Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. faktycznie przez ten nosek jest wyjatkowej urody:loveu: i jak slodko marszczy czólko [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6037.jpg[/url] a jak z jedzeniem,juz lepiej?
  2. zaczelam te ogloszenia, ale powiem wam ze bez lepszych zdjec to czarno to widze...
  3. spala caly dzien:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F99n3dBfI/AAAAAAAAAHI/dKfHr99Mhoo/s512/DSC_6667.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F9-Aw1gCI/AAAAAAAAAHM/p1dgwRrDzHQ/s512/DSC_6668.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksTBxtK_I/AAAAAAAAAXc/rQJi77XBxuw/s512/IMG_0018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksTQXkx2I/AAAAAAAAAXg/porqWSFFexo/s512/IMG_0019.JPG[/IMG] w piatek TZ zostal z nia ale Arince bylo juz o wiele lepiej:diabloti: oto co zastal jak wyszedl wyrzucic smieci....:shiny: [video=youtube;1nwtgpUCXVQ]http://www.youtube.com/watch?v=1nwtgpUCXVQ[/video]
  4. [quote name='Soema']Ten języczek to tak.. kokieteryjnie :loveu:[/QUOTE] tak sobie to tlumacz:glaszcze::grins: [quote name='Paula03']Arinka jak zawsze śliczna :loveu: W łóżku to na pewno ma wygodnie :evil_lol:[/QUOTE] teoretycznie to jej w łóżku nie wolno:mad: Niunia byla chora w czwartek i caly dzien wymiotowala:shake:musiala zatruc sie czyms na spacerze...biedactwo moje kochane [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksVWWe8tI/AAAAAAAAAXw/5Nkjp5bUgfs/s640/IMG_0061.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S630UmBkOdI/AAAAAAAAAZI/brQDuIkR42E/s512/IMG_0195.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S630WCXxz_I/AAAAAAAAAZU/4R63dXjrk3g/s512/IMG_0203.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S633VOL1PaI/AAAAAAAAAZg/ZtwWqD7XveM/s512/IMG_0029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S633WFYobCI/AAAAAAAAAZk/4ekhUCAxWc8/s512/IMG_0030.JPG[/IMG]
  5. taaa u nas kong tez mial byc niezniszczalny....:roll::diabloti: bidula gardło sobie zedrze przez ta nowa zabawke:shake::evil_lol:
  6. czyli liczysz ze zabawka przezyje dwa dni...:evil_lol: Etna jest stworzona do portretow:loveu::loveu::loveu:powalajacy ma usmiech:loveu:
  7. Gratuluje córuni:loveu::loveu:Tak bardzo sie ciesze ze przyjeliscie pod swoj dach sunie....i mocno trzymam kciuki za socjalizacje:multi:ale wiem ze gładko wam pojdzie-miłosc czyni cuda;)
  8. 200 zl to nie wiele.. a gdzie ten hotelik?
  9. dlugie uszy mnie zmylily;) sa bardzo podobni...
  10. Max to ten sam ktorego wkleila dzis andzia czy tylko łudząco podobny?
  11. no fakt:splat:pasta kiwi psa ożywi:diabloti:
  12. jestes szybsza od komunikatora gg:evil_lol::loveu: ja pisalam do izabelka70;)
  13. od razu krzykaczka, ona tylko Cie prosila zebys zeszla na dół pogryzc z nia patolka:evil_lol: śliczna Etnusia a jak wyblaknie to sie spray kupi;):diabloti:
  14. spojrzcie na komentarze tej osoby,same na temat handlu psami:angryy:ta sama osoba wystawia tez bolończyki i cavaliery... [url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6624700[/url] jest tu ktos od labkow?
  15. czuje sie wdeptana w ziemie:sad::nonono2::diabloti: mam fotki sypialniane:evil_lol: u moich rodzicow rodzonych ktorzy sa odpowiedzialni za rozpsucie tego psa do szpiku kosci:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6kr2qGIaFI/AAAAAAAAAXA/l7ZjSg2baY4/s512/IMG_0181.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6kr3ZcbaUI/AAAAAAAAAXE/wFnrcSALGtU/s512/IMG_0185.JPG[/IMG] kołami do gory [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksT09AypI/AAAAAAAAAXk/nrQOmXdWFRM/s512/IMG_0021.JPG[/IMG] jęzorek dla matki chrzestnej:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksU9P9BcI/AAAAAAAAAXs/zw75K22ubwo/s512/IMG_0054.JPG[/IMG] no i ostatnie:loveu:jednym slowem wszytskie wyra zaliczone:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIP0Mh7jI/AAAAAAAAAOY/R1YMo7PLVWI/s512/DSC_6856.JPG[/IMG]
  16. :shocked!:patrz Soema!:shocked!:wyzwała Cie:lying: :grins::turn-l::turn-l:
  17. kochana ja po dacie dotarlam do tego w dwie minuty:evil_lol: ale ciiii tamtym nie mow niech podziwiaja:eviltong:
  18. super fotki Owieczko, sliczny masz przybytek:evil_lol::loveu:
  19. ja zrobie kilka ogloszen jutro najdalej w czwartek alle mysle ze najwazniejsze to i tak allegro i alegratka(tego akurat nie zrobie bo nie mam polskiego nr a tam sie jakies kody smsem wysyla )
  20. [quote name='andzia69']ktoś ją wstawiał do mnie na wątek...wstawił...ale zapomniał napisac, ze sunia trafiła do super domku!:loveu: niedobre jesteście:shake::eviltong:[/QUOTE] sa niedobre:shake: to fakt i nie waż sie z nimi zadzierac bo Ci psa wcisną:shake::diabloti:wiem z autopsji:mad: [quote name='Soema']Ten wątek jest tak duuuuży.. że nie znajdę tego. Ania pisała, że ma dogomaniacki dom :grins: a Ty tak idź na urlop, ale nie wróć z żadną bidą :shake:[/QUOTE] Bosheee Soema Ty to jednak leniwa jestes:shiny:....tam jest tylko 4600postow:roll:nie wiem w czym problem:eviltong:mowisz i masz; post 3484 [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Astka Arina z Brodnicy tez ma już dom-można zdjąć- i to dom u dogomaniaczki:cool3:[/QUOTE] Ha! :p
  21. [quote name='Greven']Bardzo fajne fotki! Wydaje mi się, że ona ma leciutki przodozgryz... jak moja Łapa :loveu:[/QUOTE] dopatrzyla sie :mad: czyli ze aparat trzeba skolowac:diabloti: A chetni na Najde doswiadczeni z bullami czy poprostu bez pamieci zakochani w jej oczach?:loveu::oops::loveu:
  22. super, biedak jeszcze nie wie o tych niecnych planach...:evil_lol: [SIZE=1] wszak zycie to nie bajka, jednym daje cukierki-innym ucina jajka:eviltong: [/SIZE]
  23. ja finansowo niestety nie pomoge, przykro mi ale znalezc bezplatny dt ostatnio graniczy z cudem... do ogloszen najlepsze fotki sa domowe, ludzie zwykle nie chca psa z lancucha, a allegro ma?
  24. ja rozumiem wszystko, ale kto skoro nie my ma sie przeciwstawic takim działaniom, tym bardziej sadze ze jesli sa to tescie to masz na nich jakis tam wplyw, porozmawiaj moze, wytlumacz ze to nie jeste rozwiazanie .... sadze ze najszybciej podjechac do najblizszego miasta i zostawic ogloszenia w lecznicach i w regionalnej prasie i gdzie tylko sie da, ja moge ewentualnie pomoc troszke w ogloszeniach
×
×
  • Create New...