-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
.................nowy banerek...... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/148364-Guaro-odratowany-anioA-w-ciele-boksera-ZAE-by-w-tragicznym-stanie-pomA-A-cie"][IMG]http://images49.fotosik.pl/263/8d3edad876f516e7m.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d3edad876f516e7.html"][IMG]http://www.fotosik.pl/img/Loader.gif[/IMG][/URL] -
TRAGEDIA!! Sunia z urwaną łapką!! JUŻ W DOMU STAŁYM! :)
chita replied to eneda's topic in Już w nowym domu
znajoma wysylala pieniadze na Nutke ale wrocily do niej na konto:mad:nie mam pojecia dlaczego, mozecie podac SWIFT albo strone towarzystwa jesli jest bo nie znalazlam;) -
Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)
chita replied to fufu's topic in Już w nowym domu
a wiecie co ja odkopalam w zdjeciach ostatnio:cool3: filmik....:loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=yGY35IEobYg"][IMG]http://i2.ytimg.com/vi/yGY35IEobYg/default.jpg[/IMG][/URL] -
Bokserki z PSEUDO, już w swoich domach ! Fundacja SOS Bokserom
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
obie inne i obie pikne:loveu: przelew poszedl;) kto jeszcze sie dorzuci:cool3: [SIZE=1] (Arinka moze i by chciala boksiowa siostryczke ale poki co mamy za male lozko :p)[/SIZE] -
jak wystawialam allegro szczylom to przez san weekend czasem bylo ponad 1000 wejsc wiec to niestety o niczym nie swiadczy:shake: jezeli allegro nie jest wyróznione to warto wystawiac na kilka dni (3-4)bo wtedy pojawia sie na pierwszej stronie jako najszybciej konczace sie, podobnie z cena... a psiak jest sliczny:loveu: w tym wieku powinien miec swego ludzia juz przy sobie:roll:
-
[quote name='babaj'] Zapomniałem się jeszcze Was zapytać co o [URL="http://www.ad-zoo.pl/?a=shop&kategoria=6"]takich [/URL]karmach sądzicie. Sklep reklamuje się tu na forum i jak czytam skład to ślinka mi cieknie. Porównania do karmy w Biedronce nie ma, tu 97% mięsa, tam 3%.[/QUOTE] Z karmami i zawartoscia miesa bywa roznie bo czesto sa to maczki i odpadki a nie mieso, polecam artykul [URL]http://www.zpastorowejsfory.pl.tl/Kr%F3tka-rozprawka-o-suchych-karmach.htm[/URL] osobiscie z suchych moge polecic Orijen i Acane, chociaz Nutra tez sie sprawdzila:razz: puszki bozita smakowite aczkolwiek moj pies lubi animonde;)
-
Bokserki z PSEUDO, już w swoich domach ! Fundacja SOS Bokserom
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
juz jest wieczor:eviltong: dobrze ze sa razem, beda razem walczyly z tym przerazeniem:-( wysle 20zl:oops: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
dodalam niunka:loveu: tutaj [url]http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/55[/url] ja juz nie wiem gdzie szukac tego domu :shake: -
amstaffka z drożdżycą-kto dorzuci PLN na hotel i leczenie
chita replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
pisalam do anji ale widze ze ogloszen jeszcze nie ma:roll: -
pozytywne szkolenie zdziala cuda i wierze ze sie szybko dotrzecie ;) [quote name='Soema'] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S3iDyQc0SGI/AAAAAAAAAmY/VMdda_nXd8U/s640/20100131125.jpg[/IMG] [/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=1]chyba kiedys adoptuje boksia[/SIZE]:oops::loveu:
-
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
chita replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
podziwiamy podziwiamy:lol:Fredzia wyglada super, tak figlarnie;):loveu::loveu: -
Karinka- już całkowicie zdrowa. DT okazał się DS ;) ***
chita replied to magdyska25's topic in Już w nowym domu
dostalam pw, biedactwo:shake:niestety finansowo narazie nie pomoge:-( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
chita replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
jaki szczesliwy pycholek:multi::loveu: tak sie ciesze ze Fredzia w te mrozy grzeje doopke u siebie i ma taki wpsanialy domek:multi::lol: -
ojojoj trzeba szybko jakas boksiowa bide skolowac co Soeme pocieszy:grins: [SIZE=1][COLOR=DimGray]i na mnie se kija daruj bo nie podziala:eviltong:[/COLOR][/SIZE]
-
lapka ogolnie lepiej ale dalej chuchamy i dmuchamy, rtg ok, odstawilismy antybiotyki i czekamy.... kuleje juz mniej, podobnie jak Etnusia:loveu:a zabawki tez jej rzucam...tylko ze ona nie oddaje:roll: i robi im "kuku" jak tej pileczce:roll::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0b4b2ef83c22b3d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/f0b4b2ef83c22b3dmed.jpg[/IMG][/URL] trzymam kciuki za Etnusie i Lecterka, to taki psi aniolek:loveu:
-
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
chita replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
zdjecia w sobote?:evil_lol:czyli za jakies 2godzinki:multi::diabloti: -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
jest cudny ale martwi mnie ze jest tyle ogloszen i zero odzewu:shake: -
Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!
chita replied to Zofia.Sasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']aga, poprosze mejla w wolnej chwili o belli i dlaczego zmiana decyzji, dobra? ciekawa jestem, bo telefony sie urywały i nagle umilkło, więc się zdziwiłam, bo myslałam, ze nic się nie zmienia. bella to pielgrzymuje, hehe. matko, trzymam kciuki, za podróz, z abellę no i za wizyte poadopcyjną. w sumie przetrze szlak dziewczyna....[/QUOTE] ooo, a kto robi poadopcyjne w szwajcarii?