Jump to content
Dogomania

Soema

Members
  • Posts

    15253
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by Soema

  1. [quote name='Camara']czy w Krk jest do adopcji szczeniak - suczka do 2-6 miesięcy, która wyrośnie na psa w ok. 15 kg (sierść, kolor itp niestotny) ?[/QUOTE] Jest Minka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184738-Minka-oddana-znowu-bo-jest-KUNDLEM!-Pilnie-szuka-DT-lub-DS[/url]!!! dziś jadę sprawdzić jeden dom (dzwonił Po Kundlu..) ale nie wiem, czy zabawką ma nie być :shake: jak nei wypali, to na cito mała szuka DT. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_IWPSfgJ1xzk/S9k5ixzlBYI/AAAAAAAAB1M/HXbGy4BNRcg/s720/Zdj%C4%99cie714.jpg[/IMG]
  2. Jaga odeszła??:( Biedny pręgusek..
  3. Ehh ta skromność :) ale fajnie masz, naprawdę... Życzę duuużą rotację psiaków ;)
  4. Kapselku wkleić w pierwszy post wpłaty czy zrobisz to w 3??
  5. [quote name='jostel5']Już mi się otwiera![/QUOTE] Tak :) miałam Cię już wcześniej pochwalić :grins:
  6. [quote name='agnieszka32']Ona jest szalona :crazyeye::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] Ona jest rozpieszczona:evil_lol::evil_lol:
  7. [url]http://www.tvp.pl/krakow/inne/kundel-bury-i-kocury/wideo/13-v-2010/1792019[/url] :)
  8. [quote name='Niebieska713']Oj,cos cisza przed domkiem...Tak czuje....[/QUOTE] Chciałabym... Minka u mnie. Jeden dom, już był sprawdzany, dzwoniłam do osoby która tam był - dom nie nadaje się. Do drugiego jadę jutro.. Dwójka dzieci, mały kotek. Muszę zobaczyć, czy to nie przypadkiem kaprys dzieci...:shake: podłamałam się trochę... Znów gdzieś muszę małą ulokować, bez sensu to wszystko. Jak dom nie wypali w niedzielę jest akcja pod Pomnikiem Dżoka, może się wyrobię..
  9. Oo a wiesz gdzie domek? Ja jutro spr dom dla swojego szczeniaka, mam nadzieję że to nie ten sam ;)
  10. [quote name='zebra12']Widziałam, widziałam! Urosła znowu :) Grzeczna była jak aniołek. A czemu trzeba czekać do 21?[/QUOTE] Bo teraz są odbierane telefony, których jest podobno trochę o Minkę :) zobaczymy, oby się dobry domek znalazł. Jakby co to nawet dziś może na wizytę pojadę. Nie puszczajcie kciuków! Może jakiś inny szczenior domek znajdzie?
  11. [quote name='Niebieska713']I co,i co,i co....??? Wybacz SOEMA,jestem niecierpliwa...[/QUOTE] Minka szaleje w tv :) trzeba poczekać do 21....
  12. [quote name='zebra12']Powiem więcej: dziś o 18:10... Czekam niecierpliwie![/QUOTE] Trzymajcie kciuki! Asiorek z małą już na miejscu. Starałam się Łobuza wymęczyć żeby nie narobiła kwasu w tv:roll: mam nadzieję, że dobry domek się zgłosi, bo znów będę musiała szukać DT...
  13. [quote name='anita_happy']kto to Ss :) aha..zle napisałam..nie Lalika.. LATIKA - jak w Slumdogu :)[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/members/7417-Ss[/url] [url]http://www.dogomania.pl/members/89728-Spinca[/url] :)
  14. [quote name='agaga21'][SIZE=4][B]bardzo pilnie szukam kogoś od adopcji labków!!![/B][/SIZE][/QUOTE] Ania - AMBIRD i Basia i Barni. A co jest?
  15. [quote name='ageralion']Ja badajac swoja Mambe pod katem gronkowca i innych swinstw oraz robiac antybitykogram zaplacilam ponad 100zl... ok 120 jak dobrze pamietam... No wlasnie, nie mozna okreslic co to za grzyb i na co jest wrazliwy?[/QUOTE] Boshhh...:mdleje: ja na leczenie suki wydałam majątek, badania to był pikuś.. no oprócz badania tarczycy 150zł:shake:
  16. [url]http://apteka.epacjent.pl/45534,ketokonazol-200-mg-tabletki-polf-ex-10szt.html[/url] tu jest 10zł. Tak mniej więcej kosztuje. Jak się bada na grzybicę, to to nie trwa trochę dłużej? Od razu dostanie ketokonazol? Bardzo drogie te badania zeskrobiny...:shake: doceniam czasem wetów w mniejszych miastach.
  17. [quote name='Panca']super ze ja wzielas i sunia juz jest bezpieczna ale mysle sobie ze moze jednak ktos jej szuka?nie mylsalyscie zeby w miejscu znalezienia rozwiesic ogloszenia?skoro lubi dzieci to nie wykluczone ze jakies za nia placze a zaniedbana jest bo byc moze jej wlasciciel sam nie mial co do garnka wlozyc[/QUOTE] Jeśli ktoś spokojnie patrzył jak ona wygląda, to nie zasługuje na posiadanie psa.. Po kąpieli to istny szkielet :(
  18. Oj psiaku....:( odmieni się Twój los - zobaczysz.
  19. Sandomierz też ma targowice.. co sobotę giełda samochodowa i psy.... w poniedziałki też są zwierzęta. Mamy teraz nawet pseudoschron, do którego się nie mogę dostać... A moja domowa sucz nie akceptuje żadnych psów :( a te 4 pozostałe psy w jakim stanie?
  20. Trzymajmy kciuki jutro może zadzwoni odpowiedzialny dom. Nie lubię wydawać szczeniaków, to jest ogromna odpowiedzialność.. Zawsze mam 'stracha'..
  21. Anita, może nie miała cieczki... trzeba obserwować...e. Jeśli sunia jest w ciązy, aborcyjną pokryjemy ze sterylkowej akcji. A jak nie i nabierze masy to normalnie.. Boska sunia, nie miej mi za złe - nie lubię Waszego miasta :shake:
  22. [quote name='Ziutka']Marlena, piszę do Ciebie PW ale masz zapchaną skrzynkę, więc pozwoliłam sobie napisać tutaj. Potrzebujemy wizyty dla naszej podopiecznej suńki Kiwi, wizyta w Tarnobrzegu, czy mogłabyś nam pomóc?[/QUOTE] Ziutka napisz do Basi1968 :) ona jest z Tbg. Marlena mieszka obok.
  23. Może by go zgłosić DR Lucy? Może chociaż ogłoszą...
  24. [quote name='DIF']Oj, Soemko! Widzę, że tylko Ty zaglądasz na wątek!:loveu::-([/QUOTE] Aż przerażające... Ale jak patrzę na zdjęcia od Ciebie, jak one w kupie szaleją to zazdroszczę... JA się chwilowo wycofuje z bycia DT, choć mi ostatnio podrzucono szczenię.. Ehh to chociaż zdjęcia pooglądam :)
  25. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DYlsF7TQ9To/S-sTAmhcvUI/AAAAAAAAC8Y/AMZmeYnZqi4/s512/28.jpg[/IMG] co to za cudo, ile może mieć?
×
×
  • Create New...