Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. .................nowy banerek...... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148364-Guaro-odratowany-anioA-w-ciele-boksera-ZAE-by-w-tragicznym-stanie-pomA-A-cie"][IMG]http://images49.fotosik.pl/263/8d3edad876f516e7m.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d3edad876f516e7.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/img/Loader.gif[/IMG][/URL]
  2. znajoma wysylala pieniadze na Nutke ale wrocily do niej na konto:mad:nie mam pojecia dlaczego, mozecie podac SWIFT albo strone towarzystwa jesli jest bo nie znalazlam;)
  3. Agata:-( nie potrafie napisac jak mi przykro ze przez to przechodzicie ale musicie sie trzymac dla Misia i calej rodzinki, wszyscy wiemy jak cholernie lekarze potrafia sie mylic (i to nawet Ci najlepsi niestety) wiec z tych kilkunastu miesiecy moze zrobic sie kilkadziesiat...
  4. a wiecie co ja odkopalam w zdjeciach ostatnio:cool3: filmik....:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=yGY35IEobYg"][IMG]http://i2.ytimg.com/vi/yGY35IEobYg/default.jpg[/IMG][/URL]
  5. obie inne i obie pikne:loveu: przelew poszedl;) kto jeszcze sie dorzuci:cool3: [SIZE=1] (Arinka moze i by chciala boksiowa siostryczke ale poki co mamy za male lozko :p)[/SIZE]
  6. jak wystawialam allegro szczylom to przez san weekend czasem bylo ponad 1000 wejsc wiec to niestety o niczym nie swiadczy:shake: jezeli allegro nie jest wyróznione to warto wystawiac na kilka dni (3-4)bo wtedy pojawia sie na pierwszej stronie jako najszybciej konczace sie, podobnie z cena... a psiak jest sliczny:loveu: w tym wieku powinien miec swego ludzia juz przy sobie:roll:
  7. [quote name='babaj'] Zapomniałem się jeszcze Was zapytać co o [URL="http://www.ad-zoo.pl/?a=shop&kategoria=6"]takich [/URL]karmach sądzicie. Sklep reklamuje się tu na forum i jak czytam skład to ślinka mi cieknie. Porównania do karmy w Biedronce nie ma, tu 97% mięsa, tam 3%.[/QUOTE] Z karmami i zawartoscia miesa bywa roznie bo czesto sa to maczki i odpadki a nie mieso, polecam artykul [URL]http://www.zpastorowejsfory.pl.tl/Kr%F3tka-rozprawka-o-suchych-karmach.htm[/URL] osobiscie z suchych moge polecic Orijen i Acane, chociaz Nutra tez sie sprawdzila:razz: puszki bozita smakowite aczkolwiek moj pies lubi animonde;)
  8. juz jest wieczor:eviltong: dobrze ze sa razem, beda razem walczyly z tym przerazeniem:-( wysle 20zl:oops:
  9. dodalam niunka:loveu: tutaj [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/55[/url] ja juz nie wiem gdzie szukac tego domu :shake:
  10. pisalam do anji ale widze ze ogloszen jeszcze nie ma:roll:
  11. :thumbs::thumbs::thumbs:bedzie dobrze, musi byc...a kciuki caly czas zacisniete :kciuki:
  12. pozytywne szkolenie zdziala cuda i wierze ze sie szybko dotrzecie ;) [quote name='Soema'] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S3iDyQc0SGI/AAAAAAAAAmY/VMdda_nXd8U/s640/20100131125.jpg[/IMG] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=1]chyba kiedys adoptuje boksia[/SIZE]:oops::loveu:
  13. podziwiamy podziwiamy:lol:Fredzia wyglada super, tak figlarnie;):loveu::loveu:
  14. E-S ja losy bidulki sledze wlasciwie od poczatku;) i nie chodzi mi o kontakt z Weronia bo mimo ze bana juz nie ma na watku juz sie nie pojawia...mowie o kontakcie z p. Wanda:lol:
  15. a czy jest na watku ktos kto ma kontakt z p. Wanda? moze lepiej zadzwonic i spytac niz snuc domysly...
  16. ta zabawa dobrze wróży:lol: a za jutro :thumbs::kciuki:
  17. ja moge pomoc bazarkami [SIZE=1](agaga wystawisz:oops:)[/SIZE]
  18. dostalam pw, biedactwo:shake:niestety finansowo narazie nie pomoge:-(
  19. jaki szczesliwy pycholek:multi::loveu: tak sie ciesze ze Fredzia w te mrozy grzeje doopke u siebie i ma taki wpsanialy domek:multi::lol:
  20. ojojoj trzeba szybko jakas boksiowa bide skolowac co Soeme pocieszy:grins: [SIZE=1][COLOR=DimGray]i na mnie se kija daruj bo nie podziala:eviltong:[/COLOR][/SIZE]
  21. lapka ogolnie lepiej ale dalej chuchamy i dmuchamy, rtg ok, odstawilismy antybiotyki i czekamy.... kuleje juz mniej, podobnie jak Etnusia:loveu:a zabawki tez jej rzucam...tylko ze ona nie oddaje:roll: i robi im "kuku" jak tej pileczce:roll::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0b4b2ef83c22b3d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/f0b4b2ef83c22b3dmed.jpg[/IMG][/URL] trzymam kciuki za Etnusie i Lecterka, to taki psi aniolek:loveu:
  22. zdjecia w sobote?:evil_lol:czyli za jakies 2godzinki:multi::diabloti:
  23. jaka on jest sliczna:loveu::loveu::loveu:napatrzec sie nie moge i to spojrzenie:loveu:widac ze ma diabelka za uszami :evil_lol: [SIZE=1]agaga czy ona niszczy zabawki czy tylko patole, pytam z ciekawosci bo Arinie kong nie daje rady:roll:[/SIZE]
  24. jest cudny ale martwi mnie ze jest tyle ogloszen i zero odzewu:shake:
  25. [quote name='sleepingbyday']aga, poprosze mejla w wolnej chwili o belli i dlaczego zmiana decyzji, dobra? ciekawa jestem, bo telefony sie urywały i nagle umilkło, więc się zdziwiłam, bo myslałam, ze nic się nie zmienia. bella to pielgrzymuje, hehe. matko, trzymam kciuki, za podróz, z abellę no i za wizyte poadopcyjną. w sumie przetrze szlak dziewczyna....[/QUOTE] ooo, a kto robi poadopcyjne w szwajcarii?
×
×
  • Create New...