Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. jest po 12 dopiero...wszystko przed Toba:diabloti:
  2. u nas nadal nie pada:evilbat: arina wczoraj o dziwo cieszyla sie z mojego powrotu do domu w efekcie czego mam rozcieta warge:roll: a moi rodzice przyznali w koncu ze brakuje im psa jak cholera wiec mysle ze jak wroce wybierzemy sie do schronu, ciekawe kanikuly mi sie zapowiadaja:razz:
  3. [quote name='Tengusia']staruszek ma sie dobrze, za dwa tygodnie wyjazd w Bory Tucholskie ... bedzie zabawnie :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] a to Ci zbieg okolicznosci ja tez jade za niecale dwa tygodnie do tego buszu:evil_lol:
  4. some mozesz napisac na pw do CatAngel, ona robi na zamowienie pakiet 130ogloszen za 15zl a kasa idzie na jedzenie dla kotow wolnozyjacych
  5. [quote name='agnieszka32'] Jeśli się potwierdzi po badaniach, zabieg będzie przeprowadzony natychmiast... :[/QUOTE] czyli jutro?:razz: ale bedzie dobrze;) boze jak Ty mozesz jeszcze tak latac:mdleje:, melduj sie na dogo co godzine a nie nas tu w stresie trzymasz:diabloti:
  6. no popatrz dwie Malpy na zdjeciach....:evil_lol: Aga jestes? co sie nie odzywasz:eviltong::nerwy:
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] dom bez psa jest dla mnie dziwnie pusty. [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] i bez basenu w srodku tez ...:evil_lol: bombowy psiak, od poczatku wiedzialam ze go wtarga do srodka:evil_lol:
  8. a ja juz myslalam ze zdjecia...:sadCyber:
  9. [quote name='agnieszka32'] urodziłam się tego dnia, co Hitler :diabloti:, [/QUOTE] i wszystko jasne...:evilbat: ja tez znakami sie nie przejmuje ale w domu lubie sobie porzadzic, jak to lew:evil_lol: moj TZ to rak wiec jemu w zasadzie wszystko jedno....:eviltong:
  10. [quote name='toyota'] Chita, czy mam Ci zwrócić za allegro ? Myślę, że w tej sytuacji nie musi być wyróżnione :).[/QUOTE] no cos Ty:) to nie jest wyroznione, zaplacilam za nie 1,67:evil_lol:
  11. a ja nawet zmiany tytulu nie zauwazylam:) to jak z tym domem:razz:
  12. Gosia a ja z offem do Cie...wizyta w Bystrzycy Klodzkiej potrzebna dla asta, znasz kogos?
  13. nie wiem czy z Dzierzoniowa nie jest czasem Lu_Gosiak? moze na wroclawskim zapytac?
  14. ooo jak z sierpnia to lwiatko bedzie, znaczy sie lwica:cool3::loveu: nie bedzie lekko wiem co mowie:evil_lol:
  15. [quote name='fioneczka'] martwię się jednak na wyrost ... co będzie jak się rozejdą np :roll: qrcze kto doświadczony zrobiłby wizytę u nich :hmmmm:[/QUOTE] malzenstwa tez sie rozwodza, warto ich zapytac co bedzie jak pojawi sie dziecko albo jak sie rozejda...tak czy siak nie znam nikogo z tych okolic ale ile oblukac mape...
  16. prominencja kwitnie:loveu: i gdzie ona sie nauczyla jezdzic z kierownica po zlej stronie:-o:eviltong:
  17. Asia jak adoptowalam arine bylam w tym samym wieku...mieszkanie tez wynajmujemy i za maz wychodzic nie zamierzam...a psa mam i kocham;) sprawdzic nie zaszkodzi:)
  18. Atosowi skonczylo sie wlasnie wyroznione allegro, wejsc mial nie wiele wiecej niz poprzednio na zwykłym:shake: wystawie mu jutro ponownie zwykłe. czy jest szansa na jakies nowe foty?
  19. [quote name='Tengusia'] znalazlam super sciezke do galopu w lesie, miedzy drzewami :grins: [/QUOTE] ino uważaj żeby żadne wredne drzewo Ci nie weszło na droge:grins: jak tam Bolo:razz:
  20. boze:placz: taki kochany i wielki psiak, nie wierze poprostu:-(:placz:
  21. [quote name='agnieszka32'] A mnie już jest baaaardzo ciężko, brzuch wielki,[B] skurcze częstsze,[/B];)[/QUOTE] :eek2: Aga nie strasz:evil_lol: ja juz trzymam kciuki bo nie znasz dnia ani godziny a cos czuje ze jak sie Mala wdala w mame to sluchac za duzo nie bedzie:eviltong::loveu:
  22. :evil_lol: mnie to raczej zastanawia skad te bezpanskie buty sie biora:eviltong:
  23. a roymawial ktos w ogole z Kana? bo uwazam ze problemem jest nie tyle kasa co brak kontaktu. jesli mala pojedzie do Kanu napewno w sierpniu cos dorzuce
  24. [URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05066640x480.jpg?t=1311524987[/URL] nie dawaj jej tyle jesc patoli, jeszcze czasem przytyje[URL="http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC05066640x480.jpg?t=1311524987"]:evilbat:[/URL] widze ze sie Ruda do wody przekonała;)
×
×
  • Create New...