo czekam na wypłatę
  12. ja też zaglądam ale nic nie pisze bo nie ma nic mądrego do napisania Etne trzeba zabierać
  13. 20 zł na ten transport prosze nr konta trzeba maluchy ratować
  14. ja też zapisuje się u ślicznotki oby ja już zabrać z tego miejsca
  15. odnalazłam wątek jamników i zapisuje :)
  16. używam mozili ale wcześniej porobiłam sobie substkrycje rózne a teraz nic sobie nie mozna stworzyć ale nic jakoś trzeba przywyknąc :)
×
×
  • Create New...