Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Cieszę się i w takim razie czekam na dalsze informacje. Aha mam nadzieje że na bieżąco będziesz pisać co u małej słychać i jakieś zdjęcia bo bez tego nie oddam:eviltong:
  2. Dziewczyny mamy transport dla dalmatów z Wawy bezpośrednio do Słubic. Jednak transport jest płatny i malucha trzebaby do Wawy przewieźć a do Wawy chyba prędzej transport znajdziemy niż do Słubic
  3. Mała noc przespała z nami w łóżku czyli ja Desti, Milka i maluch na 1 osobowym łóżku nie powiem żeby wygodnie było ale jak kazałam im złazić to tylko jak przysnęłam wkradały się i spały więc już koło 2 w nocy nie miałam już siły ich wyrzucać. Malutka dużo sika i dużo pije przez co miałam mnóstwo kałuży w domu ale jak jej się chcę to sygnalizuje piszczeniem więc potrzeba czasu i na pewno szybko załapie o co chodzi a u mnie jest z tym problem bo pracuję i nie ma mnie 7 godz w domu więc to koliduje z nauką czystości.
  4. Ja uciekam już z dogo bo trzeba z psiurami iść a o 5 pobudka do pracy:roll: Odezwę się jutro
  5. Charakterek to ma zadziorny,wszędzie jej pełno nie umie usiedzieć w miejscu, ledwo spać teraz poszła ale jak tylko inny pies się ruszy czy ja to od razu wstaje i zaczepia. To przekonuj TZ:loveu: Martwi mnie tylko że ona ciągle dyszy, tzn posapuje jakby jej gorąco było a w domu chłodno mam bo nie nagrzane
  6. Chętnie przekażę małą na inny tymczas widzę że w niufkach w takim razie obeznana jesteś. Ja nie wiem jak bardzo ona niufa przypomina ale to było pierwsze skojarzenie jak ją zobaczyłam. A gdzie mieszkacie?
  7. Nie wiem czy dam sobie radę z 3 psami ale jeśli nie znajdzie się inny tymczas, nowy dom, czy poprzedni [COLOR=Red]Odpowiedzialny[/COLOR] właściciel to zostanie bo do schronu na pewno jej nie oddam ale inny tymczas jest mile widziany:roll:
  8. [CENTER][B][COLOR=Blue][COLOR=Red][COLOR=RoyalBlue]Zmorka jest już po operacji dziękujemy wszystkim za pomoc bez Was by się nie udało[/COLOR] Dodano 17.03.09 [/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=Blue][COLOR=Black]Niestety Zmorka ma[/COLOR] [COLOR=Red]wadę[/COLOR] [COLOR=Red]serca !! tzw. przetrwały przewód tętniczy, kwalifikuje się do natychmiastowej operacji.[/COLOR][COLOR=Black] Szczęściem w tym wszystkim jest to, że wada jest do usunięcia i Zmora będzie zupełnie zdrową sunią.[/COLOR] [COLOR=Red]Gdyby operacji nie zrobić ma szansę na dwa lata życia [/COLOR]:shake:[COLOR=Black]. Jej przyszli właściciele nadal na nią czekają i choroba ich nie zraziła, będą czekać... Najgorsze jest to, że[/COLOR] [COLOR=Red]musimy zebrać ok. 1000 zł na operację i leczenie.[/COLOR] [COLOR=Black]Nie mamy takiej kasy, a czas goni. Jutro rano będę znała termin operacji . Jeśli ktoś zechce nas wesprzeć finansowo podaję nr konta na które można wpłacać pieniążki. Bazarki dla Zmorki również mile widziane [SIZE=3][COLOR=Black]F[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][SIZE=3][COLOR=Blue][COLOR=Black]undacja Na Rzecz Psów Pracujących "Psi Ratownicy"[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]ul. Łąkowa 4, Ligota Piękna PL 55-114 Wisznia Mała [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]nr rachunku 98 2130 0004 2001 0473 3218 0001[/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Black]z dopiskiem "Na leczenie Zmorki"[/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=Blue][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/B] [B] Dzisiaj wracając z pracy dostałam telefon od TZ że naszego znajomego babcia znalazła błąkającego się szczeniaka. [COLOR=SeaGreen]Ja nic nie mówiąc usłyszałam od TZ że musimy zabrać bo do schronu trafi. [/COLOR]Hehe mój TZ który ma już dość sprowadzania przeze mnie psów na tymczas sam mi zrzucił na głowę kolejnego...trzeciego psa do domu. Suczka błąkała się niedaleko zajezdni, pętli tramwajowej w Katowicach, weszła na jakąś budowę ale została przepędzona przez robotników a jakieś dzieciaki żucały w nią śnieżkami:mad::shake:. No ale co miałam zrobić do schronu nie pozwoliłabym jej oddać. Suczka jest duuuża na moją wagę w rękach ma 10kg spokojnie i jakieś 2 miesiące, jeszcze niezdara z niej straszna. Wygląda troszkę jak mix niufka ma piękną gęstą i długą sierść. Jest zakurzona strasznie, ma kołtuny i jest wychudzona chociaż przez sierść wygląda jak mały grubiutki niedźwiadek. Ja mam w domu swoją suczkę i dymczasowiczkę z mojego podpisu. Pilnie szukam jej domku trzeci pies w bloku to może nie tragedia ale kilku sąsiadów już krzywo na mnie spogląda:shake: A oto nasz niedźwiadek: [/B][LEFT][B][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/512462d2e7cc4f25med.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images35.fotosik.pl/67/78fb9482044b0f01med.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://images40.fotosik.pl/66/7155b5c9e4b1a510med.jpg[/IMG][/B] [/LEFT] [/CENTER]
  9. Do mnie dzisiaj napisał ktoś dopiero co zarejestrowany na dogo że przewiezie malucha "po kosztach" za 360zł. Według mnie to na pewno nie jest po kosztach my z Katowic do Gdyni jechaliśmy za tyle a to jest 100km więcej
  10. temat na transportowym założony oby się udało bo czasu nam zostało niewiele
  11. a mrs.ka skąd dokąd twój TZ może przewieźć psiaka?
  12. Czyli wszystko jest ok i teraz tylko transport potrzebny?? Strasznie się cieszę;)
  13. Na razie nie dopóki nie zabierzemy z tamtąd 2 dalmata. A wiecie że Desti jest psem nakolankowym:diabloti:. Wredziol jak siedzę na fotelu pakuje się na kolana rozłoży ile zdoła i się na kolanach wyleguje a do tego stara się za wszelką cenę wylizać całą twarz:eviltong:
  14. U nas też jest śliczna kropeczka mam ją w podpisie:loveu: Podpisu nie widać więc podaje link: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-dalmatka-desti-poczatek-nowego-lepszego-zycia-katowice-131949/[/URL]
  15. Pruciula jedna jak spodobało jej się spanie na łóżku tak teraz na podłodze się położyć nie chce. Stoi przy łóżku i czeka aż będzie mieć okazje na nie wskoczyć albo wkłada głowe pod kołdrę i się wgramala więc noc minęła tak sobie. Co do pozostałych psów na razie trwają rozmowy z poprzednią właścicielką jak będę coś więcej wiedzieć to dam znać.
  16. Nic na temat domku nie wiem wiem tylko tyle że psiaka pod swoją opiekę weźmie fundacja dobermanów. Dom na pewno będzie sprawdzony najlepiej zadzwonić do Danki i z nią porozmawiać to ona kontaktuje się z fundacją i zna więcej szczegółów ja jestem w tym momencie "pośrednikiem" w podawaniu informacji
  17. Dzwoniła właśnie do mnie Danka rozmawiała z osobami z niemieckiej fundacji. Psiak ma już załatwiony dom jednak na tydzień trafi tam na DT by do stałego domku poszedł zdrowy by nie było jakichś problemów tak więc na 28lutego potrzebny jest transport psiaka do Frankfurtu nad Odrą na granicę
  18. kopiuje wiadomość Danki z łaciatego forum: [QUOTE]Dziewczyny mamy informację z fundacji dobków z niemiec żeby wyciągac go na DT oni go zabiorą , Dt prawdopodobnie pokryją ale do wys . powiedzmy 5 EUR doba ,Pomóżcie nam wyciągnąć gdzies malca[/QUOTE]
  19. Nikt do dziewczynki nie zagląda:roll: Desti poza sytuacjami kiedy zdarza jej się narobić w domu (zwłaszcza jakoś pół godz po spacerze) jest po prostu wspaniała. Dzisiaj podczas robienia obiadu asystowała mi cały czas a jakby mogła to by również z chęcią pomogła ten obiad skonsumować:cool3:. Na spacerki wychodzimy teraz na 10m lince by dziewczyna miała więcej swobody więc i sobie pobiega razem z pańcią i załatwi się na spokojnie. W trakcie zabawyw przeciąganie supła nauczyła się od Milki że trzeba warczeć i teraz tak też robi. Gdy ziewa to wydaje dźwięki muczącej krowy przekomiczny dźwięk. Na środę bądź czawartek jeszcze to jest do ugadania jesteśmy umówione na sterylkę i po zabiegu zaczniemy w większej skali szukać domku.
  20. CD2: [IMG]http://i43.tinypic.com/1zv8x3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2z5j683.jpg[/IMG]
  21. CD: [IMG]http://i42.tinypic.com/33wtq9v.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/33jp8gz.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/10zx0ra.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/15d57ow.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2sbae6t.jpg[/IMG]
  22. Kolejne zdjęcia ślicznotki: [IMG]http://i41.tinypic.com/fdhs1l.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/2cdzv6d.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1j0od5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ao9j69.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/xgksih.jpg[/IMG]
  23. Witajcie Mam prośbę możecie zobaczyć czy psiak mix dalmatyńczyka który jest na stronie schroniska jeszcze się w nim znajduje? Jakby ktoś był w schronisku to proszę poróbcie mu zdjęcia wypytajcie się jak on się zachowuje etc. Zamieściłam go na stronie dalmatyńczyków i postaramy się poszukać mu domku tylko potrzeba więcej informacji
  24. Noc minęła nam spokojnie. Desti grzecznie spała przez pół nocy w moich nogach przez co ja spałam z podwiniętymi nogami ale cóż niech sobie dziewczyna śpi na łóżku w końcu nigdy tego nie robiła. A drugie pół nocy przespała na legowisku. Kiedy wstałam spodziewałam się jednej lub kilku kałuży na przedpokoju ale Desti wytrzymała i żadna niespodzianka mnie nie spotkała. Na spacerkach ciągnie już mniej, wcześniej ciągła bo wszystkie zapachy w koło były dla niej interesujące a teraz grzecznie spaceruje bardziej się wyluzowała chociaż jak coś wyniucha to pociągnie. Martwi mnie jej łapczywe jedzenie muszę ją karmić w bardzo małych ilościach wczoraj biedulka tak się spieszyła z pochłonięciem wszystkiego że zwymiotowała w trakcie:roll:. A tutaj jeśli ktoś chcę banerek podlinkowany taki sobie bo na szybko robiłam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/suczka-dalmatka-desti-poczatek-nowego-lepszego-zycia-katowice-131949/"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/signaturepics/sigpic83551_6.gif[/IMG][/URL]
  25. Zdjęcia zostały przesłane do fundacji niemieckiej teraz tylko trzeba kciuki trzymać by znaleźli odpowiednią rodzinę dla malucha
×
×
  • Create New...