-
Posts
15253 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Soema
-
[quote name='Malwi']nie mam pojęcia, ale wnioskuję ze chyba tak ...[/QUOTE] Biedna......:(
-
No to trzymamy kciuki i czekamy :) ucieka przez płoty....? To ona na podwórku była??
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Dzięki Dziewczyny :) im więcej tym lepiej.. Mała jest strasznie niedobra, jak na nią krzyknę o mi pyskuje Gamoń :mad: jak jem, to siada i warczy :diabloti: pazera. Łazi za mną wszędzie, dostaje głupawek, zapiernicza po całym mieszkaniu jak mały samochodzik :evil_lol: -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Bede razem z kasia ale nie wiem gdzie mieszka kkanarek ,bo jezeli gdzies w okolicach to po drodze mozemy pieska zabrać tylko jezeli beda chetni na psiaka to wtedy spiszemy telefony i przekazemy do sprawdzenia.[/QUOTE] Podrzucam Minkę jutro Asiorkowi i pojedzie z nią do Kundla. Za co bardzo dziękuję, bo się podłamałam dziś :Rose: Sunia jest u mnie, na Stachiewicza. Dziękuję za pomoc, mam nadzieję że się znajdzie dobry dom, dla tej wariatki.. Bo ja teraz mam naprawdę mało czasu, żeby się nią dobrze zająć..
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']ja tez trzmam kciuki. Jeśli po programie nie znajdzie DS macie DT?[/QUOTE] Tak nie bardzo... Asiorek pojedzie jutro z małą. Za co bardzo, bardzo dziękuję :Rose: Ja jadę do Warszawy w sobotę i nie wiem, co zrobię.. do schronu nie odwiozą bo bym się chyba znienawidziła, ale brać toto to nie wiem, czy nie niebezpieczne trochę dla niej. -
Aldusiu.... :(
-
[quote name='fioneczka']sobie też zakrop to może Cię gryźć przestaną hehe :diabloti: [/QUOTE] Ja bym polecała depilację :grins:
-
[quote name='magda_z'][B]Na tym ostatnim zdjęciu jaki Czesiu grzeczny :loveu:[/B][/QUOTE] A podejdziesz i zacznie tak walić ogonem, że strach :) on jest boski.. nie mogę go odżałować... A spokojnie zostaje sam? Nie otwiera drzwi, nie sika?
-
Będziesz ktoś może jutro w Kundlu i mógłby zabrać małą Minkę? Kkanarekk się rozchorowała, a mi przełożyli seminarium :( nie wyrobię się...
-
Niemożliwe, żeby nikt psa na wet na podwórko nie szukał :(
-
Jakieś to modne znów ostatnio....:shake: za te oczyska się jej należy cudowny dom!
-
:( :( Aldusiu..........
-
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Foksia i Dżekuś']Soema kto jak kto ale male szczeniaczki maja wziecie z programu (oczywiscie nie chce zapeszac ale jak przywozimy male i mlode pieski od pani Tosi to zawsze paru chetnych jest , z tego wybieramy te naszym zdaniem najlepsze ale tego czlowiek na 100% nigdy nie jest pewien.[/QUOTE] Wiem Foksiu... Nawet Maja, sunia z klatki na króliki z wygiętymi łapkami znalazła dom po programie. Mam nadzieję, że się odezwie ktoś, kto chce przyjaciela, bo Minia wyrośnie na średniego zwykłego, czarnego, cudownego kundelka :) -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Ja w czwartek bede sciskala kciuki....[/QUOTE] Minkę będzie można obejrzeć w internecie wstawię link :) -
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Soema replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Już nie wygląda jak kupka nieszczęścia! Boska jest :loveu: Dziękujemy za cierpliwość ! I za danie Sigmie wspaniałego domu. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niebieska713']Kibicuje MINCE,z dalekiej Gdyni....[/QUOTE] Szkoda, że tak dalekiej :) mam nadzieję, że po programie się odezwie ktoś sensowny. Trzymajcie kciuki. -
Minka oddana znowu - bo jest KUNDLEM! Pilnie szuka DT lub DS!!!
Soema replied to zebra12's topic in Już w nowym domu
Beznadziejny dom... znajdziemy taki naj, naj. Dla tego małego wariata:mad: -
[quote name='chodząca katastrofa']planuję iść z nim na ogrodzony plac zabaw za jakąś godzinę. Mam nadzieję, że nie spotkam straży miejskiej;)[/QUOTE] U nas nie ma SM:diabloti: jak w mieszkaniu się zachowuje?
-
[quote name='chita']nima:grins: tzn sa ale by trzeba zgrac, zminiejszyc, wrzucic...za duzo z tym roboty:eviltong:[/QUOTE] Więcej tu nie przyjdę :obrazic:
-
[quote name='ageralion']Ona sie raczej na makaron nie rzuca, w przeciwienstwie do ryzu z odrobina maselka :diabloti:[/QUOTE] Ale ryż jest dietetyczny... Makaron jest na przybranie masy. Denis dopiero na makaronie zaczął tyć. Ja się boje o Twego syna, jak Wy takie perwersje referujecie :grins: [COLOR=Silver](kaganiec)[/COLOR]
-
Ooo matko :mdleje: jakie dobre :grins: Alicja Ci mówiła o błonniku ;) bo był bazarek. Etna po takim żarciu to zaparć chyba nie ma? Błonnik oczyszcza organizm i pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości. Ja na wiosnę wróciłam do błonnika, bo mi brzuch się powiększył :hmmmm: A w kary typu "posterylkowa, by pies nie tył" nie wierzę :shake: