-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='agaga21']:roflt::roflt::roflt::roflt: a powiesz w jakim celu:evil_lol: spraw jej oponke a sama sie ubrudzi ;) [/QUOTE] chciałam miec trendy psa:diabloti: musze faktycznie o oponie pomyslec, w koncu tyle mam aut pod blokiem:diabloti:
-
uuuu to gratulejszyn:happy1: [SIZE=1]dawaj foty bo zmeczenie to bardzo denna wymowka :diabloti:[/SIZE]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to też nie bo niestety ale Ruda lubi się tarzać w tym co brudne i w tym co śmierdzi :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja dzis rano spieralam z Paskudy cos co smierdzi, i smierdzi to w tym wypadku za malo powiedziane.... [quote name='fioneczka'][URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcaDTwQBI/AAAAAAAACS8/TI4TD7L_njA/s640/DSC_9487.JPG[/URL] jaaaa ale fajnie ... a Mona nie potrafi kopać dołków :roll: ... już parę razy pokazywałam jej o co kaman a ona na mnie jak na wariata patrzy ... ja kopię i mówię szukaj to ona wsadza łepetynę i nie wie o co mi idzie bo przecież tam nic nie ma :roll: ... [/QUOTE] prosze Cie powiedz ze masz filmik z lekcji kopania:megagrin: [quote name='fioneczka'] [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc0fCV8JI/AAAAAAAACUc/Gs72FIMV-KA/s640/DSC_9527.JPG[/URL] wywinięte uchi :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] jakie wywiniete...obcielismy:diabloti: no i troche wspomien:roll: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc5nwZ45I/AAAAAAAACU0/l7q6tVWsxvc/s640/DSC_9533.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc8TJvE2I/AAAAAAAACU8/TRVm4geJqHA/s640/DSC_9536.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc-N3_G4I/AAAAAAAACVE/M3kLQoCzfIg/s640/DSC_9538.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc_BFDM1I/AAAAAAAACVI/k0dR1eZxhcg/s640/DSC_9539.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMdAA8Q2JI/AAAAAAAACVM/Pp6P5qPGce8/s640/DSC_9540.JPG[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] brudasy nie są fajne :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] som:mad: nie znasz sie:diabloti: nie fajne sa smierdziele:shake:
-
[quote name='agaga21']na razie to będzie chyba miała spotkanie z wodą pod prysznicem:diabloti: brudaska jedna:mad:[/QUOTE] a mi sie wlasnie brudasy podobaja:roll: powiem Ci Agata ze staralam sie w wakacje ubrudzic Arine i i nie wiem co by nie zrobila ani razu nie byla tak uświniona jak Etna:evil_lol: a dzis o ile mi skleroza nie doskwiera (a doskwiera) jakas ciotka obchodzi swe swieto i z tego tytulu fotka w prezencie;):eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMdsGY-NgI/AAAAAAAACYI/fgdluCrbKCw/s640/DSC_9621.JPG[/IMG] potem bedzie wiecej;)
-
[quote name='Alicja'] [COLOR=Navy][B]oj ja to bym mogła nad morzem mieszkać , dla mnie ten klimat to bajka ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] z tego co widze po fotkach:loveu: to Ozzy tez by nie mial nic przeciwko:cool3:
- 78403 replies
-
Zwykłe biedne szczeniaczki już w swoich domach :-)))
chita replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
przybywam z wsparciem, narazie moralnym;) wieczorkiem poczytam... -
[quote name='Tengusia']zawodowa koparka :diabloti: [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcgyJbXnI/AAAAAAAACTY/2mmuMUsEGIg/s640/DSC_9493.JPG[/URL] [/QUOTE] w koncu odkryla swoje powolanie, ja do dzis mam z tym problem:evil_lol: [quote name='NATKA']Się Arinka napracowała hi hi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] zarabia na siebie, bedziemy wypozyczac np do kopania fundamentow i takich tam:cool3: [quote name='agaga21'][URL]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMa_hmxSpI/AAAAAAAACOQ/ZZbA71FYRz8/s640/DSC_9397.JPG[/URL] przecudownie arinka na piasku wyglada! szkoda, że nie masz zbliżenia tej fotki. muszę w końcu gdzieś nad wodę pojechać z moimi gadzinami, może w niedzielę się uda...[/QUOTE] zblizenia nie ma bo predkosc z jaka leciala nie pozwala mi na zlapanie jej w kadrze:roll: jedz nad wode co sie Etnusia ucieszy:evil_lol:
-
Natka z tym kompem to przypadek byl, pewnie na dogo chcial zajrzec albo maile wyslac:diabloti: o porannych prysznicach tez cos wiem po dzisiejszym spacerze, na szczecie u nas starczylo tylko troche szamponu:evil_lol:
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
chita replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='Akrum']wzięłam sobie od Ciebie z nk opis i też u siebie wstawiłam[/QUOTE] super, mam nadzieje ze to malej pomoze, trzymam za nia kciuki -
Niewidomy podhalan Jurand- odszedł za TM:(
chita replied to mc_mother's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja sie nie dziwie ze obroza za mala:evil_lol:Jurand dostaje same rarytasy do jedzenia:loveu: fajny z niego psiak, strasznie mi zapadl w serducho:loveu: -
boze mnie tez czeka malowanie :placz: a mowie ci ze Franek to baba, poprostu takie czasy ze ciezko odroznic:roll::eviltong:
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
chita replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
dodalam na nk [URL]http://nk.pl/profile/19442438/gallery/album/2/64[/URL] piszcie jak trzeba cos zmienic... biedactwo:-( -
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcpBePlWI/AAAAAAAACT4/13Z8ODcRFQg/s512/DSC_9515.JPG[/IMG] dziura byla dosc duza...bez problemu zmiescilby sie tam pies:diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMctRmFpeI/AAAAAAAACUI/5L2oqZkpGsI/s512/DSC_9518.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcy03wPyI/AAAAAAAACUY/v6E5rG8dU08/s640/DSC_9526.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc0fCV8JI/AAAAAAAACUc/Gs72FIMV-KA/s640/DSC_9527.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMc1nsaRJI/AAAAAAAACUg/KV8nGlzz_xM/s640/DSC_9528.JPG[/IMG] narazie dosc fotek;)
-
kopac lubi, wiec moze sie wybiore do chin wkrotce:evil_lol: czasem zalacza jej sie naped na 4:razz: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcfZLKXII/AAAAAAAACTQ/uMj3KZKbm58/s640/DSC_9492.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcgyJbXnI/AAAAAAAACTY/2mmuMUsEGIg/s640/DSC_9493.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcjMhQ19I/AAAAAAAACTg/ywf4UI0Hbc4/s512/DSC_9506.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMclTptCJI/AAAAAAAACTo/JMd9a1rsrW0/s512/DSC_9512.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcmXi3WPI/AAAAAAAACTs/_sI14o7KIpk/s512/DSC_9513.JPG[/IMG] to zem poszalala z tymi zdjeciami a mialo straczyc na pol roku:roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='zuzolandia'][I][B]powiedz mu ze nie żadna sekta tylko masoneria hihihih [/B][/I][/QUOTE] to sie porobilo:mdleje::evilbat: i co tu taki ruch o tej porze, sami bezrobotni czy co:eviltong: -
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie schodź na zawał bo Arinka będzie za Tobą pewnie bardzo tęsknić :) odrzutowiec :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbkd-fSyI/AAAAAAAACPo/gKttqj2VFYk/s640/DSC_9426.JPG[/URL] nie ma to jak porządne chlapanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] chcialabym powiedziec ze ten odrzutowiec leci do mnie, niestety w zestawieniu z patykiem zawsze przegrywam:roll: btw czego nie spisz jeszcze:razz::mad: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcZH7o2DI/AAAAAAAACS4/jySvQ-I02sI/s640/DSC_9486.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcaDTwQBI/AAAAAAAACS8/TI4TD7L_njA/s640/DSC_9487.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMccPk8C3I/AAAAAAAACTE/ctrqu_FHzKU/s640/DSC_9489.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcdRm9_VI/AAAAAAAACTI/1QP14ir-6z8/s640/DSC_9490.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcebvoe6I/AAAAAAAACTM/54W-5TvXsuM/s640/DSC_9491.JPG[/IMG]
-
kopalismy tez dziury....duuuuzo dziur:lol: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbzaNXv7I/AAAAAAAACQs/MIGclPMxoSw/s640/DSC_9450.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMb09FZaSI/AAAAAAAACQw/vnTgZTvjxLE/s640/DSC_9452.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcARUjW5I/AAAAAAAACRc/Wip7GshrcfA/s512/DSC_9461.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcErIX41I/AAAAAAAACRo/FiK1wmTdl8s/s640/DSC_9464.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMcVzJY97I/AAAAAAAACSo/OnwIGQqerO0/s640/DSC_9483.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbkd-fSyI/AAAAAAAACPo/gKttqj2VFYk/s640/DSC_9426.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbnpglXoI/AAAAAAAACP4/0TDt_pLLMnY/s640/DSC_9432.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbqDUczeI/AAAAAAAACQE/EVPZx7bdso0/s640/DSC_9434.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbrNnj3XI/AAAAAAAACQI/XSeMxfwQXCA/s640/DSC_9435.JPG[/IMG] i nasz plaza;) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbu8U6B8I/AAAAAAAACQY/nzWdIYjAVcc/s640/DSC_9442.JPG[/IMG]
-
[quote name='agaga21']a co, urlopujecie się ciągle?[/QUOTE] niestety nie, chociaz kto wie:cool3:... za to zapas zdjec mam na nastepne pol roku:razz: dzis wyszlam z domu tz mial isc z arina na spacer...po godzinie dostaje tel ze arinie krew z pyska leci...bawili sie patykami i nie wiedziec skad zaczela krwawic...no wiec jak przystalo na nas dorobilismy sobie szereg czarnych scenariuszy (w niedziele przylapalismy ja na pozeraniu kosci drobiowych w lesie :mad:trzebabylo jej grzebac w gardle ), wrocilam zaraz do domu ale wszystko wydaje sie byc ok, jeszcze kilka takich telefonow a zejde na zawal:roll: pare fotek [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMa7OHFlbI/AAAAAAAACOA/ZfJmRe_FJN4/s640/DSC_9390.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMa_hmxSpI/AAAAAAAACOQ/ZZbA71FYRz8/s640/DSC_9397.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbNtsAVcI/AAAAAAAACPM/ThhHglmqJOM/s640/DSC_9415.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbOjJUlGI/AAAAAAAACPQ/uK0O0lmivfU/s640/DSC_9416.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/TGMbTSp9TJI/AAAAAAAACPU/KAkmA_dhtU8/s640/DSC_9417.JPG[/IMG]
-
kurde nie wiem jak Ci to powiedziec :roll:...........ale Franek wyglada jak baba:diabloti: i normalnie oczami wyobrazni widze tam graffitti jak nic:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
chita replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] :cool3: [/B]nie stać mnie na badania, zresztą szkoda kasy na nierasowego psa aczkolwiek bez konsultacji z lekarzem[B] wiem na 100% że mózg ma uszkodzony i to ostro[/B][B] :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:nie ma jak wsparcie i bezgraniczna milosc ludzia:eviltong: