-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Cudka-jestem kochana ,mam dom ale nigdy nie zapomne waszej pomocy:)
chita replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
zapisze,poczytam i zobacze jak moge pomoc....biedna mala;( -
[quote name='Greven']Dzisiaj pan Rudolph sam zadzwonił. Dafne przeszła okres próbny ;) Na razie wszystko jest ok. Dostała tylko jakiś krostek na boku, ale to prawdopodobnie alergia, ponieważ głębszy wywiad wykazał, iż zjadła jajko z niespodzianką... znaczy bez niespodzianki na szczęście ;) Jak uda mi się wydrukować umowę, to podskoczę potem do pana Rudolpha i Dafi będzie oficjalnie "sprzedana". Jeżeli Kinga, u której Dafi była na tymczasie, w ten weekend wyda do nowego domu innego swojego tymczasowicza, to od poniedziałku zgadza się wziąć pod opiekę astkę Enigmę ze szczecińskiego schroniska![/QUOTE] no to same dobre wiesci...:multi: oprocz tych krostek rzecz jasna;)
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
bidulek...domek z jakas panienka by sie przydal:lol: a panciostwo Dollynky nie chce moze dwupaku:cool3: -
no niestety taka jest prawda...nieraz z wakacji wracalam przylamana.... Miya bardzo urosla:crazyeye: wyglada cudnie na lozeczku:loveu::loveu::loveu:
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
chita replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro'] A zdjęcia sie podobały???[/QUOTE] pewnie ze sie podobaly:loveu::loveu::loveu:a co masz jeszcze:cool3::cool3::cool3: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
chita replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
na transportowym cos jest z okolic ale odplatnie [url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/url] -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema'].. znalazłam wczoraj filmiki jak Toffi taki malutki niezaradny próbował chodzić. Jaki onn był maluśki :loveu: [/QUOTE] a filmik gdzie:mad: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
chita replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anna_33']Wsparcie przydaloby sie bardzo...moze faktycznie warto sprobowac. Na ktorej stronce sa wpisane jako do ds?[/QUOTE] na glownym OS [URL]http://psiaszansa.pl/pl.php[/URL] ale patrze teraz i widze ze juz poprawione;)a mam taki balagan w kompie ze nie chce mi sie zrzutu szukac z reszta to nie wazne.... a z krakvetem napewno warto sprobowac, pomoc dostaja czasem osoby z kilkunastoma czy kilkudziesiecioma psami a Wy macie ich kilkaset...trzymam kciuki;) -
RYBNIK/SZUKAMY DT/pittbulkowata sunia w schronisku
chita replied to Alicja's topic in Już w nowym domu
wiadomo cos o suni? -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
chita replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Akrum byloby super, przewaznie ludzie szukajacy w necie chca mlodszego psa... zostaja jeszcze gazety lokalne ale z tego co pamietam tam miala jakies ogloszenia (?) -
hahahah sznurówki sa the best:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale tu widac ze ci sie zaraz dostanie jak sie nie odczepisz od glutkow:evil_lol:[url]http://i42.tinypic.com/20st3cj.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/aw3qts.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i najlepszy usmiech na dogo:loveu: [url]http://i40.tinypic.com/149rsdx.jpg[/url] synka masz cudnego powinnas wiecej fotek wrzucac razem- z córusią;)
-
Benko... Starszy, bokserowaty pan... Już za TM...
chita replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bardzo mi przykro:-( a kto to jest Frodo tez bokser,jakis staruszek?przepraszam ja nie w temacie....moze chociaz jemu uda sie pomoc... -
Benko... Starszy, bokserowaty pan... Już za TM...
chita replied to Iza i Avanti's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Kapsel']I to jest dowód na to, że priorytetem jest ratowanie staruszków :-( Nie wierzę, że jakby chociaż DT miał to by odszedł :-( a nawet gdyby tam się tak stało to nie odszedłby SAM :-([/QUOTE] swiete slowa:-( boze biedny psiak... [*] -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
chita replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
odnowie malej kilka ogloszen ale tak pomyslalm ze Mrowcia nadaje sie dla osoby straszej jakoze sama jest w kwiecie wieku;)takie osoby rzadko korzystaja z internetu wiec moze jakies plakaty ogloszenia etc przynioslyby lepszy skutek??martwi mnie ta malizna....:-( -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
chita replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
podczytuje watek i mysle ze powinniscie zglosic swoja kandydature w krakvecie (bo nie kojarze czy byla), Boguszyce zna prawie cale dogo z reszta warto byloby sie przypomniec a sadze ze macie realne szanse na to wsparcie...;) aaa na stronce jest chyba blad, te trzy psiaki co wyjezdzaly w poniedzialek do chyba do hotelu a nie do ds?;) -
Elbląg - zagłodzona i pobita Dusza - w domu jak marzenie!
chita replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
wrzucilam na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/59[/url] trzymaj sie Duszyczko... -
[quote name='Paula03'] Zabierzcie mnie tam!!! :loveu: :[/QUOTE] agaga,soema, ania jada latem:diabloti:musicie sie z transportem dogadac:evil_lol:moze zalozyc watek na transportowym i laczony sie zrobi:eviltong: [quote name='Lapeno']kolejny TTB,będę więc odwiedzać bo trzeba się wspierać :)[/QUOTE] zapraszamy:cool3:moj terrier typu boxer wita serdecznie:eviltong: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja nie wiem, jak tacy grzesznicy mogą mieszkać w raju!!...te widoki obłęd...zazdroszcze jak cholera:) Arina szczęśliwa i Wy szczęśliwi....tzn ja wiem co jest Wam jeszcze do sedna szczęscia potrzebne:cool3:...coś na C...to coś bidne czeka, tez by chciało pobiegać....:roll:[/QUOTE] za grzesznikow cie pogonie ale za Cezarka nogi ******* powyrywam:lmaa::diabloti: to cos biedne na tymczas do Krakowa trza wyslac :cool3: [SIZE=1]a widzialas lapke na filmiku:multi:nie widac sladu po zlamaniu:multi:[/SIZE]
-
[quote name='fioneczka'] przecież wygląda jakby zębów nie miała i taki goopkowaty wzrok hehe[/QUOTE] toć to nie holiłud zeby zeby szczerzyla do kazdego zdjecia:mad::diabloti: a z jedzeniem juz lepiej?a ja zawsze myslalam ze jak rodowod i hodowla to i socjalizacja na wysokim poziomie.....:shake:
-
[quote name='Soema']:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Do Arinki to Cezarek, też z Bronicy :loveu: nie daj muu tak długo czekać jak Arince kazałaś![/QUOTE] nastepna pijana:mdleje: [quote name='agaga21']coś ty! ja przy pierwszej butelce najprawdziwszą w świecie prawdę mówię! przy drugiej zaczyna mi sie język plątać ale prawda jest wtedy jeszcze prawdziwsza niż przy pierwszej:cool3::cool3:[/QUOTE] dobra to czekam pol godziny i pogadamy przy trzeciej :diabloti: ide sobie drinka strzelic bo z Wami sie nie da na trzezwo:biggrina: