Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. ale jak to uśpiony skoro jest zdrowy i ma zaledwie pare miesiecy:-( tak nie mozna:shake:
  2. oo do Bialegostoku to troche dalej od Ciebie niz do Bydg.:lol:ciesze ze Riki w domku a na takim cmentarzu nigdy nie bylam i nie wiem czy chce byc:shake::-( za Boguszycki wyjazd pozostaje mi tylko trzymac kciuki...
  3. I jeszcze kilka:razz: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIYidksvI/AAAAAAAAAPM/cNlFPWD_UXA/s512/DSC_6880.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIaMBUwOI/AAAAAAAAAPY/LTp4o8gAqB0/s512/DSC_6882.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIal1jQ-I/AAAAAAAAAPc/rOvbNXahbwk/s512/DSC_6883.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIb3u-onI/AAAAAAAAAPk/C4DXIA4SE8s/s512/DSC_6888.JPG[/IMG] zezol:-o:evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIcqT1KPI/AAAAAAAAAPo/UD5lsgoTIiQ/s512/DSC_6889.JPG[/IMG]
  4. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Masz trochę sprzątania po takiej zabawie:) Wzrok ma nieziemski:)[/QUOTE] syzyfowa praca:angryy::evil_lol:nie mogla przebic pileczki to ja oskalpowala:diabloti: [quote name='agaga21']ja sobie właśnie pooglądałam wasze wszystkie filmiki z you tube :) arina jest przeurocza![/QUOTE] no kochana jest :loveu: wiecie co, siedze wczoraj przed komputerem a ona podchodzi...jedna łapa na klawiature druga na ramie:roll: i po dogo...poglaszcze, przytule,wycaluje i wracam do kompa...15sekund.... no i siedzi ze zwieszonym wzrokiem na krawedzi lóżka z łapa na klawiaturze:roll:... to ja poglaszcze, przytule,wycaluje i wracam do kompa....no i znowu siedzi.....to ja znowu poglaszcze, przytule,wycaluje i wracam do kompa...i zaś siedzi :mad:chociaz tylek dawno jej spada....no to ja poglaszcze, przytule,wycaluje i wracam do kompa....wylaczam kompa i miziam przez nastepna godzine:roll:O! tak mam ciezko z tym agresorem:loveu::loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol: i tak co rusz jak ogladam fotki psow na dogo:evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIQiu5O3I/AAAAAAAAAOc/MCnOUWFoUEQ/s720/DSC_6866.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vISvfEu-I/AAAAAAAAAOo/A_5_0QsrhgI/s512/DSC_6870.JPG[/IMG] Ariny 'tuff tire' bylo 'tuff' tylko przez 90sekund:evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vITdQ2vfI/AAAAAAAAAOs/GroiRozabWg/s512/DSC_6871.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIT4UMCUI/AAAAAAAAAOw/Fgxm8iIYlLg/s512/DSC_6873.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIUhO-B1I/AAAAAAAAAO0/93r0Q3mcdtg/s512/DSC_6874.JPG[/IMG]
  5. Ale sie wszyscy ciesza ze co niektore psiaki w nowych domkach:cool3:
  6. agaga i chcialas to ukryc:crazyeye:tak sie nie robi:diabloti: duzo duzu radosci i usmiechu, i zdrowka przede wszystkim dla calego przybytku;) :BIG::tort::new-bday::BIG::Rose::cunao::drink1::new-bday::cunao: a teraz ide sobie symbolicznie chlapnąć :drinking:
  7. no widać ze Niunia przeszczęśliwa:loveu: Etnusia lubuje sie w duzych gabarytowo patyczkach:evil_lol: zaoszczedzisz na zabawkach:razz: :eviltong: [url]http://i41.tinypic.com/v3mukj.jpg[/url]
  8. dodalam Malutka tutaj [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/57[/url] i trzymam kciuki z calych sil!
  9. no patrz! grupa wsparcia wzajemnego sie znalazla a teraz towarzyszki radze rozladowac emocje bo widze ze Wam szkodzą:evilbat: [video=youtube;-nthuXOveIU]http://www.youtube.com/watch?v=-nthuXOveIU[/video]
  10. ale ja nie moge:cry: i jak mowilam ze kiedys wezmiemy drugiego psa mialam na mysli najwczesniej przyszly rok:mad:
  11. kilka godzin mnie nie bylo a tu jakas konspiracja:crazyeye::mad::mad: musze ochlonac:eviltong:
  12. agata air i hanah chyba sa z zyrardowa...
  13. ja to juz nie powinnam na zadne watki wchodzic:shake: gdyby udalo sie z dofinansowaniem ze skarpetyto byloby super [SIZE="1"]btw Ania w duecie z Soema skutecznie znajduja domy astom:eviltong:[/SIZE]
  14. a jakies dane z chipa da sie odczytac?
  15. [quote name='divia_gg']Wiem emilio, ale tu dogomaniacy wchodza, ktorzy na pewno kilkadziesiat razy bardziej przezywaja. Bo ze w gazetach i tv to jak najbardziej sie z Toba zgodze....Rany boskie - to jest po prostu niewyobrazalne.....[/QUOTE] i wlasnie w gestii dogomaniakow jest dzialac przeciwko takiem s***********u:angryy::angryy::angryy: a zdjecia tylko utwierdzaja mnie w swoich przekonaniach....
  16. byloby super, dzis juz 18 marca o ile pamietam do 20 miala karmic male(?)
  17. niestety finansowo nie dam rady pomoc:-( u nas na bazarku sa miseczki i obrozki,szelki gdyby ktos chcial dla psiakow zesponsorwac to zapraszam... [url]http://www.dogomania.pl/threads/181657-TU-ZNAJDZIESZ-WSZYSTKO-MEGA-BAZAR-NA-BB-do-31-marca[/url]
  18. uśmiecha sie pychol kochany:loveu::loveu: [url]http://img443.imageshack.us/img443/2342/morisek021.jpg[/url] [SIZE=1]ta data na zdjeciach to chyba fikcyjna[/SIZE]:evil_lol:
  19. moze chodzilo o ta [url]http://www.dogomania.pl/threads/179577-RYBNIK-SZUKAMY-DT-pittbulkowata-sunia-w-schronisku[/url]
  20. pisalam Fionce ze moja deklaracje mozecie przeniesc;) tylko przypomnijcie kiedy zaplacic:razz:
  21. podziekowania to dla zuza911;) ma dziewczyna determinacje:evil_lol: ja w godzine zrobie 15 a tu 74....nawet nie pytam ile jej to zajmuje:lol: miejmy nadzieje ze ktos dojrzy Dixonka:loveu:
  22. na tym pierwszym zdjeciu wyglada jak taki szczeniaczek... faktycznie te minki i to zmarszczone czółko sa mi bardzo znajome...wyobrazam sobie jaka odczuwacie pustke:-(
  23. wykupilam dla chlopaka pakiet ogloszen Dixon jest ogloszony tutaj: 1. bono-polska.pl 2. ojej.pl 3. pineska.pl 4. animalia.pl 5. gumtree.pl 6. vetmozga.pl 7. petworld.pl 8. autogielda.pl 9. adopcjapsa.pl 10. rozglos.net 11. anonseogloszenia.pl 12. najpewniej.pl 13. mammisia.pl 14. petsy.pl 15. vendito.pl 16. e-zwierzak.pl 17. adpedia.pl 18. olx.pl 19. szybko-sprzedam.pl 20. sprzedasz.pl 21. tablica.com 22. pchlitarg.info.pl 23. neeon.pl 24. bstok.pl 25. ogloszenia.e-podlasie.pl 26. ogloszenia.jard.pl 27. bialystok.biz.pl 28. gieldabialystok.pl 29. gielda.bai.pl 30. twoje-ogloszenia.pl 31. ogloszenia.trojmiasto.pl 32. kupsprzedaj.pl 33. twoje-x.net 34. ogloszenia-szczecin.webas.pl 35. ogloszenia.tasdj.pl 36. kupiepsa.pl 37. ale.gratka.pl 38. przygarnijzwierzaka.pl 39. morusek.pl 40. kokosy.pl 41. cafeanimal.pl 42. drobne.centrumofert.pl 43. argetto.pl 44. krakusik.pl 45. owi.pl 46. dwukropek.pl 47. aleokazja.pl 48. szerlok.pl 49. anonse.com 50. i-bazar.pl 51. ojoj.pl 52. info-krakow.pl 53. adsy.pl 54. eoferty.com.pl 55. portalogloszen.pl 56. spacerek.net 57. bardzi.pl 58. top-ogloszenia.com 59. oglosili.pl 60. oglosze.pl 61. offer.pl 62. mamoferte.pl 63. wybierzmiska.pl 64. darmobranie.pl 65. fistak.pl 66. bazarek.biz 67. wa.stacja.biz 68. twojeanonse.com 69. sogl.pl 70. tlenek.pl 71. psiamania.pl 72. katowice.cwirek.pl 73. gablota.com 74. aukcjezwierzat.pl mam linki aktywacyjne wiec postaram sie przedluzac gdzie to mozliwe... sliczny psiak z niego!:loveu::loveu:
  24. tez o niej wlasnie myslalam:-( sluchajcie zuza911 na bazarku robi 74ogloszenia za 10zl [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url] moze zafundujemy Dafne? zapraszam tez na bazarek z mojego podpisu-na bullki....
  25. to pewnie bedzie taka milosc z rozsadku:evil_lol: przyjdzie z czasem:lol:
×
×
  • Create New...