Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. [quote name='agaga21']oj tak! bardzo:loveu:...ale wiesz co ci powiem...? do arinki jeszcze bardziej!:cool3::cool3::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] no masz:mad: ty juz se jeno tego winka nie dolewaj bo zaczynasz bredzic:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  2. [quote name='Soema']O plotki, plotki, plotki:multi::multi::multi::multi: Chita - niewdzięcznica :obrazic:[/QUOTE] ta do plotek jestem pierwsza:diabloti: i jestem wdziecznica:eviltong: nie plotkuj:mad: [quote name='agaga21'][SIZE=4][B]hahaha! padłam![/B][/SIZE] i już nie wstaję dzisiaj!:grin: lepiej doleję sobie winka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no co :grins::niewiem: wydedukowalam sobie ze by do Etnusi pasowal:grins:
  3. czekam na relacje:cool3:
  4. [quote name='agaga21']tak to bywa z tymi pchlarzami ;):loveu:[/QUOTE] no wlasnie wrocmy do Ciebie:eviltong:podobno Baronka adoptujesz:cool3::diabloti:
  5. [quote name='Soema']A dzięki komu ? :grins:[/QUOTE] wiedzialam ze czekasz na odpowiedni moment:-Dchrzesnice bys pochwalila :eviltong:
  6. [quote name='fioneczka']ale ona fajna i spryciula jaka ... i kumpla jakiego ma żywotnego :)[/QUOTE] kumpluje sie z wszytskimi psiurami a od kiedy spuszczamy ja i moze z nimi pobiegac to juz w ogole szalenstwo [quote name='zaba14']Cześć dziewczyny! :) wróciłam, fotki jak zwykle super ! :)[/QUOTE] w koncu wrocila:multi:zaraz ide czytac jak bylo na wakacjach do Miyi:cool3: [quote name='agaga21']właśnie sobie znalazłam filmik ;) i napiszę jeszcze raz, arinka przy russelku to strasznie ocięzała wyszła! mały taki szybki szkrabik, że arina nie nadąza za nim[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][/QUOTE] no ona za wiekszoscia nie nadaza ale sie stara:diabloti:
  7. tu jest filmik:eviltong: i powiem Wam tylko ze Arina to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo:loveu::loveu::loveu: [video=youtube;Q3f2FOLQS0Y]http://www.youtube.com/watch?v=Q3f2FOLQS0Y[/video]
  8. jesu ale macie swieta...same psie przygody:shake: przejrze ogloszenia...
  9. same mi sie tak z picasy wklejaja:niewiem: a na wakacje wpadaj z Etna, koty kombatanty sasiada sie uciesza:evil_lol:
  10. [quote name='fioneczka']siusiu nad wodą ... Fionusia potrafiła siusiu w wodzie zrobić bo nie było czasu na brzeg wyjść :)[/QUOTE] no Arina tez potrafi qpe w locie robic:evil_lol: [quote name='agaga21']jessssooo!!! jak tam pięknie!!! [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0oxbv4PI/AAAAAAAAAfw/1GfJ7pbSqmY/s640/IMG_0005.JPG[/URL] zapraszacie nas na wakacje? zaproście!!!:evil_lol:[/QUOTE] jasne:diabloti: [quote name='fioneczka']oooooooo foty ma i pokazać nie chciała ... chitruska jedna :P[/QUOTE] hmmm mam tez filmik ale nie wiem czy za ta pałe wstawie:diabloti::eviltong:
  11. ostatnie kaczuszki..... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1OP4PELI/AAAAAAAAAhk/AvGWR5q0vTM/s512/IMG_0036.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1P6eBVrI/AAAAAAAAAhs/YjqMWuMNMV8/s512/IMG_0038.JPG[/IMG] kobieto daj juz spokoj z tym aparatem:shake: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1UJZ2NFI/AAAAAAAAAh4/rORyxcCItPg/s512/IMG_0041.JPG[/IMG] taka dzis byla przejrzystosc:-o [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1OyaCIvI/AAAAAAAAAho/617TDYx8nqg/s512/IMG_0037.JPG[/IMG]
  12. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o07UUqqKI/AAAAAAAAAgw/71pKtGUO8bE/s512/IMG_0024.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1C8sbCdI/AAAAAAAAAhE/Dv-hrzlqGwo/s512/IMG_0029.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1FySlV7I/AAAAAAAAAhM/09u-7RQdsYA/s512/IMG_0031.JPG[/IMG] siusiu:oops: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1HZ1XyaI/AAAAAAAAAhQ/KKVwfrnUdFs/s512/IMG_0032.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o1M1ishYI/AAAAAAAAAhg/xgYthhhisis/s512/IMG_0035.JPG[/IMG]
  13. i jeszcze kilka... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0xi4nQMI/AAAAAAAAAgQ/Tcz6cugkdGo/s512/IMG_0018.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0zMeelmI/AAAAAAAAAgY/OQfWA_KVCDc/s512/IMG_0019.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o02UkAEUI/AAAAAAAAAgg/Apd72o3Lukg/s512/IMG_0021.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o031QGroI/AAAAAAAAAgk/1tLHEA_25NY/s512/IMG_0022.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o05qjNDjI/AAAAAAAAAgo/4Lnx-nla26g/s512/IMG_0023.JPG[/IMG]
  14. a ty na mnie z pałą:eek2::-x swieta cale spedzilismy na spacerach z psem wiec mam troche zdjec;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0mJWxXrI/AAAAAAAAAfo/Nu4ZeuouXGI/s800/IMG_0003.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0oxbv4PI/AAAAAAAAAfw/1GfJ7pbSqmY/s640/IMG_0005.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0q6TVi3I/AAAAAAAAAf8/pxoQyYjE4EY/s512/IMG_0007.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0tnfO0sI/AAAAAAAAAgE/Sd3AuHZxiAE/s512/IMG_0015.JPG[/IMG] i tuz po lanym poniedzialku:evil_lol: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/S7o0vJVW1yI/AAAAAAAAAgI/zIWb37_48Y4/s512/IMG_0016.JPG[/IMG]
  15. [url]http://i43.tinypic.com/2zgc5t2.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:i miss brudnego ozorka:diabloti::loveu: oo czekoladowa Etnusia:-oi rodezjanska prega:evil_lol: [url]http://i43.tinypic.com/2uh3ii1.jpg[/url]
  16. [quote name='agaga21']co prawda to prawda!:grin::grin::loveu:[/QUOTE] czepiacie sie:obrazic::eviltong: wyglada slodko:-x:eviltong:
  17. ale samochodem to chyba lubi jezdzic:razz:cudny ma tu usmiech:loveu:[url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6298.jpg[/url] i kotecki byly:diabloti:
  18. [quote name='agaga21']jak ostatnio dodałam to prawie nikt się nie zachwycał:eviltong::eviltong: więc chyba się wam znudziły:razz:[/QUOTE] bo ostatnio z zachwytu mi mowe odjęlo:diabloti: nie badz taka i dawaj zdjecia:mad: Etna to miss usmiechu na dogo:loveu:
  19. [quote name='agaga21']jasne, że wzięłam![/QUOTE] to gdzie zdjecia:mad::mad::mad:
  20. kochany pycholek:loveu::loveu: [url]http://i39.tinypic.com/fk3cip.jpg[/url]
  21. no sie nie moge na nia napatrzec:loveu:dziekujemy ... My równiez zyczymy wszytskim Zdrowych i Pogodnych Swiat nooo i lanego poniedzialku:evil_lol: [url]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/url] my nie mamy taki fajnych fotek, Arinka pozarla dekoracje:mad:
  22. cudne te zdjecia, Mona to urodzona modelka:loveu: i widac ze przejela sie rolą:evil_lol: [url]http://i717.photobucket.com/albums/ww172/adikwiat/Smaczna%20Beza%20vel%20Mona/IMG_6277.jpg[/url] Zdrowych i Wesolych Swiat:loveu: [url]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/url]
  23. a zdjecia brudnej podlogi i Etny gdzie?:eviltong: my równiez zyczymy Wszytskim Wesolych i pogodnych swiat [URL]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/URL]
  24. ale ona jest sliczna... teraz tylko kciuki zeby sie Dafne w ds spisala
  25. to zes sie rozpisala:eviltong:jak dzieci? mialy czkawke?:evil_lol:
×
×
  • Create New...