-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna ja do ciebie nie mam pretensji fakt psiaki miały zostać do niedzieli i tak się umawialiśmy. Ja pisałam że pan Jarek którego numer dała mi dziewczyna od dalmatyńczyków jest w stanie odebrać o tej 24 psy z Wawy i dowieźć je do sochaczewa za 90zł. Powiem wam tylko że coraz częściej sprawdza się na dogo powiedzenie że jeśli masz miękkie serce to musisz mieć twardą d***:roll: -
[quote name='maciaszek']A jedzenie wykładasz jej w 1 miejscu? Bo jeśli tak, to jest szansa, że przyzwyczai się, będzie przychodziła na "karmienie" i w pewnym momencie będzie można tam klatkę-łapkę postawić.[/QUOTE] Maciaszku jedzonko wykładam jej w dwóch miejscach blisko siebie bardziej w kszaczorach ze względu na klatkę łapkę bo przecież na otwartym terenie nie ma jak postawić. Jedno kłade w krzakach obok siatki od ogródków działkowych drugie jakoś 10m dalej jednak nie ma pewności że to ona zjada niestety:roll:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oczywiście że zaproponowane byłoby za zwrot kosztów. Co do tej pani która jest przeciwna no cóż na to już nic nie poradzę, napisałam że psiaki na pewno nie załatwiły by się i byłoby ok bo to w końcu nie jest jakaś trasa 12h no ale:roll:. Transport będzie chyba jechał jeszcze z innymi psiakami, rozumiem że nie każdy ma czas jeździć po nocy nie wiadomo gdzie i ile ja tam nie wiem jakie tam są drogi po prostu tak napisałam że ja nie widziałabym w tym problemu -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Niestety lipa:shake: Pan by zabrał psiaki ale jego partnerka jest przeciwna bo obawia się że jak psiaki narobią to nie będą mieli czasu posprzątać bo od razu busik zawozi ich na Okęcie a auto będzie stało w Wawie przez 2 tygodnie:roll: No nic, więc pozostaje nam opcja że albo ktoś w nocy zawiezie psiaki do Renatki albo Justynie uda się wyprosić by transport z Katowic zjechał 30km z trasy do Sochaczewa i później na spokojnie pojechał do Warszawy ja w tym nie widzę żadnego problemu no ale transport może być ciężko "uprosić" mam nadzieje że jednak Justynie się to uda -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy DIF:loveu: Dostałam wiadomość od osoby która o 8 rano jedzie do Warszawy. Pan musi mieć pewność że pieski zostaną odebrane ponieważ jedzie na lotnisko Okęcie a auto zostawia na Krakowiaków. Ja nie wiem gdzie to jest nie znam kompletnie Warszawy. Na razie odpisałam panu i czekam jeszcze na odpowiedź czy w razie czego slapcio mógłbyś koło 12 odebrać z tego miejsca psiaki? Godzinę podaje mniej więcej bo nie wiem jaka trasa będzie -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Psiaki nie wrócą do schroniska nie ma takiej opcji nawet!!!! Coś wymyślimy damy radę musimy:roll: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Justyna to napisałam odnośnie dowozu z Wawy do Sochaczewa o tej 24 w nocy. Napisałam jeszcze do kilku osób z mapy pomocy dogo czy by nie mogły dowieźć sierotek do tego Sochaczewa, dałam im link do wątku poczekamy zobaczymy -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jest facet z okolic wawy który wozi psy za 0,45kg/km tyle że łącznie mu by wyszło ok 200km bo mieszka w zupełnie inną stronę niż Sochaczew. Jakby nic innego się nie znalazło to może to, wiem że 90zł to teraz dla nas na wagę złota jest jednak na razie nic innego nie znalazłam będę szukać dalej -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ehh mi już ręce opadają, z resztą wszystko mi opada:shake: Napisałam na wszelki wypadek do osoby która jutro o 8 rano jedzie z Katowic do Warszawy oraz poszukam kogoś kto mógłby je podwieźć do Renatki ale godzina fatalna większość ludzi pewnie odpada bo do pracy w poniedziałek idzie:roll: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ja na razie czuwam by TZ bezpiecznie mi do domu wrócił. Psiaki śpią papuga też tylko ja czuwam jak na razie;) Kiedyś to ja o 6 chodziłam spać i tryb wychodzenia na dwór musiałam mojemu psu zmienić ale powróciłam do dawnego czyli siedzimy nie później niż do 3 rano wstajemy koło 9. A dzisiaj pościeliłam psie wyrko więc jakby co ja śpię z psami w małym pokoju a TZ w dużym może chrapać chociaż i tak pewnie to słychać będzie. Co do tyłka chcesz się zamienić:cool3: ja to ciągle twierdzę ze za duża jestem tu i uwdzie chociaż ważę mniej niż 60kg:roll: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dam wam tak na dobranoc: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_cVJKXeW9I/AAAAAAAABtk/TQyu1QureSE/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_cVQFi0xRI/AAAAAAAABts/3rt0ZtbO8MM/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20012.jpg[/IMG] Ja spać nie mogę iść bo czekam na TZ polazł na 18mojego brata, też miałam iść no ale ze względu na psiaki zostałam obawiałam się reakcji sąsiadów a nie wiem co by było podczas mojej 5 godz nieobecności -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Witam Kajtusia i Czarnulkę i oczywiście wszystkich, którym los tych psiakow jest bliski. Kibicuję caly czas psiakom i Wam- dzielne dziewczyny!- ale nic nie piszę, bo przykro jest wchodzić na watek i nie mieć nic prócz serca do zaoferowania... Na deklaracje stale rozsądnie porywać się nie powinnam, jeśli mam brać odpowiedzialność za los psiaków ; jednorazowo powinnam coś wyskrobać. Udalo mi się przekonać koleżankę z pracy, ktora opiekuje się zbieranymi z ulic itp psiakami niechcianymi, wyrzuconymi, by zdeklarowala jakąś kwotę na Kajtka i Czarnulkę. Osoba ta nie działa na dogo i kontakt ma tylko przeze mnie. Proszę o nr konta i dane do przelewu. Tytułem- imię psa, coś innego ?? Jeszcze jedno- miejsca u Reni na " ludzkie dożywocie" już dawno zajęte:lol::lol: Słusznie pisała Syla- gonia i ja mamy pierwszeństwo:angryy::angryy: z tym, że ja już nie mam tyle czasu-30 lat:shake::shake::shake:- ot, tak jak te nasze psie staruszki:shake::shake:[/QUOTE] Cioteczko przestań pisać bzdury:mad: ja np. nigdy nie wpłacałam pieniążków na psiaki bo po prosu nie mam z czego. A serce jest NAJWAŹNIEJSZE!!! Bez niego nie było by nas tu wszystkich!!!Ważne że zaglądasz, każdy pomaga jak tylko może jedni dają drobne wpłaty inni oferują dt jeszcze inni ogłaszają psiaki, czy im pomagają. Każdy pomaga ile może ot tyle i nie marudź mi ciotka że ci przykro bo robisz ile możesz! Jeszcze jedno marudzenie i normalnie Kajtka wytresuje tak by cię w tyłek użarł:evil_lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
hehe wałek z ikei ja zaopatrzona jestem już w 3 takie tak na zapas:evil_lol: A Kajtuś to naprawdę cudowny psiur tyle że po nim nie widać radości w postaci merdającego ogonka bo go nie ma:roll: A czarnulka bardziej indywidualistka i panikara jak ma sama zostać w domu, z psami ok zostanie i zero protestu ale całkowicie sama nie ma mowy Edit: Wysłałam wiadomość na nk do 30 osób nie wiem czy ktoś odpowie ale jeśli tak to byłoby super -
Ja pokażę psiaki jeszcze ni do końca po metamorfozie bo szukamy im nowych domków Czarna ok 4-6 letnia sunia wyciągnięta ze schronu była w kolejce do eutanazji... tutaj jeszcze w schronie: [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/6388/dsc06536n.jpg[/IMG] Tutaj na DT: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_VyBBKyqMI/AAAAAAAABqw/FDTCDTsOglQ/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] I 16 letni dziadzio z tego samego schroniska, z tego samego bosku co czarnulka: Jeszcze w schronisku: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_37GSjRVh0Oc/S-6vYzx-mAI/AAAAAAAABVE/o7RGfT40mqA/s800/starsza2.JPG[/IMG] I w DT: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9wUC5V1I/AAAAAAAABsw/JeDA1dnrUGk/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_Wi-hncjxI/AAAAAAAABrY/Z6rZiV46-bc/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20032.jpg[/IMG] Potrzebne jest wsparcie dla psiaków, jakby ktoś mógłby pomóc będziemy wdzięczni oto ich wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-PILNIE-POTRZEBNE-WSPARCIE[/url]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']Z tymi kłakami,to witaj w klubie :) można sprzątać i sprzątać,a z miejsca nie znać :) Kajtek robi furrore :) 16-letni psiak nie miałby takiej werwy :)[/QUOTE] Oj te kłaki dokładnie zwłaszcza podczas obfitego linienia odkurzam a tu po godzinie dywan zaś biały w kłakach, dobrze że tylko w tym pokoju mam dywan a w reszcie panele to szybciej schodzą. Do tego jak 3 lata temu miałam czarnego spa to miałam multum białych i jasnych bluzek, teraz sprawiłam sobie białego a koszulki w większości czarne, nie wiem może my dogomaniacy chcemy się jakoś odznaczać by ludzie wiedzieli że mamy psy:P Co do wieku kajtusia mi się wydaje ze on może mieć z 9-10lat zwłaszcza że ząbki w naprawdę wmiare dobrej formie no chyba że rzeczywiście ma 16 ale duchem czuje się młodszy:loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziadziuś to bardzo rozrywkowy starszy pan sam zaczepia w pewnym momencie do zabawy bądź sprowokowany dołącza się, czarna woli spać zwłaszcza po niby krótkim pół godzinnym spacerze ma w nosie wszystko i nawet o dziwo nie zwróciła uwagi na to jak wychodzę z domu. A oto nasza śpiąca pannica(kłaki niestety są u mnie nieodzownym elementem chociaż 2 dni temu było odkurzane ehh): [IMG]http://picasaweb.google.com/MilkaMila87/DziadekICzarna#5473841094630595602[/IMG][IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9eVJkXBI/AAAAAAAABsg/GKMgK-E0jRQ/s576/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20004.jpg[/IMG] I nasz zabawowy dziadzio: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9kGhgxCI/AAAAAAAABsk/sy8r-5UGoYk/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20011.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9nhgH5QI/AAAAAAAABso/AHNogVoqcH4/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20014.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9wUC5V1I/AAAAAAAABsw/JeDA1dnrUGk/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20018.jpg[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_b9yxiQTvI/AAAAAAAABs0/KwsgKu50bAA/s512/Zdj%C4%99cia%20Aparat%20019.jpg[/IMG] -
Oj zapka czytałam wątek smutki ehh:/ Co do uciekinierki mam chyba pewność że do autobusu nie wejdzie bo boi się ludzi jednak może wpaść pod auto bądź przemieścić się nie wiadomo gdzie:/ Na szybko zrobiła dziewczynie takie ogłoszeniu które jutro mam nadzieję porozwieszam po osiedlu czy może być może powinnam coś odjąć dodać, zmienić. Pierwszy raz robię coś takiego i nie wiem co mam zawrzeć w ogłoszeniu: Edit no tak datę pochrzaniłam zaraz poprawię:shake: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_bzAqbAEDI/AAAAAAAABr8/sFLM9_HeiPg/s576/xzx.jpg[/IMG]
-
Oj zapka czytałam wątek smutki ehh:/ Co do uciekinierki mam chyba pewność że do autobusu nie wejdzie bo boi się ludzi jednak może wpaść pod auto bądź przemieścić się nie wiadomo gdzie:/ Na szybko zrobiła dziewczynie takie ogłoszeniu które jutro mam nadzieję porozwieszam po osiedlu czy może być może powinnam coś odjąć dodać, zmienić. Pierwszy raz robię coś takiego i nie wiem co mam zawrzeć w ogłoszeniu: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ByJq1rHjQuQ/S_bzAqbAEDI/AAAAAAAABr8/sFLM9_HeiPg/s576/xzx.jpg[/IMG]
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
My byliśmy właśnie na ostatnim spacerku, jejku jak dziadzio się cieszył, tylko wyszedł na klatkę i szalał nie wiedział co ma ze sobą zrobić w którą stronę iść:lol: Na spacerku spotkaliśmy 2 miłych panów z którymi sobie pogawędziłam około 15 minut na temat dziadzia i ogólnie sytuacji w schronach i porzuconych psach o dziwo zeszli także na temat powodzi i zagrożonych przez nią zwierzętach, wychwalali dziadzia wymiziali i nie wierzyli że on ma aż 16 lat nawet kłucić się zaczęli że licząc na ludzkie to on ma 112 lat i nie mogli uwierzyć:evil_lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No właśnie niedziela tuż tuż i chciałabym wiedzieć o której i skąd. TZ ma spierdzielone auto ale może udałoby się wysępić auto dziadka na chwilę tylko muszę znać mniej więcej godzinę no i nie wiem o której TZ kończy studia -
Tak porobiłam jej ogłoszenia również na necie tylko szkoda że zdjęć nie mam:( Miałam zrobić także takie by porozwieszać w lecznicy i na okolicznych słupach z zastrzeżeniem by nie próbować na siłę łapać ewentualnie dokarmiać etc bo psiak boi sie ludzi jednak ja nie mam drukarki a ż musi dokupić tuż do swojej i jak się uda to jutro po południu byśmy zrobili ogłoszenia
-
No można powiedzieć że przyszła w miejsce z którego zwiała czyli pod mój blok. Ja tam po drugiej stronie ulicy zostawiłam jej to żarełko znowu bo jak jej donosić nie będę to boję się że pójdzie szukać gdzieś dalej. dla niej i tak niebezpieczne jest takie chodzenie z okolicy lecznicy w moje tereny bo pomiędzy jest ruchliwa trasa z Mysłowic:shake: Ja ją kurde miałam na wyciągnięcie ręki była ode mnie z 3-4m ale musiałam stanąć nieruchomo by znów biedaczki nie zestresować. Dobrze chociaż że ją widziałam i wiem że żyje ale co dalej:shake:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Gisic87 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Syla']Gisic87...ja już dawno miejsce trzymam i nie tylko ja :lol:jak pamiętam to danka i gonia....też w kolejce :lol::evil_lol:Żarty żartami, ale marzy mi się taki dom opieki....za 30 lat :evil_lol:[/QUOTE] Za 30 lat to ja mam nadzieję będę jeszcze jakoś sama sobie radzić bom jeszcze młoda chociaż ten czas tak teraz szybko leci że ani się obejrzę jak za może jakieś 50lat będę na starość grzać dupkę razem z tymczasami Renatki -
[COLOR=Red][B][SIZE=5]Jest[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=5][COLOR=Red][B]!!![/B][/COLOR][/SIZE] Poszłam przejść się z czarną sunią poszukać uciekinierki, jednak ta po pół godzinie ciągłego spacerowania odmówiła dalszego spaceru a suni nie było nigdzie więc zrezygnowana wrasałam pomalutku do domu i nagle pod klatką zobaczyłam ją:lol: szła biedulka z przeciwnego kierunku widać że zmęczona i przemoczona zatrzymałam się w miejscu zacmokałam ale niestety odeszła i weszła na parking, sters troszkę chyba zszedł albo to także wina zmęczenia nie biegła już tylko spacerkiem pomalutku szła, poszłam za nią kawałek bo chciałam zrobić zdjęcie ale ze względu na czarną nie nadgoniłyśmy, zagwizdałam to zatrzymała się na chwilkę obróciła się popatrzała i pomalutku poszła znów w stronę lecznicy. ale chodziła pomiędzy blokami pomiędzy ludźmi więc nie ma aż tak tragicznie, jutro nastawię sobie budzik na 6 rano jest sobota to i spokojnie z rana będzie i pochodzę poszukać jej. Zaraz w paincie zrobię jak mniej więcej wyglądają tereny po których chodzi
-
Dzwonili właśnie do mnie Ci chłopcy którym zostawiłam numer telefonu [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red]Widzieli suczkę [/COLOR][/SIZE][LEFT][COLOR=Black]Suczkę widzieli koło godziny 16 jak chodziła niedaleko bloków na enerdowskich czyli okolicy w której zwiała, później przemieściła się bliżej mojego bloku, przeszła przez tą nieszczęsną ruchliwą ulicę:shake: To była na pewno ona bo opisali mi ją dokładnie powiedzieli że końcówki łapek też białe miała o czym nawet in na szybko nie wspomniałam. Oczywiście nie gonili jej ani nie próbowali złapać bo prosiłam by tego nie robili bo suczka może bardziej się zestresować. No nic Biorę czarną sunię ze sobą i idę na poszukiwania może ją zobaczę :shake:[/COLOR] [/LEFT] [/CENTER]