[quote name='Tola']Moze dogadac sie jakos z jogi...
Tz rozmawiał dzisaj z Agą, ma problemy z autem i nie wiem na czym stanęło...[/quote]
Ja mam prawko od 2 lata, samochód teraz też, bo sama w domu jestem do piątku, ale boję się w taką trasę jechać :oops: muszę to obgadać z TŻ moim.. Jeszcze autobusy sprawdzę :eviltong: