Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. Jogi nie ma problemu, już ostatnio miałam 2 + Nancy i daliśmy radę :) wszystkie chyba sunie, oprócz tego co Tola wstawiła za siatką ;)
  2. [quote name='jolek68']Ty za dużo możesz jeść :evil_lol: [/quote] Wypraszam sobie :roll: no dobra.. nie będę psiakom takiej miejscówy zajmować :eviltong: Oby Gwiazdeczka szybko do formy doszła :)
  3. Piękna Klucha :loveu: ale ona się zmienia.. Co chwile inny pies :lol: ale ja i tak zakochana w Dubeltówce.. :loveu:
  4. Brawo :multi: niech Ci idzie w "boczki" :evil_lol:
  5. Chętnie :multi: lubimy obrazki :eviltong:
  6. 32 podzielić na 4... 8 zwierzów :cool1: :eviltong: To ja się nie dziwię, że Maleńka woli tam.. i te wywary,, i to żarełko :crazyeye: a mnie zaadoptujesz?:oops:
  7. I co Fiziu myślisz o tym? On niestety się spóźnić nie może, za to można się z nim dogadać ;) nie wiem po co mu transporterek, jak jego kocice się zazwyczaj rozwalają na siedzeniu, albo na półce :eviltong:
  8. [quote name='Bazyliah']xmartix - aktualnych nie ma, bo w międzyczasie Nancy się cieczka objawiła ;)[/quote] Oo właśnie.. umknęło mi. :oops: Muszę się jeszcze dowiedzieć o cenę sterylki w Krk, tu w Stalowej ok 120zł, może uda się taniej. Ale jeszcze trzeba odczeka chwile żeby Szpieguś do siebie doszedł :)
  9. Ona jest śliczna.. Oby się jej poszczęściło..:roll:
  10. [quote name='funia']czyli jechałyby dwie sunie tak ??[/quote] Jeszcze to musimy ustalić, jutro na pewno jedzie ta z noskiem do Jogi. A co dalej to musimy dograć, bo ja jutro na 2 dni do Krk jadę.. a potem dopiero na stałe od niedzieli będę tam.
  11. Gwiazdeczka znalazła DT w okolicach Żywca :) więc mogę już na pewno wziąć bidę od Was :)
  12. W takim razie polecam się na przyszłość :) i duuużo zdrówka dla tego Cuda :loveu:
  13. [quote name='funia']To tylko Nosatka ,czy jeszcze jakiś sczeniak?[/quote] Na razie tylko ona.. Może jeszcze się uda później z jakimś.
  14. [quote name='funia']A jak z transportem tej Nosatki do Jogi ?? kto ja zawiezie ?[/quote] Podobno ma być spotkanie w połowie trasy :) w Janowie Lubelskim. Jogi ją stamtąd odbierze.
  15. [quote name='fizia']Szukamy [SIZE=4][COLOR=red]TRANSPORTU DO KRAKOWA !!![/COLOR][/SIZE][/quote] Fizia pisałaś maila?:razz:
  16. Czytałam i coraz bardziej mi słów brakowało.. ciekawe czy ktokolwiek z tych osób, co tam pisały ma zwierzę/był w schronie itd.. Ale co niedzielę do Kościoła na pewno chodzimy :p przeraża mnie ile ludziach bezmyślności i agresji..:shake:
  17. Rozmawiałam z Jogi :) ona to maleństwo z cudownym noskiem jutro bierze. Tymczas ma u niej do 11 marca, później będziemy myśleć.. Czy trafi do mnie, czy może zostanie w Stalowej. To wszystko zależy od stanu zdrowia małej, no i charakteru tej "wady" noska..
  18. [quote name='Tola']Zadzwon moze do Agi; ona nie ma teraz tez internetu[/quote] Nie mam numeru ... :oops: tylko do lecznicy w której pracowała.. EDIT: przeskakiwanie postów jest irytujące... Autobus odpada. Jedzie jeden, kilka godzin...
  19. [quote name='Tola']Moze dogadac sie jakos z jogi... Tz rozmawiał dzisaj z Agą, ma problemy z autem i nie wiem na czym stanęło...[/quote] Ja mam prawko od 2 lata, samochód teraz też, bo sama w domu jestem do piątku, ale boję się w taką trasę jechać :oops: muszę to obgadać z TŻ moim.. Jeszcze autobusy sprawdzę :eviltong:
  20. Tola jak mnie rodzice wyrzucą to przygarniecie mnie?:oops: Bo teraz w rodzinnym domu jestem w Sandomierzu.. Od niedzieli będę w Krk i na 100% bym mogła ją wziąć, ale to znów kwestia transportu.. Nie wiem czy dam radę pojechać do Zamościa do tego czasu, bo jutro muszę na dzień, dwa jechać do Krk..
  21. Nie no... nie mogę :oops: nie mogę się napatrzeć.. Ona wygląda na mniej niż 8 tygodni, z drugiej strony siostra wygląda na tyle.. Suka się w schronie oszczeniła? Czy ktoś wyrzucił? Chyba nie dam rady w tygodniu podjechać...:-(
  22. [quote name='wtatara']jest śliczna[/quote] Wyjątkowo śliczna :loveu: zerknijcie tu : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-malenstwa-do-adopcji-123719/index67.html#post11849639[/url] sunia z rozszczepionym noskiem.. Piękna.
  23. :crazyeye: nie wiem co napisać... :-( ale jest rozkoszna....
  24. A ile u Was teraz kosztuje sterylka? Nie wiem, może napisz do ARKI ona coś poradzi? Choć pewnie mnóstwo ma na głowie, ale zawsze służy pomocą..
  25. Suniu teraz będzie już tylko lepiej....:)
×
×
  • Create New...