-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
faktycznie przez ten nosek jest wyjatkowej urody:loveu: i jak slodko marszczy czólko [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6037.jpg[/url] a jak z jedzeniem,juz lepiej?
-
spala caly dzien:roll: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F99n3dBfI/AAAAAAAAAHI/dKfHr99Mhoo/s512/DSC_6667.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F9-Aw1gCI/AAAAAAAAAHM/p1dgwRrDzHQ/s512/DSC_6668.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksTBxtK_I/AAAAAAAAAXc/rQJi77XBxuw/s512/IMG_0018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksTQXkx2I/AAAAAAAAAXg/porqWSFFexo/s512/IMG_0019.JPG[/IMG] w piatek TZ zostal z nia ale Arince bylo juz o wiele lepiej:diabloti: oto co zastal jak wyszedl wyrzucic smieci....:shiny: [video=youtube;1nwtgpUCXVQ]http://www.youtube.com/watch?v=1nwtgpUCXVQ[/video]
-
[quote name='Soema']Ten języczek to tak.. kokieteryjnie :loveu:[/QUOTE] tak sobie to tlumacz:glaszcze::grins: [quote name='Paula03']Arinka jak zawsze śliczna :loveu: W łóżku to na pewno ma wygodnie :evil_lol:[/QUOTE] teoretycznie to jej w łóżku nie wolno:mad: Niunia byla chora w czwartek i caly dzien wymiotowala:shake:musiala zatruc sie czyms na spacerze...biedactwo moje kochane [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksVWWe8tI/AAAAAAAAAXw/5Nkjp5bUgfs/s640/IMG_0061.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S630UmBkOdI/AAAAAAAAAZI/brQDuIkR42E/s512/IMG_0195.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S630WCXxz_I/AAAAAAAAAZU/4R63dXjrk3g/s512/IMG_0203.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S633VOL1PaI/AAAAAAAAAZg/ZtwWqD7XveM/s512/IMG_0029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S633WFYobCI/AAAAAAAAAZk/4ekhUCAxWc8/s512/IMG_0030.JPG[/IMG]
-
Gratuluje córuni:loveu::loveu:Tak bardzo sie ciesze ze przyjeliscie pod swoj dach sunie....i mocno trzymam kciuki za socjalizacje:multi:ale wiem ze gładko wam pojdzie-miłosc czyni cuda;)
-
Max - od szczeniaka na łańcuchu - ma nowy nowy dom
chita replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
200 zl to nie wiele.. a gdzie ten hotelik? -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
jestes szybsza od komunikatora gg:evil_lol::loveu: ja pisalam do izabelka70;) -
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
spojrzcie na komentarze tej osoby,same na temat handlu psami:angryy:ta sama osoba wystawia tez bolończyki i cavaliery... [url]http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6624700[/url] jest tu ktos od labkow? -
czuje sie wdeptana w ziemie:sad::nonono2::diabloti: mam fotki sypialniane:evil_lol: u moich rodzicow rodzonych ktorzy sa odpowiedzialni za rozpsucie tego psa do szpiku kosci:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6kr2qGIaFI/AAAAAAAAAXA/l7ZjSg2baY4/s512/IMG_0181.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6kr3ZcbaUI/AAAAAAAAAXE/wFnrcSALGtU/s512/IMG_0185.JPG[/IMG] kołami do gory [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksT09AypI/AAAAAAAAAXk/nrQOmXdWFRM/s512/IMG_0021.JPG[/IMG] jęzorek dla matki chrzestnej:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S6ksU9P9BcI/AAAAAAAAAXs/zw75K22ubwo/s512/IMG_0054.JPG[/IMG] no i ostatnie:loveu:jednym slowem wszytskie wyra zaliczone:evil_lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIP0Mh7jI/AAAAAAAAAOY/R1YMo7PLVWI/s512/DSC_6856.JPG[/IMG]
-
:shocked!:patrz Soema!:shocked!:wyzwała Cie:lying: :grins::turn-l::turn-l:
-
kochana ja po dacie dotarlam do tego w dwie minuty:evil_lol: ale ciiii tamtym nie mow niech podziwiaja:eviltong:
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
super fotki Owieczko, sliczny masz przybytek:evil_lol::loveu: -
[quote name='andzia69']ktoś ją wstawiał do mnie na wątek...wstawił...ale zapomniał napisac, ze sunia trafiła do super domku!:loveu: niedobre jesteście:shake::eviltong:[/QUOTE] sa niedobre:shake: to fakt i nie waż sie z nimi zadzierac bo Ci psa wcisną:shake::diabloti:wiem z autopsji:mad: [quote name='Soema']Ten wątek jest tak duuuuży.. że nie znajdę tego. Ania pisała, że ma dogomaniacki dom :grins: a Ty tak idź na urlop, ale nie wróć z żadną bidą :shake:[/QUOTE] Bosheee Soema Ty to jednak leniwa jestes:shiny:....tam jest tylko 4600postow:roll:nie wiem w czym problem:eviltong:mowisz i masz; post 3484 [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Astka Arina z Brodnicy tez ma już dom-można zdjąć- i to dom u dogomaniaczki:cool3:[/QUOTE] Ha! :p
-
Kolejny szkieletor bullowaty liczy na cud-MA SWÓJ WŁASNY DOM!!!
chita replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
super, biedak jeszcze nie wie o tych niecnych planach...:evil_lol: [SIZE=1] wszak zycie to nie bajka, jednym daje cukierki-innym ucina jajka:eviltong: [/SIZE] -
ja rozumiem wszystko, ale kto skoro nie my ma sie przeciwstawic takim działaniom, tym bardziej sadze ze jesli sa to tescie to masz na nich jakis tam wplyw, porozmawiaj moze, wytlumacz ze to nie jeste rozwiazanie .... sadze ze najszybciej podjechac do najblizszego miasta i zostawic ogloszenia w lecznicach i w regionalnej prasie i gdzie tylko sie da, ja moge ewentualnie pomoc troszke w ogloszeniach