Zastanawiamy się nad zrobieniem plakatu, jako że marzec miesiącem sterylek.. itd.. Plakat pokazywałby z jednej strony piękne, puchate, zadbane a z drugiej te szczenięce szkielecik z wątku, który wkleiłam. Macie może jakieś zdjęcia drastyczne szczeniąt? Bo tu widziałam "tylko" dorosłych psów..
Może te akcje, ARKI, Wasza i rozplakatowanie zmienią coś w podejściu ludzi do zwierząt..:roll: