Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Będę mogła jednorazowo 30 zł wpłacić gdyby był już poza schronem
  2. nadchodzą mrozy ale dla naszego Misia to chyba nie problem
  3. biedny jest ten nasz Kamyk nie to, że nie ma domku to jest na minusie. przy najbliższej wpłacie dorzucę trochę...
  4. BiankO to ile jest u Ciebie "jamników" szkoda, że już mało Ciebie na dogo. Bardzo lubiłam wchodzić na Wasz wątek i podglądać życie jamników
  5. pół litra tłoczonego oleju lnianego u nich kosztuje 11 zł , jeśli jest potrzeba to zamówię i moge wysłać. Rzepakowy tłoczony też na zimno kosztuje 8 zł . Ja olej lniany dodaje do sałatki, próbowałam pić łyzeczkę, ale to nie dla mnie. Nie wiedziałam, że można też dolewać dla psiaków , jutro doleje dla swoich :)
  6. bardzo mi przykro :(
  7. Widać jak mu sierść wystaje pozdrawiam
  8. tak mi przykro z powodu odejścia Maluszka
  9. Dopiero przeczytałam o zmianie nr konta, od maja już będzie szła wplata na nowe. A misiu wygląda jak miś,
×
×
  • Create New...