Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='funia']Ja już czekam na szkieletorki ,za godzinę mąż Toli przywiezie je do mnie na nocke .Poczęstuje biedaki obiadokolacją ,specjalnie dla nich zrobioną :cool3:[/quote] A zdjęcia zrobisz?:oops: jakiej płci są psiaki?
  2. Ale dobre wiadomości :)
  3. To w firmie, by ewentualnie posiedziały,... Ale to na przyszłość będziemy wiedzieć, że jak coś to mój tata może wziąć psy. Ja już do Krk jadę..:roll:
  4. Kolejny spóźniony transport.. Mój tata jutro (poniedziałek) jedzie do Warszawy(dokładnie Rembertów), jak co tydzień zresztą.. Mógłby je wziąć do Rembertowa jeśli.. by je ktoś do Sandomierza przywiózł jutro:roll: jakbym pomyślała wcześniej to sama bym pojechała dziś po nie :-( a jutro już do Krk wracam..
  5. Jaki się zrobił... smukły :lol: wyszczuplał i w górę bardzo chyba poszedł :) baardzo się cieszę :multi:
  6. Bardzo ciężko będzie coś znaleźć :-( jest opcja, ale wiem że za późno na to, że jeśli ktoś by do Sandomierza je jutro przywiózł to one by w poniedziałek rano pojechały do Warszawy, dokładniej do Rembertowa/Ząbek z moim tatą.. Tata jeździ co tydzień do pracy.. Nie jeździ jeden kolega, więc byłoby akurat miejsce..:roll:
  7. Ale psina miała szczęście! Oby więcej takich szczęśliwych akcji :loveu:
  8. Basia kolejnego psa rozpieszcza :lol: śliczna jest, TŻ zakochany już?:razz:
  9. Teraz to już naprawdę można przenieść wątek :multi: ale jestem ciekawa jak się zmienił, odkąd pojechał ode mnie... Ale się cieszę :)
  10. Wstawiłam prośbę na transportowy.. może się uda. To ogromna szansa dla tych psin.:roll:
  11. Ale one są urocze :loveu:
  12. Nawet Bianka się załapała na sesję :eviltong: śliczna mała, dobrze wygląda.. w takim domku to nie można być zestresowanym :loveu:
  13. [quote name='funia']tak ,kasia sprawdzała śpią sobie z nia .Dotykała jej cycochów i były mokre ,coć jajby wyssane .Wygląda ,ze bedzie Ok.Jutro ja jadę karmić szkielety ,Zajrze i napiszę[/quote] Dzięki za informacje :) dla "szkielecików" byłby DT w Wwa, może się uda z transportem.. Potem będziemy myśleć nad ogłoszeniami i ew. DT dla tych maluchów.
  14. [quote name='basia']To, że chłopak urodziwy nie gwarantuje dobrego domu :p[/quote] Ale też nie utrudnia ;) a domy selekcję na pewno porządną przejdą :)
  15. I jak maleństwa, wiadomo już czy suka je zaakceptowała?:roll:
  16. To się chłopakowi powodziło :) czyli wątek do zamknięcia:multi:
  17. [quote name='Bazyliah']Jeśli dacie radę zorganizować transport do W-wy, to przywieźcie te 2 chudzielce. Tylko muszę mieć pomoc w ogłoszeniach, bo sama nie daję rady czasowo.[/quote] Miałam do Ciebie pisać :-o a Ty tu już jesteś :eviltong: a nie miało być 10 kociąt?:razz: Niesamowita jesteś :loveu: [SIZE=1]pewnie pustka po Piniolu :)[/SIZE]
  18. Zastanawiamy się nad zrobieniem plakatu, jako że marzec miesiącem sterylek.. itd.. Plakat pokazywałby z jednej strony piękne, puchate, zadbane a z drugiej te szczenięce szkielecik z wątku, który wkleiłam. Macie może jakieś zdjęcia drastyczne szczeniąt? Bo tu widziałam "tylko" dorosłych psów.. Może te akcje, ARKI, Wasza i rozplakatowanie zmienią coś w podejściu ludzi do zwierząt..:roll:
  19. Zobacz w jakim stanie są szczeniaki.. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szkielety-szczeniakow-w-schronie-dt-sprawa-zycia-smierci-132556/[/url] przy okazji DT pilnie potrzebne :oops:
  20. Musimy pomyśleć jak to dobrze zorganizować.. Tym bardziej, że marzec jest miesiącem sterylek.. Cała akcja ARKI i nie tylko. Plus list, który przygotowywany jest na Dogo do posłów i władz.. Może to coś zmieni.:roll:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/69/6fb02e85a996cbc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/73/14221b51f533f519med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/73/0c8de78fb5dab187med.jpg[/IMG][/URL] Moja świnka :loveu: to akurat pozowane, ale ona czasem sama z siebie tak prosi :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/73/87b8de278608e1f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/73/cef53ae2af3b1591med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='MartynaP']jakto gdzie skopiowane :eviltong:[/quote] Agresor :loveu:
  23. Się nie tłumacz :eviltong: ciężko o idealny porządek przy sporym zwierzyńcu.. Tak poza tym żadnego odzewu z ogłoszeń?
  24. Gdzie Kasja ma uszka?:) Cudne maleństwa.. :loveu:
×
×
  • Create New...