-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
jasne ze obrożke kupic;) Kochani u nas na bazarku tez njest nowa-czerwona pozycja 12: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181657-TU-ZNAJDZIESZ-WSZYSTKO-MEGA-BAZAR-NA-BB-do-31-marca[/URL] tutaj tez sa jakies [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181904-Nowe-obroA-e-i-smycze-Pitman-Woza-i-inne-na-BB-do-31-03-2010[/URL] -
a u Arinki ogólnie dobrze,dziekujemy:loveu:chociaz po tym przeziebieniu pokaleczyla sobie lapy, wymiotowala po pozarciu patola i wczoraj rozwolnienie (zwinela nam papryke z kuchni :mad:i podejrzewam ze po tym) a na dodatek zaczela trzec tylkiem:flaming:, mam nadzieje ze to nie zatoki okoloodbytowe, ale ogolnie jest dobrze;) stare zdjecie z czasow jak gryzla po rekach:evil_lol:chociaz nadal ma takie zapędy:oops: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vIOnTJsVI/AAAAAAAAAOQ/CrmwIL_bTOk/s512/DSC_6852.JPG[/IMG] i jeszcze kilka... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rbWiJFBsI/AAAAAAAAAB8/16Vmk2-JTGc/s512/img_0081.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rbXvBYUhI/AAAAAAAAACA/aIRTW5rnADw/s512/img_0092.jpg[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S4rbbUireDI/AAAAAAAAACM/Nu7F60ri2kE/s512/img_0109.jpg[/IMG] Kochani nie krepujcie sie zaglądac a tym bardziej kupowac:evil_lol: na bazarku - w podpisie;)
-
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
chita replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
z ogloszen pewnie cisza:shake: teraz tyle szczylkow bez domu a co dopiero psiaki w kwiecie wieku.... zapraszam serdecznie na bazarek na BB [url]http://www.dogomania.pl/threads/181657-TU-ZNAJDZIESZ-WSZYSTKO-MEGA-BAZAR-NA-BB-do-31-marca[/url] -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
faktycznie przydaloby sie wiecej osób a nad tekstem jeszcze popracujemy;) tymczasem wszystkie cioteczki serdecznie zapraszam na bazarek:oops: [url]http://www.dogomania.pl/threads/181657-TU-ZNAJDZIESZ-WSZYSTKO-MEGA-BAZAR-NA-BB-do-31-marca[/url] -
Mały Tadzio, mix pit bulla, znowu bezpieczny w swoim domku
chita replied to agnieszka32's topic in Już w nowym domu
faktycznie z pysia ast a z umaszczenia rotek... na watku astki ze Szczecina Enigma 79 zamiescila jakas liste hotelikow, niestety ja nie znam zadnego [I] Hotel Badi - Anna Krywan Kobylanka woj. zachodniopomorskie Hotel dla psa "Baster" Szczecin woj. zachodniopomorskie Hotel Dla Psów "Rancho"Gorzów Wielkopolski / Brzozowiec woj. lubuskie Hotel dla zwierząt "Psia Sfora] k/Zielonej Góry woj. lubuskie Hotel dla zwierząt Kamila Rogozińska Biała Podlaska woj. lubuskie Hotel "Psia kostka" Dorota JankowskaMiędzyrzecz woj. lubuskie Duks Międzyrzecz woj. lubuskie Brams" Maciej Łazar Krzeszyce woj. lubuskie Hotel "Perełka" Gorzów Wlkp woj. lubuskie [/I] tymczas bylby jak zawsze najlepszy... -
wiadomo w jakim wieku jest?
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dogo mi nie chodzilo przez ostatnie dwa dni:angryy: tu sa ogloszenia Burka: [COLOR=black][FONT=Tahoma]1[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]2[/FONT][/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]3[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.alegratka.pl/"]www.alegratka.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]4[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]5[/FONT][/COLOR][URL="http://www.adin.pl/"]www.adin.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]6[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/"]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]7[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]8[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]9[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]10[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.adoos.pl/"]www.adoos.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]11[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]12[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]13[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]14[/FONT][/COLOR] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"]www.cafeanimal.pl[/URL] [COLOR=black][FONT=Tahoma]15[/FONT][/COLOR][URL="http://www.szerlok.pl/"]www.szerlok.pl[/URL] zmienilam troche tekst [SIZE=2][COLOR=Black] [I]Burek został znaleziony na ulicy w jeden mrożny dzien gdy uciekając pomiedzy samochodami został potrącony... [/I] [I]Na widok umierajacego staruszka nie zareagował nikt...jakby ból w tym wieku miał mniejsze znaczenie...[/I] [I]Burek dostał szanse od losu i zaopiekowała sie nim wolontariuszka pod ktorej opieką okazało sie ze jest to żywiołowy piesek w kwiecie wieku, spragniony kontaktu z człowiekiem i jego czułej ręki. Na szczęscie nie odniósł poważnych obrażeń po wypadku i jest juz zaszczepiony, odrobaczony i gotowy do adopcji...[/I] [I]Szukamy wspaniałego domu dla Burka ktory pozwoli doczekać mu godnej starosci wypełnionej ciepłem i miłością. [/I] [I]tel: 785 549 189 mail: [/I][URL="http://us.mc357.mail.yahoo.com/mc/[email protected]"][I][email protected][/I][/URL] ale przydaloby sie wiecej info o psiaku, bo ze zaszczepiony i odrobaczony to polemizowalam;) [/COLOR][/SIZE] -
no ogromny, siatka jest az w lesie na sarenki:p no i ogrodzony strumykiem:eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGndMpNEI/AAAAAAAAATQ/gfojZVuAWzQ/s640/DSC_7020.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGoraXGjI/AAAAAAAAATY/uQT3f73VdWk/s640/DSC_7023.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGp3u5d6I/AAAAAAAAATc/u2_gifiAMto/s640/DSC_7024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGq-niq_I/AAAAAAAAATg/m24h8AtedYI/s640/DSC_7028.JPG[/IMG]
-
pogoda dopisala, byliśmy na spacerku...Od ponad miesiaca trenujemy wracanie na zawolanie i odczulalam ja na "gluchniecie", juz na lince swietnie sie trzyma nas i wraca no i dzis biegala bez linki (na ogromnym terenie ale tez ogrodzonym bo pańcia jest paranoiczką:evil_lol:), świetnie sie spisala, nie bylo to dlugo ale i tak jestem z niej dumna:loveu: Skupia sie tylko na patolach i smakolach i nawet inne psiaki nie odwrocily jej uwagi:multi: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGZ2sNZsI/AAAAAAAAASM/fsUgwki7Mso/s640/DSC_6962.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGfc7TXeI/AAAAAAAAASk/A0Uix64epwc/s512/DSC_6992.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGi7y832I/AAAAAAAAAS4/rMOd12OCN4g/s640/DSC_7012.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGjjmfWKI/AAAAAAAAAS8/2P28EFXuBY4/s640/DSC_7016.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5vGmbQSmBI/AAAAAAAAATM/t8Hy3RuspBQ/s640/DSC_7019.JPG[/IMG]
-
co sie dziwic -dojrzewa dziewczynka,pierwszy tusz i te sprawy:eviltong:
-
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
przepraszam ze tak dlugo schodzi z tymi ogloszeniami:oops: ale pracuje nad tym;) czy Burek jest na watku ogolnym staruszkow ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/127014-Nowa-strona-o-adopcjach-starszych-psA-w-proszAE-dodawaA*****-i-reklamowaAE/page28[/url] -
dubel:niedowia::stupid:
-
[quote name='Ania+Milva i Ulver']Oj tam jeść...ona je chce bliżej poznac po prostu.[/QUOTE] no taaak... blizej znaczy od wewnatrz:eviltong: zimno u nas, zaledwie kilka stopni:shake:to przesiadujemy w domu... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F97HHzkxI/AAAAAAAAAG4/HkK6tjPcEEA/s512/DSC_6640.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F97jdtN5I/AAAAAAAAAG8/7H2ok2q3grY/s512/DSC_6641.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S5F98C9lr4I/AAAAAAAAAHA/OBWYkAzCJio/s512/DSC_6643.JPG[/IMG]
-
w paszporcie rok urodzenia ma 2007 ale przy ostatniej operacji trzech wetow stwierdziło ze ta Głupawka to jeszcze dwoch nie ma:p a z kota to moze i cos ma:roll:...w koncu kocha kotecki.....jeść:diabloti:
-
[quote name='Soema']Ale to nie jest to, z naszej ulubionej serii:evil_lol: jak Ci się podłoga świeci :crazyeye:[/QUOTE] to z ulubionej serii jest niecenzuralne i Nytce nie wolno:eviltong: [SIZE=1]a ta mi przyszla patrzec czy posprzatane[/SIZE]:mdleje::diabloti: