Jump to content
Dogomania

Gisic87

Members
  • Posts

    2718
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gisic87

  1. Dobra już wszystko dograne jadę najpierw do schroniska rozejrzę się jeszcze za tą małą i zobaczymy może wydadzą mi staruszka a później jedziemy po czarną, idę przyszykować smyczki i obróżki
  2. Agucha, Kisiaraf możecie mi podać numer telefonu do osoby u której suczka przebywa? Załatwiłam jako transport mojego TZ będzie po mnie koło 15 więc na 16 wyrobiłabym się odebrać suczkę od dziewczyny czy to nie będzie zbyt późno? Ewentualnie odebrałabym sunię wcześniej i później do schronu byśmy pojechali TZ zostałby w aucie z sunia a ja poszłabym do schronu. Komu mam zapłacić za wykup suczki? Ja nic o transporcie płatnym nie wiem wczoraj tylko było uzgodnione że psy odbieram a skoro nie ma sznaucerkowatej dziewczynki to nie wiem
  3. Ja na razie dogrywam transport za 15 min jakoś będę wiedzieć czy dam radę podjechać do schronu czy tylko czarną suczkę odebrać. Jeszcze chwilka i będę wiedzieć na czym stoje
  4. Jeszcze jedno pytanie mam w którym miejscu w Sosnowcu przebywa sunia u tej znajomej czy to jest niedaleko schronu?
  5. Jak pójdę to się za obydwoma psiakami rozejrzę tylko tak jak piszę dajcie mi godzinkę bym to spokojnie sobie ułożyła
  6. też właśnie to znalazłam. Za ok godzinę będę dokładnie wiedzieć co i jak czy dam radę podjechać do schronu tylko z transportem muszę się skonsultować bo im to dopiero zamieszanie zrobiłam w głowach;)
  7. Agucha mówiłam Ci przez telefon że mogę psa/psy odebrać z Sosnowca ale nie wcześniej niż po 16 bo wszyscy pracują i nie mam jak transportu załatwić
  8. Kurcze jak to wszystko jest pomieszane ja już się gubię czyli wyciągnęła tylko tą jedną sunię? Do której jest schron otwarty? Czarną sunię odbiorę gdzieś na trasie ale może udałoby mi się później podjechać jeszcze do schronu i sprawdzić, ja tam nigdy nie byłam więc mnie nie znają. Kurcze zakręcona teraz jestem na maksa odwoluje kolegę załatwiam TZ na transport teraz zaś kombinuję kurczę oni mnie chyba kiedyś wyklną
  9. gdzie znajoma mieszka i komu wpłacić w takim razie pieniążki?
  10. Właśnie weszłam na dogo u mnie sprawa z transportem wygląda tak że mogę podjechać bezpośrednio do schronu koło 16:30 (znajomy zwolni się wcześniej z pracy i będzie u mnie o 16) albo koło 16:30 zabierzemy je gdzieś po drodze bądź ktoś jest w stanie dowieźć je bezpośrednio do mnie to już jak wam wygodniej. Pieniążki na wykup tych starszych psiaków mam tylko muszę do banku skoczyć i je wypłacić bądź przelać komuś na konto tylko musimy się dogadać co i jak kto wyciąga psiaki by nie było zbędnego zamieszania już
  11. Jejku ona jest cudowna z resztą już to dziś ode mnie usłyszałaś i powiem ci w sekrecie jakby Ci się kiedyś tymczas zwolnił to weź mnie tam u siebie w kolejce dopisz;) chciałabym być tak rozpieszczana
  12. Czekam na wiadomość od justyny jeszcze i wszystko powinno być dograne;) Kolejne dwa psiaczki _Laro ale ciii:evil_lol:
  13. [quote name='Renata5']Dawaj,przyjeżdżaj do mnie,ale najpierw leć na wątek Niuni:mdrmed:[/QUOTE] Na wątku Niuni jestem na bierząco jak tylko widzę nowy wpis tyle że ja się tylko przyglądam i zachwycam po cichu nic nie pisząc;)
  14. Renatko to będzie kolejny psiak który ode mnie do Ciebie jedzie i powiem ci że już mu zazdroszczę bo psy u ciebie to raj na ziemi mają;)
  15. Gadałam ze znajomym przyjedzie po mnie o 16 i pojedziemy w dogodne miejsce by odebrać psiaki
  16. to w takim razie co dalej? prosiłabym numer do osoby która będzie wiozła psiaki bym mogła podać numer znajomemu i by się gdzieś na trasie spotkali. on jest z Gliwic ale spokojnie na trasie Mikołów- Katowice może idebrać psy i dowieźć do mnie
  17. Ta mogę przetrzymać ją/jego pod warunkiem że aby na pewno do niedzieli bo więcej tymczasów moje małe mieszkanko nie przetrzyma a i sąsiedzi by się skarżyli:roll: Jednak jeśli co to decydujcie to zaraz do Akucha wysyłam pw z nr tel znajomego i ją też prosiłabym o nr telefonu co by się dogadali
  18. [quote name='jusstyna85']Przez to,że nie mogłam szybko wyciągnąć z tego samego Schroniska,z którego jest sunia,straciłam awaryjny DT dla niego do niedzieli... czy ktoś nie może go/jej przetrzymać do niedzieli? jest mały,łagodny,pogodny...On nie przeżyje wizyty weta... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-w-KARCERZE-%C5%9AMIERCI-naznaczone-U%C5%9APIENIEM-ich-%C5%BCycie-zale%C5%BCy-od-nas?p=14680937#post14680937[/URL][/QUOTE] Jeśli tylko do niedzieli to mogę go przetrzymać przy okazji oba psaki razem do mnie przyjechały. Leni356 już nie głową malawaszka zaręcza a nogą:evil_lol:
  19. Tak niech osoby zaangażowane się wypowiedzą, mój znajomy jest w stanie odebrać sunie po 16 z jakiegokolwiek miejsca w Katowicach by było transportowi po drodze do Mikołowa. Chcę znać wasze zdanie gdzie suczke w końcu ma trafić bo jakby co muszę wysłać Akucha numer telefonu znajomemu
  20. O której byłby transport bo ewentualnie mogłabym wysłać znajomego po odbiór suczki na trasie ale to dopiero koło godziny 16 z resztą to wy decydujecie do kogo sunia trafi ja tylko proponuję
  21. Jeśli zdecydujecie że sunia przyjedzie do mnie to ja niestety nie mam możliwości wyjechania po suczkę (beztransportowa jestem niestety)ktoś musiałby ją dowieźć na osiedle Giszowiec (to w stronę tych jadąc od sosnowca)
  22. [quote name='malawaszka']yyy muszę to jeszcze przemyslec :evil_lol:[/QUOTE] To przemyśl dokładnie możesz ewentualnie tylko nogę czy rękę poświęcić:evil_lol: poza tym ja od roku czy więcej ciągle mam miseczki które wylicytowałaś na bazarku i nie odebrałaś;)
  23. [quote name='malawaszka']Gisic jest z Katowic wiec rzut beretem - za jej tymczas ręczę głową :lol: jak ktoś nie zna :roll:[/QUOTE] Ręczysz głową czy aby na pewno:cool3: nie no to żart z mojej strony dla rozluźnienia atmosfery:oops: Sunię możecie przywieźć choćby jutro. Ja całe dnie jestem w domu obecnie nie pracuję więc i czas dla tymczasów mam
  24. Ja jestem z Katowic co do mojej działalności mogą wypowiedzieć się osoby z fundacji sos dla zwierząt a także schroniska w katowicach przez 3 lata miałam u siebie na dt ok 30 psów głównie suczek bo moja Milka psy nie bardzo akceptuje. Nie czytałam dokładnie ale wiem że coś się pochrzaniło z tymczasem jakieś choróbsko tam czy cuś. Obecnie moja sucz ma cieczkę i cięta na inne psy przez pierwsze dni w tej chwili na szczęście jej już przechodzi i mam spokój. za ok 1,5-2 tyg mam zabierać suczkę filowatą na dt ale tymczasy w ilości więcej niż jeden mi nie straszne miałam swego czasu 3 +moja własna na DT i daliśmy radę jednak karma i wet musiałyby być opłacone bo mnie na to najzwyczajniej nie stać:oops:
  25. Napisałam maila do polsatu i tvn może to coś da:roll: jeśli nie powinnam to z góry przepraszam:oops:
×
×
  • Create New...