-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Pati późnym popołudniem będzie w Katowicach więc w Wawie z powrotem pewnie będzie wieczorem -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Dołożysz ile możesz. Kasę zabraliśmy z Katowickiego konta psiaków schroniskowych więc każda wpłata mile widziana. Maciaszek która prowadzi konto wyśle Ci dane do przelewu. Co do Mini nie ma ona książeczki zdrowia. Mam jej zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę, zaświadczeniu o wizycie wet i zdjęcie RTG. szczepiona na wirusówki może być dopiero za tydzień bo dostała antybiotyk który działa 2 tygodnie i nie może przez ten czas być szczepiona albo po 2 tyg od czasu przestania działania leku nie wiem zadzwonię jutro rano do kliniki i się dowiem -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Renatko posty skaczą jak oszalałe:roll:. Wysłałam pati-c smsa już wie że Mini odwozi do Ciebie, podwiezie Ci ją pod sam dom. co do umowy adopcyjnej podpiszesz ją i odeślesz na adres fundacji ok? -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Joma ciąg dalszy już zna więc i niech inni poznają. Nasz mały chłopczyk teraz Otis jest już w nowym domku. Wszystko tak szybko się działo że nie miałam czasu napisać co i jak. Anetka prosiła mnie bym wysłała zdjęcia psiaka do pewnej rodzinki no więc wysłałam. Dziś dowiedziałam się że Państwo zdecydowali się na adopcję, zadzwoniłam do nich i tak oto psiak pojechał. Teraz po krótce o domku. Właścicielką Otisa jest 60paro letnia wspaniała kobieta. Jej poprzedni psiak tydzień temu został potrącony przez auto. Miał 6 lat i został przez Panią przygarnięty kiedy to ktoś chciał go utopić. Poza tym w domku mieszkają jeszcze królik (który lubi podgryzać po jajkach ich psiaka:evil_lol:) 15 letni głuchy bezzębny i po wylewie psiak i kotek który również został przygarnięty i przychodzi się najeść wyspać i znika na dwa dni, do tego dzikusek i brudasek ale śpi na łóżku jak przychodzi. Obecnie z kobietą mieszka jej rodzina bo budują/remontują swój dom. Wszyscy mają ogromne serce dla zwierząt. Żyją nie ukrywam naprawdę skromnie ale przyznaje z ręką na sercu że to najlepszy dom jaki może znaleźć pies nie wiem gdzie ich Anetka znalazła. W koło domku mają niewielkie podwórko dobrze ogrodzone. Nie przeszkadzało im że Otis od razu w przeciągu godzini podlał kant ściany 4-5 razy i to dużym strumieniem:evil_lol:. Jak to odrzekli im to nie pzeszkadza i się przyzwyczaili bo ich pes od 15 lat tak robi i oduczyć nie mogą. Otis oczywiście bedzie spał z panią w łóżku, jadł z nią obiadki i będzie miał gotowany ryż z kurczaczkiem tak jak ich drugi psiak który po wylewie jest na diecie. Będzie towarzyszył starszej Pani praktycznie wszędzie. Umowę spisaliśmy na kastrację psiak pojedzie w przyszłym tygodniu, Anetka tylko dzień musi umówić. Nie wiem co jeszcze mogę napisać. Ludzie po prostu wspaniali poznałam całą rodzinkę, starszą panią jej córkę z mężem i wnuczkę z mężem i wszyscy wspaniali. A starsza Pani ehh aż mi się ciepło na serduszku zrobiło strasznie podobna do mojej zmarłej babci i to z wyglądu i charakteru, cud nie kobieta:loveu:. A co do Mini plany się troszkę pokomplikowały i nie trafi do dorci ale do Renata5. Renatko jesteś gotowa jutro Mini do Ciebie przyjedzie:evil_lol:. A TZ już mi powiedział że zawiezie mnie w sobotę na akcję w SCC ale mam mu nie marudzić więc powiedziałam oczywiście marudzić nie będę ale nie obiecuję że nie zwiozę czegoś (psa) z akcji :evil_lol: -
cegiełka zakupiona jutro wpłacę pieniążki;) A aukcja super zrobiona raczej regulamin nie jest złamany bo mimo że w tytule pisze charytatywna to jakby nie patrzeć "coś" sprzedajemy:loveu: PS jeśli mogłabym prosić byście podawali ile i od kogo wpłynęło bym mogła aktualizować pierwszą stronę. Na dogo trzeba się rozliczać z takich zbiórek:roll:
-
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Gisic87 replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Pisałam o tym z Dorcią i uważam że to dobre rozwiązanie z resztą sama jej napisałam ze po prostu może zrezygnować bo teraz będzie miała dużo roboty z tymczasami i doskonale to rozumiem. na razie czekam do 16 jeszcze na jedną wiadomość od Janki z SOS-u bo być może będzie domek dla małej w Niemczech, nie wiem na razie szczegółów. przepraszam ale zaskoczyła mnie tą wiadomością. Co do chłopaka nasza niezastąpiona Anetka znalazła dla niego domek tylko nie wiem co teraz z tym domkiem w Łodzi kurde:roll: Przepraszam muszę uciekać w teren bedę koło 16 na forum -
Ja po znajomych z gg porozsyłałam. Myślę czy by nie zrobić tak jak kiedyś to nasza niezastąpiona Lara zrobiła podzielić użytkowników np: 1.a,b,c 2.d,e,f 3.g,h,i 4.j,k,l 5.m,n,o 6.p,r,s 7.t,u,w 8.x,y,z 9. te które mają cyferki i znaczki na początku Każdy wybiera swój numerek i wysyła wiadomość na pw z prośbą o pomoc. Odzew wtedy był duży niestety pies zniknął, podobno został adoptowany. Ja jak wtedy wysyłałam to nie wszystkim tylko aktywnym użytkownikom, bo bez sensu wysyłać komuś kto ma np. dwa posty i ostatnio był aktywny 3 miesiące temu ja mogę się zająć 1: a,b,c
-
Joma ok ale mam nadzieje że jakiś tymczasik czy psiak fundacyjny mi się trafi. Z psami jakoś lepiej mi się porozumieć niż z ludźmi. Ja się boję ludzi wolę psy:evil_lol: A tak poważnie jakoś kiepsko mi kwestowanie wychodzi:roll: I tak muszę być na 10 bo muszę wam moje wypasione brzydko porozcinane ulotki przynieść:oops:
-
Zrobiłam te ulotki mam ich 200 więcej nie dam rady niestety:roll:. Co do akcji ja już rozmawiałam z Anetką przyjdę o 10 lub 13 zależy czy jakiś tymczas będzie do opieki a jak nie to schroniskowce czekają:cool3:
-
zrobiłam sygnaturkę tak na szybko może nie jest rewelacyjna ale nic innego mi nie wychodziło:roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-suczka-mix-niufka-2-m-ce-chore-serce-potrzeba-1000zl-na-juz-na-operacje-132319/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic83551_8.gif[/IMG][/URL]
-
Zajrzyjcie proszę na wątek Zmorki która była u mnie na tymczasie. Niestety maleństwo ma wadę serca i jeśli nie zostanie zoperowana lekarz daje jej 2 lata życia. Koszt operacji to 1000zł:shake: Tutaj jej wątek i nowe info w pierwszym poście: http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-2-m-czna-mix-niufka-znaleziona-potrzeba-1000zl-na-operacje-serca-132319/#post11856434