-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
a co podczas zajec, ten pies moze wyc, gryzc i takie tam:roll: nie zebym Cie zniechecala ale nic o niej nie wiadomo i tego nawet wizyta w schronie nie wyjasni i w dodatku to amstaff ktory w akademiku moze byc inaczej postrzegany... wszyscy chcemy dla niej jak najlepiej (jak najszybciej) ale trzeba rozwazyc wszystkie za i przeciw...
-
[quote name='fioneczka']powiedz mi co się stało z łapką Arinki ... dlaczego była operowana ? jakoś nic wyczytać nie potrafię :oops:[/QUOTE] bo tu nie wiele jest napisane;)Arina zostala wyrzucona z samochodu i ze zlamana lapka trafila do schronu, miala jedno zlamanie stare nie leczone i jedno nowe-jak cos pokrecilam to mnie pewnie Ania poprawi:razz:. tam zdrutowano jej lapke jednak jak juz trafila do nas kulala i czesto podnosila ta lapke wiec zrobilismy rtg i okazalo sie ze drut ja uciska i robi sie infekcja, dlatego na poczatku stycznia przeszla kolejna operacje gdzie usunieto "gwózdz" i brala antybiotyki przez ponad miesiac...wet ostrzegal nas ze moze zaistniec koniecznosc kolejnego drutowania jesli wszystko nie bedzie sie dobrze zrastac a w najczarniejszym scenariuszu amputacji, na szczescie wszystko zaczelo sie goic i narazie (odpukac) wszytsko jest ok...musimy ja jednak oszczedzac, nie moze skakac za duzo co w jej przypadku jest cholernie trudne:roll::lol:
-
[quote name='fioneczka']piękna ta Twoja Arinka ... spojrzenie ma takie mi znajome :([/QUOTE] :-(:glaszcze: a dzis popuszcza troche mocz, chyba nas wizyta u weta czeka, obawiam ze to jakies zapalenie cewki albo inne dziadostwo moze byc:shake:
-
[quote name='Soema']Ty się przyznaj... skąd ma piłkę:mad: że Ty niby w nogę grasz...?:mdleje:[/QUOTE] ciiii:mad: przecie tlumaczylam ze pilecka leżała taka samotna, smutna i mokra:-( to ja Arinka przygarnęla:diabloti:
-
Maxiu - szkodnik w NOWYM DOMU! I oby tak zostało... ;)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
narazie tu: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Maksio,10165[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maksio-przepiekny-dlugowlosy-szczeniak-W0QQAdIdZ188598446[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/maksio_przepiekny_szczeniak_dlugowlosy_171570.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=54490[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?do=view&id=72753&buyOrSell=2[/URL] [URL]http://katowiceslask.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/408416-maksio_przepiekny_szczeniak_d.html[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] [URL]http://ogloszenia.wp.pl/edytujogloszenie.html?id_ogl=45482611&kat=5971&ecs=-2128413303[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=27913[/URL] [URL]http://www.e-ogloszenia.com/index.php?action=details&id=23090&method=adverts[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=c0a2301484e82171ea75e270f721140e[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/maksio-cudny-dlugowlosy-szczeniak-szuka-domu/12687[/URL] -
Maxiu - szkodnik w NOWYM DOMU! I oby tak zostało... ;)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
tu tez jestem:eviltong: mysle sobie zeby najpierw zaczac oglaszac to CUDO:loveu::loveu::loveu: bo pomijajac fakt ze sie zakochalam to mysle ze bardzo szybko znajdzie domek;) [SIZE=1][COLOR=Gray]kajusia:loveu: nie obrazisz sie jak sobie zerzne z Twojego allegro:cool3:[/COLOR][/SIZE] -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
dubel:angryy: [SIZE=1]dogo ma dzis jobla[/SIZE] -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
chita replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jestem;) wezme sie jeszcze dzis ale pewnie dopiero wieczorem bo jakis pokrecony ten dzien:shake: -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0b4b2ef83c22b3d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/259/f0b4b2ef83c22b3dmed.jpg[/IMG][/URL] leń:shake: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25f68ad1a83cc2d5.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/265/25f68ad1a83cc2d5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6068160419fc9cdf.html"][IMG]http://images47.fotosik.pl/265/6068160419fc9cdfmed.jpg[/IMG][/URL]
-
to dobrze:) a na te oczy nic nie powiedzial?? moze to jakies zapalenie spojowki albo inne cholerstwo, nam sie kiedys cos podobnego zdarzylo po zmianie karmy...tak czy inaczej mozna przemywac rumiankiem;) a co do zabawek....ja konga wyrzucialam po 30min...:angryy::diabloti::evil_lol:
-
Grubiutka Foczka w Poznańskim schronie!!!Pilny DT i ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
***kas z tego co wiem ma zlamana noge i jest unieruchomiona juz od jakiego czasu a poza tym miala notoryczne problemy z netem... -
[quote name='agaga21']wczoraj wieczorem też zjadł nawet całkiem sporą porcję ale w nocy wszytsko zwrócił. ale fakt-rano nie chciał spojrzeć na jedzenie a teraz chętnie zjada i chciałby jeszcze.[/QUOTE] oby bylo lepiej! moze te male porcje lepiej sie przyjma i nie bedzie zwracal... nie spotkalam sie jeszcze z takimi reakcjami na encorton ale mam nadzieje ze odstawienie go przywroci Misia do normy...
-
SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
o matko jaka bidula:-( -
Guaro-odratowany anioł w ciele boksera. Juz w swoim domu !!! :D
chita replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
zdjecia cudne:loveu: napatrzec sie nie moge:loveu: sama bym go adoptowala gdybym tylko mogla:roll: Owieczko jesli karma sie skonczyla to chyba nei mamy wyjscia-trzeba kupic...podaj prosze konto na pw dorzuce chociaz 20zl;) -
Mrówka 9 l. mini babcinka, Pan zie marł. Już w domu Doczekała się!
chita replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
fakt, zdjecie sliczne, postaram sie podmienic gdzie sie da a w kolejnych bede zamieszczac to;) -
Super młody Owczarek czeka na swojego człowieka. Potrzebne ogłoszenia!!!
chita replied to ***kas's topic in Już w nowym domu
Nimloth temat Niny to niestety dlugi i zawily temat i pierwsze slysze zeby dzialala w jakiejkolwiek fundacji (chciala zakladac wlasna), fakt na odleglosc nie wiele mozemy ale to nie znaczy ze nie mozemy nic! jezeli problem jest na tyle powazny to musimy razem cos wymyslic, moze inny dt (choc wiem ze to trudne), duzo ogloszen etc. postaraj sie zagladac tu czesciej a ja sie postaram o kilka ogloszen (czy kontakt podawac na ciebie), masz moze jakies aktualne zdjecia? Jezeli twoim zdaniem behawiorysta jest niezbedny to trzeba bedzie postarac sie o konsultacje o zobaczyc czy on faktycznie nieadopcyjny jest... -
[quote name='Soema']Pełna kulturka była :grins: wypiłyśmy i za Ciebie :)[/QUOTE] a dowod masz:razz: i nie ladnie tak pic za moimi plecami:eviltong: [quote name='zaba14']byliście gdzieś na wycieczce czy mieszkacie poza granicami kraju? :)[/QUOTE] mieszkamy kolo Genewy;)