Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='andzia69']dokładnie - taki wash & go :):):)[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: to Ty go 'wash' a potem on 'go home':eviltong:
  2. zapisze,poczytam i zobacze jak moge pomoc....biedna mala;(
  3. ale slodziak z niego:loveu: wyglada jak Maxio co pojechal do Szczecinka, taka nowa rasa wszystkiego po trochu:evil_lol:
  4. [quote name='Greven']Dzisiaj pan Rudolph sam zadzwonił. Dafne przeszła okres próbny ;) Na razie wszystko jest ok. Dostała tylko jakiś krostek na boku, ale to prawdopodobnie alergia, ponieważ głębszy wywiad wykazał, iż zjadła jajko z niespodzianką... znaczy bez niespodzianki na szczęście ;) Jak uda mi się wydrukować umowę, to podskoczę potem do pana Rudolpha i Dafi będzie oficjalnie "sprzedana". Jeżeli Kinga, u której Dafi była na tymczasie, w ten weekend wyda do nowego domu innego swojego tymczasowicza, to od poniedziałku zgadza się wziąć pod opiekę astkę Enigmę ze szczecińskiego schroniska![/QUOTE] no to same dobre wiesci...:multi: oprocz tych krostek rzecz jasna;)
  5. bidulek...domek z jakas panienka by sie przydal:lol: a panciostwo Dollynky nie chce moze dwupaku:cool3:
  6. no niestety taka jest prawda...nieraz z wakacji wracalam przylamana.... Miya bardzo urosla:crazyeye: wyglada cudnie na lozeczku:loveu::loveu::loveu:
  7. ale on jest piekny:crazyeye::loveu:i faktycznie troche smutny.... a ja przegladajac allegro myslalam ze reproduktora z niego zrobilyscie:diabloti::shake: [URL]http://www.allegro.pl/item972968967_amstaff_reproduktor.html[/URL]
  8. [quote name='Inez de Villaro'] A zdjęcia sie podobały???[/QUOTE] pewnie ze sie podobaly:loveu::loveu::loveu:a co masz jeszcze:cool3::cool3::cool3:
  9. na transportowym cos jest z okolic ale odplatnie [url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/url]
  10. [quote name='Soema'].. znalazłam wczoraj filmiki jak Toffi taki malutki niezaradny próbował chodzić. Jaki onn był maluśki :loveu: [/QUOTE] a filmik gdzie:mad:
  11. dzisiaj wtorek:razz: brak wiadomosci oznacza chyba dobra wiadomosc:razz:
  12. [quote name='Anna_33']Wsparcie przydaloby sie bardzo...moze faktycznie warto sprobowac. Na ktorej stronce sa wpisane jako do ds?[/QUOTE] na glownym OS [URL]http://psiaszansa.pl/pl.php[/URL] ale patrze teraz i widze ze juz poprawione;)a mam taki balagan w kompie ze nie chce mi sie zrzutu szukac z reszta to nie wazne.... a z krakvetem napewno warto sprobowac, pomoc dostaja czasem osoby z kilkunastoma czy kilkudziesiecioma psami a Wy macie ich kilkaset...trzymam kciuki;)
  13. Akrum byloby super, przewaznie ludzie szukajacy w necie chca mlodszego psa... zostaja jeszcze gazety lokalne ale z tego co pamietam tam miala jakies ogloszenia (?)
  14. hahahah sznurówki sa the best:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ale tu widac ze ci sie zaraz dostanie jak sie nie odczepisz od glutkow:evil_lol:[url]http://i42.tinypic.com/20st3cj.jpg[/url] [url]http://i42.tinypic.com/aw3qts.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no i najlepszy usmiech na dogo:loveu: [url]http://i40.tinypic.com/149rsdx.jpg[/url] synka masz cudnego powinnas wiecej fotek wrzucac razem- z córusią;)
  15. bardzo mi przykro:-( a kto to jest Frodo tez bokser,jakis staruszek?przepraszam ja nie w temacie....moze chociaz jemu uda sie pomoc...
  16. [quote name='Kapsel']I to jest dowód na to, że priorytetem jest ratowanie staruszków :-( Nie wierzę, że jakby chociaż DT miał to by odszedł :-( a nawet gdyby tam się tak stało to nie odszedłby SAM :-([/QUOTE] swiete slowa:-( boze biedny psiak... [*]
  17. odnowie malej kilka ogloszen ale tak pomyslalm ze Mrowcia nadaje sie dla osoby straszej jakoze sama jest w kwiecie wieku;)takie osoby rzadko korzystaja z internetu wiec moze jakies plakaty ogloszenia etc przynioslyby lepszy skutek??martwi mnie ta malizna....:-(
  18. podczytuje watek i mysle ze powinniscie zglosic swoja kandydature w krakvecie (bo nie kojarze czy byla), Boguszyce zna prawie cale dogo z reszta warto byloby sie przypomniec a sadze ze macie realne szanse na to wsparcie...;) aaa na stronce jest chyba blad, te trzy psiaki co wyjezdzaly w poniedzialek do chyba do hotelu a nie do ds?;)
  19. wrzucilam na nk [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/59[/url] trzymaj sie Duszyczko...
  20. [quote name='Paula03'] Zabierzcie mnie tam!!! :loveu: :[/QUOTE] agaga,soema, ania jada latem:diabloti:musicie sie z transportem dogadac:evil_lol:moze zalozyc watek na transportowym i laczony sie zrobi:eviltong: [quote name='Lapeno']kolejny TTB,będę więc odwiedzać bo trzeba się wspierać :)[/QUOTE] zapraszamy:cool3:moj terrier typu boxer wita serdecznie:eviltong: [quote name='Ania+Milva i Ulver']Ja nie wiem, jak tacy grzesznicy mogą mieszkać w raju!!...te widoki obłęd...zazdroszcze jak cholera:) Arina szczęśliwa i Wy szczęśliwi....tzn ja wiem co jest Wam jeszcze do sedna szczęscia potrzebne:cool3:...coś na C...to coś bidne czeka, tez by chciało pobiegać....:roll:[/QUOTE] za grzesznikow cie pogonie ale za Cezarka nogi ******* powyrywam:lmaa::diabloti: to cos biedne na tymczas do Krakowa trza wyslac :cool3: [SIZE=1]a widzialas lapke na filmiku:multi:nie widac sladu po zlamaniu:multi:[/SIZE]
  21. [quote name='fioneczka'] przecież wygląda jakby zębów nie miała i taki goopkowaty wzrok hehe[/QUOTE] toć to nie holiłud zeby zeby szczerzyla do kazdego zdjecia:mad::diabloti: a z jedzeniem juz lepiej?a ja zawsze myslalam ze jak rodowod i hodowla to i socjalizacja na wysokim poziomie.....:shake:
  22. [quote name='agaga21']no tak. miała ambitny plan, by co chwilę komuś kolana podciąć kijeczkiem ;)[/QUOTE] nie narzekaj:diabloti: zapas drewna na zime juz pewnie masz w domu:evil_lol:
  23. [quote name='Soema']:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2: Do Arinki to Cezarek, też z Bronicy :loveu: nie daj muu tak długo czekać jak Arince kazałaś![/QUOTE] nastepna pijana:mdleje: [quote name='agaga21']coś ty! ja przy pierwszej butelce najprawdziwszą w świecie prawdę mówię! przy drugiej zaczyna mi sie język plątać ale prawda jest wtedy jeszcze prawdziwsza niż przy pierwszej:cool3::cool3:[/QUOTE] dobra to czekam pol godziny i pogadamy przy trzeciej :diabloti: ide sobie drinka strzelic bo z Wami sie nie da na trzezwo:biggrina:
×
×
  • Create New...